Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gravure naar Adriaan van Ostade
Resultaat: 10 EUR

Gravure 19e eeuw naar Adriaan van Ostade, onguur drinkend gezelschap 25x29cm. COnd.: G

Houtskool tekening, F. Paalman
Resultaat: 10 EUR

F. Paalman (Hengelo), houtskool op papier, Annemieke 50x64cm. Cond.: G

Aquarel, Bertlund
Resultaat: 10 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

Schilderij, jongen
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, jongen bij de branding 26x31cm. Cond.: G

Reproductie, A. Gusteiger
Resultaat: 10 EUR

A. Gusteiger, reproductie op papier, stilleven met bloemen 50x40cm. Cond.: G

Reproductie Esscher
Resultaat: 10 EUR

M.C. Esscher '33, reproductie op papier, branding bij nacht 25x34cm. Cond.: G

3-Armige bronzen kandelaar
Resultaat: 10 EUR

3-Armige bronzen neogothische wandkandelaar 19e eeuw 17x29x15cm. Cond.: G

5 Diverse brillen
Resultaat: 10 EUR

Vijf oude brillen 1e helft 20e eeuw (3x goed, 3 pootjes missen) 12cm. Cond.: R

Aansteker + sigarenknipper
Resultaat: 10 EUR

Twee delen plated; 1x tafelaansteker Gucci, 1x sigarenknipper Dottard Solingen 8-16cm. Cond.: G

Bruin krat divers
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen met o.a; cameras, postkaarten, foto's, prentenboeken, knipsels etc. 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Bontjas, nerts
Resultaat: 10 EUR

Lichbruine bontjas (kort) in zeer goede staat ca. maat 42

Bordenrek
Resultaat: 10 EUR

Hollands eikenhouten bordenwandrek ca. 1900 in goede originele staat 48x82x6cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, religieus
Resultaat: 10 EUR

Bronzen plaquette gemonteerd op eikenhouten standaard ca. 1900, religieus 18x9x3cm. Cond.: G

Diverse sieraden
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.

Handgesneden masker
Resultaat: 10 EUR

Aziatisch houten masker van een Chinees met baard 1e helft 20e eeuw 15x9x4cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Oude vergulde spiegel 2e helft 20e eeuw, lijst iets beschadigd 53x32cm. Cond.: R

Porseleinen lampevoet
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen 19e eeuwse lampevoet met bronzen voet en sierwerk. Afgebeeld 3 figuren in romantisch landschap 45xø17cm. (niet los gehad voor keur) 45xø17cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Oude spiegel 2e helft 20e eeuw met geslepen glas en goudkleurige houten omlijsting 69x48cm. Cond.: G

Spiegel en bordenrek
Resultaat: 10 EUR

Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 40x63cm. en spiegel 40x33cm. 20e eeuw

Weegschaal + Messing wandarm
Resultaat: 10 EUR

1x Antieke weegschaal gemerkt Salteris Familyscale No 50, gemaakt van gietijzer met messing cijferblad ca. 1900 33xø24cm. en 1x wandkandelaar koper 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 38x25x21cm. Co...

Weegschaaltje
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren weegschaal (10KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x55x21cm. Cond.: G

Popje, Freiberg
Resultaat: 10 EUR

Duitse pop ca. 1940 gemerkt Freiberg 36 (hard celluloid). originele kleertjes en glazen slaapogen (oogjes zitten los) 36cm. Cond.: G

Louis Philippe stoel
Resultaat: 10 EUR

Oude Louis Philippe stoel met velours stoffering in redelijke staat 107x58x50cm. Cond.: R

2 Stoelen
Resultaat: 10 EUR

Twee notenhouten Louis Philippe stoelen ca. 1870 met rieten zitting in originele goede staat 96x51x45cm.

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 10 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G

Vaas
Resultaat: 10 EUR

Glazen vaas met bladgoud en geschulpte opening van oplaine, Italië 21,5xø13cm. Cond.: G

Porseleinen beeldje
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen figuur voorstellend een jongen met duif in de hand, gemerkt Unterweissbach GOR 15c9c11cm. Cond.: G

17 Div. koffieservies, Chinees
Resultaat: 10 EUR

17 Delen divers Chinees porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw. Lichte beschadigingen Cond.: G

Gebaksstel Schuman
Resultaat: 10 EUR

9-Delig porseleinen gebakstel, gemerkt Schumann (Duitsland) met opengewerkte rand en vogelafbeeldingen. groteschaal is gaaf, verder beschadigingen en/of haarscheuren ø15,5-ø24cm. Cond.: M-G

2 Mokka kop&schotels
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen mocca kop&schotels; 1x gemerkt Hochst, handbeschilderd met kasteel en goudrand 5xø9cm., 1x Nymphenburg, blauw blokjesdecor (chip) 6xø11cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x Rosenthal Studio Line Germany vaas Björn Wiinblad 21xø13,5cm. 1x Chinese dekselvaas met vogeldecor (chip) 35x17x17cm. en 1x Lampetkan Societe Ceramique 's Gravenhage ...

3 Imari bordjes
Resultaat: 10 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen imari borden met geschulpte rand en bloemenmotief (boerenimari) ø21cm. Cond.: G

3 Imari hoekschalen
Resultaat: 10 EUR

Drie delen imari porselein 19e eeuw; 1x driehoekschaal (randschade) en 2x langwerpige geschulpte schaal (randschade) 18-23cm. Cond.: R-G

Bierkruik
Resultaat: 10 EUR

Oude Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel 20e eeuw. Afgebeeld 3 Duitse keizers, gemerkt Original Geez Germany 20x17x13cm. Cond.: G

Div. delen serviesje
Resultaat: 10 EUR

Diverse delen van een Chinees of Japans serviesje, groen van kleur en gedecoreerd met vogels. Serviesje bestaat uit 7 schoteltjes (1 met chip) ø11cm. 4 kopjes waarvan 3 gaaf en 1 gelijmd ca. 5cm. hoog...

Grote kruik
Resultaat: 10 EUR

Duitse steengoed schenkkan met tinnen deksel, rondom bewerkt met bloemen 20e eeuw, onderaan genummerd Cond.: G

Stel vazen Boch
Resultaat: 10 EUR

Stel Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 26xø13cm. Cond.: G

Stel vazen Boch
Resultaat: 10 EUR

Stel grote Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 31xø16cm. Cond.: G

Trekpotje, 19e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw zonder deksel met blauw decor. Tuitje is waarschijnlijk gerestaureerd 10xø11cm. Cond.: G

Wilhelmina kopje 1898
Resultaat: 10 EUR

Hollands porseleinen herdenkingskopje met schotel 1898. Ter gelegenheid der kroning van H.M. koningin Wilhelmina der nederlanden 1898. Minimale chip kopje 6x9,5cm.

Porseleinen beeldje Rusland
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.

Antiek zilv. broche
Resultaat: 5 EUR

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.