Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bankstel 4048
Bankstel
Startprijs 250 EUR
Hollandse eiken kast, 19e eeuw 4049
Hollandse eiken kast, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Kuifkast 4050
Kuifkast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Buikladenkastje 4051
Buikladenkastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote spiegelkast 4052
Grote spiegelkast

Resultaat:

400 EUR

Nachtkastje, kersenfineer 4053
Nachtkastje, kersenfineer
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Eikenhouten theewagen 4054
Eikenhouten theewagen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mechelse kast 4055
Mechelse kast

Resultaat:

200 EUR

Bijzettafel met inlegwerk 4056
Bijzettafel met inlegwerk
Startprijs 180 EUR
5 Stoelen 4057
5 Stoelen
Startprijs 75 EUR
Voltaire 4058
Voltaire
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zwarte speeltafel 4059
Zwarte speeltafel

Resultaat:

100 EUR

Eiken halve-maan tafel 4060
Eiken halve-maan tafel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Groenlose kussenkast 4061
Groenlose kussenkast

Resultaat:

340 EUR

Mahonie penantkast 4062
Mahonie penantkast
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Meidenkast 4063
Meidenkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Halve-maan vormige mahonie kast 4064
Halve-maan vormige mahonie kast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse armleunstoel 4065
Franse armleunstoel

Resultaat:

20 EUR

Davenport 4066
Davenport
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Eethoek met 6 stoelen + inlegbladen 4067
Eethoek met 6 stoelen + inlegbladen

Resultaat:

425 EUR

Kleine ronde tafel 4068
Kleine ronde tafel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schrijftafeltje 4069
Schrijftafeltje

Resultaat:

40 EUR

Mahonie kabinet 4070
Mahonie kabinet
Startprijs 475 EUR
Eiken dekenkist, 18e eeuw 4071
Eiken dekenkist, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR