Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, H.C. MacLean 1048
Schilderij, H.C. MacLean
Startprijs 300 EUR
Tekening Altink 1049
Tekening Altink
Startprijs 180 EUR
Aquarel, atelier Johan Dijkstra 1050
Aquarel, atelier Johan Dijkstra
Startprijs 220 EUR
Vissers 1051
Vissers
Startprijs 350 EUR
W.de Zwart 1052
W.de Zwart
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouache 60-er jaren 1053
Gouache 60-er jaren

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Corneille groot 1054
Corneille groot

Resultaat:

275 EUR

W.de Zwart 1055
W.de Zwart
Startprijs 50 EUR
Jurries Marius Beek 1056
Jurries Marius Beek
Startprijs 350 EUR
Miniatuur portret 1057
Miniatuur portret
Startprijs 90 EUR
Daan Muehlhaus 1058
Daan Muehlhaus
Startprijs 500 EUR
van Dulmen 1059
van Dulmen
Startprijs 800 EUR
P.J. Arendzen, gravure 1060
P.J. Arendzen, gravure
Startprijs 20 EUR
Verkocht
B. Baaijens 1061
B. Baaijens

Resultaat:

70 EUR

W.de Zwart 1062
W.de Zwart
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Setffano Della Bella, gravure 1063
Setffano Della Bella, gravure

Resultaat:

10 EUR

F.Günther 1064
F.Günther
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesig, abstract 1065
Onduidelijk gesig, abstract

Resultaat:

45 EUR

A.v.d.Pol 1066
A.v.d.Pol
Startprijs 600 EUR
Verkocht
H.C. Kranenburg 1067
H.C. Kranenburg

Resultaat:

275 EUR

Naakt 1068
Naakt
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Schilderij, P. de Zwart 1069
Schilderij, P. de Zwart

Resultaat:

70 EUR

Altman 1070
Altman
Startprijs 350 EUR
Bernard A.van Beek 1071
Bernard A.van Beek
Startprijs 650 EUR