Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote vaas, Fam. Verte 6031
Grote vaas, Fam. Verte

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge 111
Gouden dameshorloge

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
3-Delig zilv. servies 349
3-Delig zilv. servies

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Gestoken kastje 4029
Gestoken kastje

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bureau 4051
Bureau

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Mahonie kast + bovenkastje (snijwerk) 4120
Mahonie kast + bovenkastje (snijwerk)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Amfora vaas 6011
Amfora vaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Enkelloops steenvuur geweer 2067
Enkelloops steenvuur geweer

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Jugendstil groen beeld 5003
Jugendstil groen beeld

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Glas sculptuur 5500
Glas sculptuur

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Gouden slavenarmband 32
Gouden slavenarmband

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, Anton Heyboer 1044
Schilderij, Anton Heyboer

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Klein 1488
Schilderij, J. Klein

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kolompendule 3599
Kolompendule

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lederen armstoel 4089
Lederen armstoel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schrijftafel 4165
Schrijftafel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gispen console met glasplaat 4234
Gispen console met glasplaat

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen buste 5001
Bronzen buste

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Bronzen vazen 5089
2 Bronzen vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Baccarat kandelaar 5505
Baccarat kandelaar

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge 28
Gouden dameshorloge

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Wijnschenkkan ca. 1880 2014
Wijnschenkkan ca. 1880

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Lederen stoel 4072
Lederen stoel

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Eiken kist, plat deksel 4063
Eiken kist, plat deksel

Resultaat:

325 EUR