Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Engels kabinet
Resultaat: 200 EUR

Chique Engels mahoniehouten kabinet 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits-stijlmeubel in zeer goede staat. Boven 2 deuren onder klep. Stuk uit de rugwand 182x138x58cm. Cond.: G

Eiken/Marmer bloemzuil
Resultaat: 200 EUR

Prachtige hoge eikenhouten piedestal in Louis Seize stijl ca. 1880 met marmeren bovenblad 116x27x27cm. Cond.: G

2 Armleunstoelen
Resultaat: 200 EUR

Set van twee Engelse armleunstoelen massief mahonie,met gedraaide poten en roze velours bekleding. 106x70x66 cm., Cond.:G

Hollandse glasvitrine opzet, wortelnoten
Resultaat: 200 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl glasvitrine opzet 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en sloten. Onder 3 lades en boven 1 deur 210x135x57cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Resultaat: 200 EUR

Twee prachtige massief bronzen kandelaars voorstellend Zeus de zeegod met twee fakkels 30-er jaren. Vermoedelijk Duitsland 39x24x19cm. Cond.: G

Bronzen tafel met dolfijn
Resultaat: 200 EUR

Zware bronzen tafel met als voet 3 middeleeuwse zeemonsters 20e eeuw. In zeer goede staat 49xø37cm. Cond.: G

Platelen vaas
Resultaat: 200 EUR

Gouda Zuid-Holland geglazuurde platelen vaas met monogram in goede staat 22xø20cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

Chinese keramieken Kantonese gecraceleerde siervaas 20e eeuw met bloemdecor 33xø18cm. Cond.: G

Jade dame
Resultaat: 200 EUR

Wit jade boedha Qin Yong 20e eeuw China 29cm. Cond.: G

Gouden vingerhoed
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollands gouden vingerhoed ca. 5gr. Cond.: U

Gouden dameshorloge
Resultaat: 190 EUR

Ovaal kroonzakhorloge, Levrette met seconden aanduiding, GG 14 karaat. ca. 42gr., 5.0x4.0 cm.

Collectie België
Resultaat: 190 EUR

Collectie België, w.o. Medaillons Leopold 1w.o. brugparen 10c, meervoudig (wisselende kwaliteit)-serie 1920 met opdruk,Eupen- veel stempels op tentoonstellingsbladen ansichtkaarten o.a. manneke pis, p...

Godslamp ca. 1880
Resultaat: 190 EUR

Bronzen godslamp ca. 1880 met vergulding in zeer goede originele staat 102xø34cm.

Kersen dressoir
Resultaat: 190 EUR

Breed kersenhouten stijlmeubel (dressoir) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x200x46cm. Cond.: G

Ronde uittrektafel
Resultaat: 185 EUR

Mahoniehout fineer uittrektafel ca. 1830 met kolompoten en driespant. In goede originele staat (zonder tussenbladen) 75xø104cm. Cond.: G

Gouden zakhorloge
Resultaat: 180 EUR

Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt Chronometer, Elka, binnendeksel met inscriptie: P.Maurits, HF Dass, Rijksbel., 27.9 1912-1952. met seconden aanduiding. ø 4.5, ca.46gr.

Zilveren poederstrooier
Resultaat: 180 EUR

Zeer fraaie antieke zilveren poederstrooier op voet met gegraveerde randen en afschroefbare opengewerkte dop. MT: AK. ca. 111gr. H.: 12cm. Cond.: U

1 Album Haarlem
Resultaat: 180 EUR

Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G

J. van Loope
Resultaat: 180 EUR

J.van Loope, ca.1930, olieverf op paneel, Hollandse visser met pijp ,in een interieur. 80x70 cm., Cond.:G

Ikoon, 3 heiligen, voor 1830
Resultaat: 180 EUR

Drie heiligen waaronder Sergius van Radonesz met Christus in de wolken. Russisch, 2e helft 19e eeuw. Beschadigd

Pendule
Resultaat: 180 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met figuur. Voorstellend vrouw met snoeimes en druiveranken. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G

Goudkleurige Zweedse klok
Resultaat: 180 EUR

Zweedse vergulde houten cartelklok met 8-daags uurwerk en slagwerk. Achterkant van messing ca. 1930 in zeer goede staat 58x32x13cm. Cond.: G

Grenen kabinet
Resultaat: 180 EUR

Hollands grenen boerenkabinet ca. 1830 in oude bierlak, halfronde en platte zuilen. In zeer goede originele staat 200x162x56cm.

Hollandse notenhouten secretaire
Resultaat: 180 EUR

Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U

Bronzen zittende dame
Resultaat: 180 EUR

Moderne bronzen naakte vrouw zittend op marmeren sokkel 21e eeuw 21x30x18cm. Cond.: G

Aziatisch paneel
Resultaat: 180 EUR

Groot Jugendstil wandobject 1e helft 20e eeuw, gemaakt van benen bloemen en bewerkte houten omlijsting met zweepslagmotief. Scheur in houten achterpaneel 107x63cm. Cond.: R-G

7x Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein; 1x trekpotje 18e eeuw zonder deksel (1 chip), 1x kop&schotel capucine, 19e eeuw (minimale schade), 2x kop&schotel 18e eeuw, roze/goud decor (1x goed, 1x beschadig...

