Chique Engels mahoniehouten kabinet 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits-stijlmeubel in zeer goede staat. Boven 2 deuren onder klep. Stuk uit de rugwand 182x138x58cm. Cond.: G
Prachtige hoge eikenhouten piedestal in Louis Seize stijl ca. 1880 met marmeren bovenblad 116x27x27cm. Cond.: G
Set van twee Engelse armleunstoelen massief mahonie,met gedraaide poten en roze velours bekleding. 106x70x66 cm., Cond.:G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl glasvitrine opzet 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en sloten. Onder 3 lades en boven 1 deur 210x135x57cm. Cond.: G
Twee prachtige massief bronzen kandelaars voorstellend Zeus de zeegod met twee fakkels 30-er jaren. Vermoedelijk Duitsland 39x24x19cm. Cond.: G
Zware bronzen tafel met als voet 3 middeleeuwse zeemonsters 20e eeuw. In zeer goede staat 49xø37cm. Cond.: G
Gouda Zuid-Holland geglazuurde platelen vaas met monogram in goede staat 22xø20cm. Cond.: G
Chinese keramieken Kantonese gecraceleerde siervaas 20e eeuw met bloemdecor 33xø18cm. Cond.: G
Ovaal kroonzakhorloge, Levrette met seconden aanduiding, GG 14 karaat. ca. 42gr., 5.0x4.0 cm.
Collectie België, w.o. Medaillons Leopold 1w.o. brugparen 10c, meervoudig (wisselende kwaliteit)-serie 1920 met opdruk,Eupen- veel stempels op tentoonstellingsbladen ansichtkaarten o.a. manneke pis, p...
Bronzen godslamp ca. 1880 met vergulding in zeer goede originele staat 102xø34cm.
Breed kersenhouten stijlmeubel (dressoir) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x200x46cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer uittrektafel ca. 1830 met kolompoten en driespant. In goede originele staat (zonder tussenbladen) 75xø104cm. Cond.: G
Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt Chronometer, Elka, binnendeksel met inscriptie: P.Maurits, HF Dass, Rijksbel., 27.9 1912-1952. met seconden aanduiding. ø 4.5, ca.46gr.
Zeer fraaie antieke zilveren poederstrooier op voet met gegraveerde randen en afschroefbare opengewerkte dop. MT: AK. ca. 111gr. H.: 12cm. Cond.: U
Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G
J.van Loope, ca.1930, olieverf op paneel, Hollandse visser met pijp ,in een interieur. 80x70 cm., Cond.:G
Drie heiligen waaronder Sergius van Radonesz met Christus in de wolken. Russisch, 2e helft 19e eeuw. Beschadigd
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met figuur. Voorstellend vrouw met snoeimes en druiveranken. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G
Zweedse vergulde houten cartelklok met 8-daags uurwerk en slagwerk. Achterkant van messing ca. 1930 in zeer goede staat 58x32x13cm. Cond.: G
Hollands grenen boerenkabinet ca. 1830 in oude bierlak, halfronde en platte zuilen. In zeer goede originele staat 200x162x56cm.
Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U
Moderne bronzen naakte vrouw zittend op marmeren sokkel 21e eeuw 21x30x18cm. Cond.: G
Groot Jugendstil wandobject 1e helft 20e eeuw, gemaakt van benen bloemen en bewerkte houten omlijsting met zweepslagmotief. Scheur in houten achterpaneel 107x63cm. Cond.: R-G
Zeven delen antiek Chinees porselein; 1x trekpotje 18e eeuw zonder deksel (1 chip), 1x kop&schotel capucine, 19e eeuw (minimale schade), 2x kop&schotel 18e eeuw, roze/goud decor (1x goed, 1x beschadig...
Oude groen jade Quan Yin 20e eeuw .Staand op losse houten voet. met koperdraad ingelegd, minimale chip en stuk gelijmd, H.: 21cm. Cond.: R
Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U
Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren montuur en deksel 835/000. Groot keur MT: FL Fransiscus Jacobus de Leeuw, jaarletter P: 1874, 16xø6,5cm. Cond.: U
Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U
Vroeg 19e eeuws dubbelloops hagelschotgeweer met dubbele haan en bewerkte kolf in goede originele staat. Functies niet getest 120cm. Cond.: G
Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G
Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G
Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G
Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.
A.Höppner, ca.1910, olieverf op paneel, vaas met rozen.78x58 cm., Cond.:G
Oud messing vogelkooitje met speelmechaniek (vogeltje beweegt en fluit), mechaniek moet worden nagekeken (hapert) 30xø16cm. Cond.: G
Prachtige Franse 19e eeuwse onderscheiding "Republique Francaise 1870 Honneur Et Patrie" ø10 in zeer goede staat.
Twee Franse bronzen Neo-Gothische wandlampen . Rijk bewerkt met Gothische ornamentuur 20e eeuw in goede staat 39x40x30cm. Cond.: G
Tien 19e eeuwse rollen linnen in goede orginele staat .21x18x10cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco kopergeslagen pendule met 8-daags uurwerk Junghans Wurtemberg. Rood geëmailleerde originele becijfering (1 wijzer mist) 22x23x11cm. Cond.: G
Meissen porseleinen inktstel, 1e helft 20e eeuw, met groene draak motief, 5 delig. Tablet met 2 inktpotjes, pennenhouder en stempelkussen. ( pennenhouder en stempelkussen beschadigd) 15x28x20 cm., Co...
H.X. Lager? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands landschap met wilgen 32x24cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol ( 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen 37x31cm. Cond.: G
Hoorn des Overvloeds ca. 1880 met bronzen voet en armatuur (Historisme, Grunderzeit). In zeer goede originele staat 37x27x16cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen 5- lichts- kandelaars ca. 1880,Louis Quinze stijl. Zeer goede staat, 51 cm., Cond.:G
Franse pendule ca. 1880 van koper en messing met 8-daags uurwerk en geëmaillerde wijzerplaat (Uurwerk uit Parijs) in zeer goede originele staat 49x24x16cm. Cond.: G
Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist op sleepoten (zonder slot), oudere restauratie 80x146x70cm. Cond.: G
Halve maantafel ca. 1930 in Louis Seize stijl met bandintarsia (notenhout) in zeer goede staat 71x74x37cm. Cond.: G
Vier eikenhouten bewerkte stoelen met wijnranken motief en zijde stoffering ca. 1890. Frankrijk of Zwitserland 109x43x49cm. Cond.: G
5-Delige antieke bamboe-stijl zitgroep. bestaande uit 4 stoelen en 1 bank, met rieten zittingen (1 zitting beschadigd) ca. 1920. 109x57x50cm. en 87x100x58cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een naakte vrouw op marmeren voet, gesigneerd Aristide Mariol 21e eeuw 32cm. Cond.: G
Grote bronzen Gier/Condor in Art Deco vormgeving, gesigneerd B. van Straeten 21e eeuw met zwart marmeren voet 54x40x26cm. Cond.: G
Groot tegeltableau ca. 1930 voorstellend een schaal met bloemstuk en vogel. In eikenhouten lijst. In goede staat (28 tegels) 84x54cm. Cond.: G
Twee plateel tegeltableau's gemerkt Plateel bakkerij Delft te Hilversum. Elk tableau bestaat uit 3 tegels, beide met voorstellingen naar Hendrik Willem Mesdag met monogrammen. I Jan en E (1907) en met...
Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x ruiter te paard Nr 7222, 24x20x10cm. en 1x amazone te paard Nr. 20660, 16x13x6cm. Gemerkt P.4 en monogram Ke .Arm en been gelijmd van grote beeld.
Grote Japans porseleinen tegel ca. 1900 met landschap, huizen en figuren in een bootje 25x24,5cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil keramieken bowlpot met deksel, ca. 1910, gemerkt: Reinhold Merkelbach bij Höhr Grenzhansen, met bruin zoutglazuur en gestilleerde ranken. 23x ø21 cm. Cond.:G
Uniek opalen stuk; opaliserende zeemossel op vloeistof afkomstig uit Australië.
Fraaie zilveren bewerkte, van drijfwerk voorzien, vaashouder op vier poten. Afbeelding van in het water spartelende putti's 800/000 gehaltemerk: Z, belastingstempel V: Buitenlandse werken. ca. 291gr. ...
