Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia
Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U
Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U
Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.
Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U
Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U
Uniek stuk; kristallen Hoorn des Overvloeds op Hollands zilveren voet bewerkt met florale ornamenten. Hollands MT is onleesbaar 835/000, H: 27cm. Lengte hoorn: 32cm.
Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....
Sterling zilveren 7-delige eierset, handgemaakt en ajourgezaagd 925/000 ca. 824gr. Cond.: U
Prachtig Russisch cloisonne ei, op zilver binnenkant verguld, voorzien van 3 keuren van voor 1917, staand op zilveren voetje met 3 pootjes. H ca.10 cm.,
Zilveren ajourgezaagd bonbonmandje 835/000 ca. 122gr. 16x11x4cm. Cond.: U
3-Delig theeservies in Duitsland gemaakt, geheel met florale motieven bewerkt (2x 800/000 en 1x 925/000) ca. 1040gr. H.: 24cm. (theepot) Cond.: U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U
Kristallen bonbonschaal met Hollands zilveren glad hengsel, MT: TJ, 835/000 ø17cm. Cond.: R%
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U
Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G
Jugendstil stijl keramieken schenkkan met sterling zilveren montuur 2e helft 20e eeuw met zweepslagmotief. In zeer goede staat 41xø12cm.
Twee Hollands zilveren strooiers van echtpaar in kledendracht, Marken ca. 148gr. H.: 9cm. Cond.: U
Kristal geslepen schaal op zwaarbewerkte gelobte zilveren voet, barokstijl. 925/000 17xø23cm. Cond.: U
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Vier delen zilver en verzilverd (2 delen zilver en 2 delen verzilverd) Cond.: G
Vijf delen Hollands zilver; 2x suikerschepjes model kolenbak, 1 jamlepel, 1x suikerschep en 1 cakeprikker. Totaal ca. 101gr. Cond.: U
Negen delen plated 20e eeuw; 1x flacon, 1x zoutvaatje, 1x zoutstrooier, 1x koperen lontdover, 1x kaarskandelaar, 1x zeepbakje (scheurtje), 1x handwerkschaartje bewerkt, 1x poederdoos, 1x bonbonschaal ...
14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G
Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G
Prachtige zilveren koffiekan met zilveren greep en scharnierend deksel. Lichte hamerslagbewerking 800/000 ca. 750gr. H.: 28cm. Cond.: U
Hollands kristallen geëtste kaasstolp met onderschotel en zilveren knop 835/000 18xø21cm. Cond.: G (chip van onderschotel)
Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonmandje, schuitvorig ajourgezaagd. MT: GR (G. Reijnen Rijswijk), Jaarletter M 1922 835/000 ca. 115gr. 13,5x10,5x5,5cm. Cond.: U
PLated 5-delig koffieservies met parelrand bestaand uit; koffiepot, melkkannetje, suikerpot, comfoor en tablet 31xø29cm. Cond.: G
Twee exclusieve geheel zilveren kelken, Z1 gekeurd 925/000 ca. 286gr.(samen) 16xø7cm. Cond.: U
Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U
Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R
Kristallen schenkkan eind 19e eeuw met zilveren montuur. Facet- en amandelgeslepen 29x30xø14cm. Cond.: G
Mooie zilveren bewerkte zakflacon met diverse cupidovoorstellingen. Dop is afschroefbaar, taps toelopend model 835/000 ca. 215gr. 14x9x4,5cm. Cond.: U
Fraaie Hollands zilveren visschep met fijn afgewerkte parelrand en agathen heft MT: J.V. A.D. Verschuur 1863, 835/000 L.: 28,5cm. Cond.: U
Diverse delen plated 20e eeuw; 12 gebaksvorkjes, 15 theelepels, 7 schaaltjes, etc, Cond.: G
Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G
4-Delig zilveren servies in prachtige zware conditie Z2 gekeurd. Zwart gekleurde handgrepen en eikelmotief op de deksels. 835/000 ca. 1785gr. H.: ca. 20cm. Cond.: U
Bijzonder Hollands zilveren gelegenheidsmes/briefopener met staande zilveren leeuw met stadswapen. Groot keur 835/000, MT: J.M. Visser Steenwijk, jaarletter Y: 1958 ca. 61gr. 21,5cm. Cond.: U
Sterling zilveren ei met Grieks Orthodoxe voorstellingen rondom in reliëf. geheel op ronde voet 925/000 ca. 298gr. 9xø5,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos uit Schoonhoven, Groot keur MT: G. Stekelenburg, jaarletter G: 1825. 835/000 ca. 135gr. 12,5x7x2cm. Cond.: U
Antieke Amsterdams zilveren vork, Jaarletter:F:1840, ca. 58 gr., Cond.:G
Zeer fraaie grote ajourgezaagde handgemaakte hengselmand op ovale voet voorzien van V: Buitenlandse werken 925/000 ca. 910gr. 34x22x14cm. (zonder hengselhoogte) Cond.: U
Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw; 1x WMF cocktailshaker Art Deco, 1x brandewijkom, 1x spiegel met naakte vrouw, 1x melkkan, 1x kaarskandelaar, 1x glashouder bewerkt en 1x schaaltje Wiskemann 10-20...
