Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Benen spelletje
Resultaat: 35 EUR

Oude benen dobbelsteen met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de dobbelsteen zitten 6 kleinere dobbelstenen 20e eeuw 3,8x3,6cm. Cond.: G

2 Weegschaaltjes
Resultaat: 20 EUR

2 Weegschaaltjes eierweegschaaltje H. 19 cm., levensmiddelen weegschaaltje H. 24 . Cond.:G

Diverse ansichtkaarten
Resultaat: 35 EUR

Leuke kleine collectie postkaarten vooroorlogs o.a; koninklijk, Kathe Kruse etc., met en zonder postzegels. tevens diverse levenmiddelbonnen 1944 Cond.: G

Messing presenteerdoos
Startprijs 20 EUR

Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G

Radio
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Telefunken bakelieten radio 30-er jaren. Middelste knop mist, verder in goede staat 46x40x17cm. Cond.: G

Album Amsterdam divers
Resultaat: 140 EUR

Twee albums met ca. 195 kaarten voornamelijk Amsterdam.

Viool
Resultaat: 90 EUR

Antieke viool, geëtiketteerd Antonius Stradivarius anno 1729 (vermoedelijk nabouw) in houten kist. Cond.: G

Zilveren teckel
Startprijs 50 EUR

-

2 Houten lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee Neo Barok tafellampen met houten voet en linnen kap 2e helft 20e eeuw 88xø40cm. Cond.: G

Open haard set
Resultaat: 30 EUR

6-Delig openhaardset bestaand uit twee koperen vuurbokken, 1 blaasbalg, 1 houttang, 1 haardschep en 1 pook 19-73cm. Cond.: G

2 Munten Brabant
Resultaat: 35 EUR

2 Munten Brabant; 1x 1/4 Patagon Brabant (Doornik) z.j. (krassen op de voorzijde) en 1x Brabant Koote z.j. F/ZF.

Bronzen Romeinse ring
Resultaat: 20 EUR

Autenthieke bronzen ring, waarschijnlijk Romeins of middeleeuws Gotisch 25x2x1,3cm. Cond.: G

Bruin album, 280 biljetten wereld
Resultaat: 1.400 EUR

Bruin album met ca. 280 bankbiljetten wereldwijd waaronder Ecuador, Tunesië, Egypte, Polen, Argentinië, Algerije, Joegoslavië, Indonesië, Zaïre, Afrika etc. Tevens diverse "Hell Bank Notes" (Chinees "...

64 Bronzen munten
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 64 bronzen munten uit diverse landen.

Collectie bladen, De Nederlandse leeuw
Resultaat: 30 EUR

67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G

Duitse dolk
Resultaat: 250 EUR

Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G

2 Degens, 18e eeuw
Startprijs 325 EUR

Twee ijzeren oefendegens 17e/18e eeuw; 1x gestempeld met een honingkorf geheel origineel en geklinknageld 103x18x17cm. en 103x14x15cm. Cond.: G

5 Persoons plated visbestek
Resultaat: 15 EUR

Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G

Tahiti oorstekers
Startprijs 300 EUR

Oorstekers WG 585/000 met ieder een zeer fijne Tahiti parel 10.5 mm., L.22mm., 8.9 gr. Voormalige verkoopprijs € 1100.-

2 Engelse zakhorloges
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Engelse zilveren heren-zakhorloges ca. 1900; 1x The Express Lever, made in Newcastle, en 1x Record Dreadmont, ø5cm. Beide met seconden aanduiding.

2 Zwaardvis tanden
Startprijs 180 EUR

Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G

Fam. Rose bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen familie roze bord met bloemendecor in uitstekende staat ø22,5cm. Cond.: G

6 Imari schotels
Startprijs 20 EUR

Zes 19e eeuwse imari porseleinen bordjes met plantenmotief ø11cm. Cond.: G

2 Vazen + Bord
Startprijs 30 EUR

Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 2 vazen ongemerkt met blauw bloemenmotief 29xø14cm. en 24xø11cm. en 1x Petrus Regout Maastricht bordje decor Hong ø15cm. Cond.: G