Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Glazen schaal, zilv. overlay 5590
Glazen schaal, zilv. overlay

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Vaas 5592
Vaas

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldje 6121
Porseleinen beeldje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
17 Div. koffieservies, Chinees 6141
17 Div. koffieservies, Chinees

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Gebaksstel Schuman 6203
Gebaksstel Schuman

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Mokka kop&schotels 6299
2 Mokka kop&schotels

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Delen aardewerk 6331
3 Delen aardewerk

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Imari bordjes 6368
3 Imari bordjes

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Imari hoekschalen 6371
3 Imari hoekschalen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Bierkruik 6477
Bierkruik

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Div. delen serviesje 6495
Div. delen serviesje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Grote kruik 6508
Grote kruik

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Stel vazen Boch 6545
Stel vazen Boch

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Stel vazen Boch 6546
Stel vazen Boch

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Trekpotje, 19e eeuw 6550
Trekpotje, 19e eeuw

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Wilhelmina kopje 1898 6557
Wilhelmina kopje 1898

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldje Rusland 6568
Porseleinen beeldje Rusland

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Antiek zilv. broche 441
Antiek zilv. broche

Resultaat:

5 EUR