jan Altink 1913 (Groningen 1885 - ), tekening op papier, riviergezicht met zeilvrachtschepen en figuren 36x26cm. Cond.: G
Willem de Zwart Nr. 21 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, bosgezicht met huis 33x28cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G
Willem de Zwart Nr. 50 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, boerenwoning te Soest (vochtvlekken) 15x20cm. Cond.: R
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, oude poort van Rome naar Napels 55x42cm. Cond.: G
Daan Muehlhaus (Dordrecht 1907 - ), olieverf op linnen, landschap met molens en geit 50x60cm. Cond.: G
Willem de Zwart (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, bosgezicht met beek 23x21cm. Cond.: G
F. Günther 1913 Duitse school, olieverf op linnen, Duits doprsgezicht aan het water met eenden 57x40cm. Cond.: G
Arend van de Pol (Utrecht 1886 - 1956), Hollands landschap met koeien bij het water. 1 plakker verso 58x42cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1997 Laren), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd 80-er jaren, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 50x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gezigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands landschapmet wilgen en dorp op de achtergrond 43x29cm. Cond.: G
Bernard Antonie van Beek (Amsterdam 1875 - 1941 Kortenhoef), olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molens en roeiboot 60x40cm. Cond.: G