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 25x20cm. Cond.: G
G. Stevens ca. 1930 (Pseudoniem?), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 30x60cm. Cond.: G
Russisch icoon 2e helft 19e eeuw op zilver. Maria (Troosteres van de bedroeften) met allerlei lijdende en zieke mensen om zich heen. God de Vader op de wolken kijkt toe. Behoeft restauratie.
Monogram 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met prachtige 19e eeuwse lijst 50x40cm. Cond.: G
Map met diverse grafieken, etsen etc. 18e-19e-20e eeuw Cond.: R-M
Viggo Langer (Pompej 1899), olieverf op linnen, gezicht op vulkaan bij Pompeï 56x35cm. Cond.: G
Gesigneerd Emile Breton 20e eeuw, olieverf op linnen (scheur in linnen, plakker), vrouw met hoofddoek 51x61cm. Cond.: R
John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G
Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Maria met drie handen en Christuskind met twee heiligen. Bijzondere en zeldzame afbeelding geschilderd op zilver. Russische icoon omstreeks 1900
Drie delen oud Japans cloisonne (emaille op koper) ca. 1920 met bloemdecor. In zeer goede originele staat 18,5xø11cm. en 13x23x15cm. Cond.: G
Grote Franse petroleumlamp met messing en porselein. Handbeschilderd bloemmotief. In zeer goede staat 67x17cm. Cond.: G
Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...
Grote Franse figurenpendule met zwart marmer ca. 1880. Voorstellend een meisje met boek en schrijfveer (opnieuw goud ingekleurd). 8-Daags uurwerk, compositie metaal 51x34x16cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk, seconden-aanduiding en slagwerk. Deurtje achter beschadigd, compleet en in originele goede staat met geëmailleerde wijzerplaat 41,5x26x16cm. ...
Notenhouten Junghans tafelklok, Grunderzeit ca. 1880 in goede originele staat 40x26x16cm. Cond.: G
Grote oude Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in originele staat 77x36x23cm. Cond.: G
Notenhout gestoken kastje met zuilen en lade ca. 1880 Frankrijk in goede originele staat 102x75x59cm. Cond.: G
Grote Hollandse Biedermeier mahoniehouten fauteuil met goede velours stoffen bekleding ca. 1890 in zeer goede originele staat 127x85x87cm. Cond.: G
Zes oude stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Philippe stijl met goede creme velours toffering en mooi snijwerk, 100x50x57cm. Cond.: G
Oude Chinese lage salontafel met intarsia (inlegwerk op blad en zijkanten) en bloemmotief, tropisch hout 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 33x99x99cm. Cond.: G
Kersenhoutenfineer nachtkastje ca. 1900 in Biedermeier stijl (Duitsland) met zwarte zuilen en pootjes. In zeer goed gerestaureerde staat 82x40x37cm. Cond.: U
Rietveld stijl stoel met bijbehorende tafel. Kopie van de bekende rood-blauw stoel ontworpen tussen 1918-1923. In redelijke staat, enkele lichte beschadigingen 87x92x66cm. en 46x37x39cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G
Groot antiek mahoniehout fineer op eiken rolluik schrijfbureau, ca. 1880 Louis-Philippe met 16 lades, rolluik en 2 deuren. Uitschuifbaar blad in originele ongerestaureerde staat. Met losse kroon en sn...
Naakte bronzen dame op marmeren voet, gesigneerd M. Mirva 21e eeuw 26x24x13cm. Cond.: G
Compositie metalen Art Deco figuur op marmeren voet en glas. Voorstellend een jongen met hengel en vis in de hand. Lichte randschade voet (chips) 40x29x11cm. Cond.: G
Bronzen fontein in de vorm van een zeemeermin 2e helft 20e eeuw, water komt uit de schelp 30x27x19cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws 3-delig opaline glas kaststel met goud- en bloemdecor. Hanbeschilderd in zeer goede staat 46xø20cm. en 38xø18cm. Cond.: G
Duits porseleinen figuur ca. 1920, gemerkt Helene Wolfholh. Voorstellend een halfnaakte man bij vuurkorf. 1 Vinger af, maar is er wel bij H.: 24cm. Cond.: R-G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor van vaas, bamboe en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met blauw bloemendecor in zeer goede staat, familiestempel op de bodem 25xø12cm. Cond.: G