Oude benen dobbelsteen met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de dobbelsteen zitten 6 kleinere dobbelstenen 20e eeuw 3,8x3,6cm. Cond.: G
Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G
Twee Neo Barok tafellampen met houten voet en linnen kap 2e helft 20e eeuw 88xø40cm. Cond.: G
6-Delig openhaardset bestaand uit twee koperen vuurbokken, 1 blaasbalg, 1 houttang, 1 haardschep en 1 pook 19-73cm. Cond.: G
2 Munten Brabant; 1x 1/4 Patagon Brabant (Doornik) z.j. (krassen op de voorzijde) en 1x Brabant Koote z.j. F/ZF.
Autenthieke bronzen ring, waarschijnlijk Romeins of middeleeuws Gotisch 25x2x1,3cm. Cond.: G
67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G
Twee ijzeren oefendegens 17e/18e eeuw; 1x gestempeld met een honingkorf geheel origineel en geklinknageld 103x18x17cm. en 103x14x15cm. Cond.: G
Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G
Oorstekers WG 585/000 met ieder een zeer fijne Tahiti parel 10.5 mm., L.22mm., 8.9 gr. Voormalige verkoopprijs € 1100.-
Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse imari porseleinen bordjes met plantenmotief ø11cm. Cond.: G
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 2 vazen ongemerkt met blauw bloemenmotief 29xø14cm. en 24xø11cm. en 1x Petrus Regout Maastricht bordje decor Hong ø15cm. Cond.: G