50 Delen plated bestek 20e eeuw; 12x grote vork, 13x grote lepel, 6x ijslepel, 4x opdienlepel, 4x kleine vork, 1x suikerschepje, 12x botermes, 1x vleestang, 1x taartschep, 1x kaarskandelaar, 1x servet...
Hollands zilveren kandelaartje MT: VdB, jaarletter Q: 1976. 835/000 6xø7,5cm. Cond.: G
2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G
Engels zilveren strooier in de vorm van een molen 925/000 8xø5cm. ca. 86gr. Cond.: U
Bijzondere zilveren schaal, gedeeltelijk ajourgezaagd. Geheel op 4 opengewerkte poten, rand met bloemmotieven afgewerkt ca. 823gr. 36x29x9cm. Cond.: U
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
Veertoen delen zilver; pennen, potloden, schuifpotloden, kroontjespenhouder, tandenstoker etc. Cond.: G
Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U
Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U
Stel sterling zilveren strooiers met glazen binnenwerk Engeland 925/000 12xø4,5cm. Cond.: U
Zeer fraaie grote Engels sterling zilveren strooier in uitstekende staat ca. 185gr. 23xø8cm. Cond.: U
Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U
Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U
Antiek zilveren doosje, hamerslag met vergulde binnenzijde. Sluiting middels veermechaniek 835/000. MT: Buitenlands onbekend. ca. 59gr. 8,5x4,5cm. Cond.: U
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
6 Hollands zilveren 835/000 provincielepeltjes, ca. 88gr., Cond.: U
Kapitale zilveren hengselmand, ajourgezaagd met ingegraveerde opstaande rand en parelmotief 925/000 ca. 1190gr. 37x27x12cm.(zonder hengselhoogte) Cond.: U
Mooie zilveren gelobte koektrommel op vier pootjes met scharnierend deksel met roosknop. Binnenzijde is licht verguld. Buitenlands MT: LM. ca. 364gr. 13x10x10cm. Cond.: U
Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G
Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U
Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U
Negen antiek zilveren kledendracht-knopen Hollands waaronder; MT: Willem van der Wolde Meppel met afbeeldingen van ruiter te paard ca. 23gr., ø1,5-ø2cm. Cond.: G
Paar Hollands zilveren strooiers MT: Tj. F. Landmeter Schoonhoven, jaarletter K: 1970 ca. 835/000 80gr. H.:10cm. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U
Twee plated dienbladen 1e helft 20e eeuw 41x27cm. en 58x36cm. Cond.: G
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop, voet en hals, Hollandse keur MT: H eind 1800 Cond.: G
Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Prachtig rond zilveren schaaltje, 33 gehalte buitenlands gekeurd. Rand is geheel fijn uitgewerkt.Staand op 3 bolpootjes.5xø15 cm., Cond.:U
Rijkelijk bewerkte prachtig zilveren visdiencouvert 925/000 Z1. Heften zijn bewerkt met florale ornamenten en putti aan het eind. Lengte mes ca. 30cm. Lengte vork ca. 27cm. gewicht ca. 309gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren trekpotje, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten 835/000 ca. 350gr. H.: 13cm. Cond.: U
Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...
Hollandse kristallen schaal met 835/000 zilveren hengsel met parelrand MT: JHMH Rennefeld Amsterdam, jaarletter M: 1922 ø26cm. Cond.: U
Zilveren tasbeugel met kralentas en jasseronketting 2e gehalte grootkeur, jaarletter U: 1955, Schoonhoven MT: M2 18cm. Cond.: U
Zilveren tasbeugel met dubbele jasseronketting ca. 67gr. 14cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel uit 1874 met mooi zilveren slot, Groot keur MT: JB 835/000 Cond.: G
Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U
Paar mooie sterling zilveren tafelkandelaars 925/000 H.:24cm. øvoet: 11,5cm. Totaalgewicht ca. 637gr. Cond.: U
Hollands zilveren trekpotje met houten greep MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter M: 1896. 835/000 ca. 365gr. H.: 13cm. Cond.: U
Plated opengewerkte schaal ca. 1900 gemerkt met de letter M, uitgewerkte naakt vrouwenportret 4xø22,5cm. Cond.: G
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Zilveren miniatuur tuingieter, buitenlandse makelij 925/000 3xø3cm. ca. 33gr. Cond.: U
Antiek Hollandse gegraveerd zilveren schenkkannetje MT: L&K Christiaan Lang, Jacob & Koops Rotterdam, jaarletter W: 1856. 835/000 ca. 147gr. H.: 11cm. Cond.: U
Twee zilveren horlogekettingen 835/000; 1x ketting met kapittelslot en 1x met veerslot L.: ca. 26cm. Gewicht samen ca. 66gr. Cond.: U
Hollands zilveren chatelaine aan jasseronketting 835/000 ca. 38gr. Cond.: U