Quan Ying , jade
Resultaat: 180 EUR

Oude groen jade Quan Yin 20e eeuw .Staand op losse houten voet. met koperdraad ingelegd, minimale chip en stuk gelijmd, H.: 21cm. Cond.: R

Hollands zilv. soeplepel
Resultaat: 175 EUR

Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U

Zilv. suikerstrooier
Resultaat: 175 EUR

Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren montuur en deksel 835/000. Groot keur MT: FL Fransiscus Jacobus de Leeuw, jaarletter P: 1874, 16xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren papegaaibeugel
Resultaat: 175 EUR

Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U

Dubbelloops geweer
Resultaat: 175 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops hagelschotgeweer met dubbele haan en bewerkte kolf in goede originele staat. Functies niet getest 120cm. Cond.: G

100 Tegels
Resultaat: 175 EUR

Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G

100 Tegels
Resultaat: 175 EUR

Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G

9 Kopjes & 11 schoteltjes
Resultaat: 175 EUR

Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G

Gouden 5 Gulden
Resultaat: 170 EUR

Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.

A. Höppner
Resultaat: 170 EUR

A.Höppner, ca.1910, olieverf op paneel, vaas met rozen.78x58 cm., Cond.:G

Vogelkooitje, speelmechaniek
Resultaat: 170 EUR

Oud messing vogelkooitje met speelmechaniek (vogeltje beweegt en fluit), mechaniek moet worden nagekeken (hapert) 30xø16cm. Cond.: G

Franse oorkonde, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse onderscheiding "Republique Francaise 1870 Honneur Et Patrie" ø10 in zeer goede staat.

2 Wandlampen
Resultaat: 170 EUR

Twee Franse bronzen Neo-Gothische wandlampen . Rijk bewerkt met Gothische ornamentuur 20e eeuw in goede staat 39x40x30cm. Cond.: G

Rollen linnen ca. 10x
Resultaat: 170 EUR

Tien 19e eeuwse rollen linnen in goede orginele staat .21x18x10cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 170 EUR

Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G

Kopergeslagen pendule
Resultaat: 170 EUR

Prachtige Art Deco kopergeslagen pendule met 8-daags uurwerk Junghans Wurtemberg. Rood geëmailleerde originele becijfering (1 wijzer mist) 22x23x11cm. Cond.: G

Meissen inktstel
Resultaat: 170 EUR

Meissen porseleinen inktstel, 1e helft 20e eeuw, met groene draak motief, 5 delig. Tablet met 2 inktpotjes, pennenhouder en stempelkussen. ( pennenhouder en stempelkussen beschadigd) 15x28x20 cm., Co...

H.X. Lager
Resultaat: 160 EUR

H.X. Lager? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands landschap met wilgen 32x24cm. Cond.: G

Schilderij, G. Krol
Resultaat: 160 EUR

Gerard Cornelis Krol ( 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen 37x31cm. Cond.: G

Hoorn des overvloeds 1880
Resultaat: 160 EUR

Hoorn des Overvloeds ca. 1880 met bronzen voet en armatuur (Historisme, Grunderzeit). In zeer goede originele staat 37x27x16cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke bronzen 5- lichts- kandelaars ca. 1880,Louis Quinze stijl. Zeer goede staat, 51 cm., Cond.:G

Vaaspendule
Resultaat: 160 EUR

Franse pendule ca. 1880 van koper en messing met 8-daags uurwerk en geëmaillerde wijzerplaat (Uurwerk uit Parijs) in zeer goede originele staat 49x24x16cm. Cond.: G

Eiken kist
Resultaat: 160 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist op sleepoten (zonder slot), oudere restauratie 80x146x70cm. Cond.: G

Halve maan tafel
Resultaat: 160 EUR

Halve maantafel ca. 1930 in Louis Seize stijl met bandintarsia (notenhout) in zeer goede staat 71x74x37cm. Cond.: G

4 Eiken stoelen
Resultaat: 160 EUR

Vier eikenhouten bewerkte stoelen met wijnranken motief en zijde stoffering ca. 1890. Frankrijk of Zwitserland 109x43x49cm. Cond.: G

Bamboe bankstel
Resultaat: 160 EUR

5-Delige antieke bamboe-stijl zitgroep. bestaande uit 4 stoelen en 1 bank, met rieten zittingen (1 zitting beschadigd) ca. 1920. 109x57x50cm. en 87x100x58cm. Cond.: G

Bronzen naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur van een naakte vrouw op marmeren voet, gesigneerd Aristide Mariol 21e eeuw 32cm. Cond.: G

Bronzen Gier/Condor
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Gier/Condor in Art Deco vormgeving, gesigneerd B. van Straeten 21e eeuw met zwart marmeren voet 54x40x26cm. Cond.: G

Tegeltableau, bloemen
Resultaat: 160 EUR

Groot tegeltableau ca. 1930 voorstellend een schaal met bloemstuk en vogel. In eikenhouten lijst. In goede staat (28 tegels) 84x54cm. Cond.: G

2 Tegeltableaus
Resultaat: 160 EUR

Twee plateel tegeltableau's gemerkt Plateel bakkerij Delft te Hilversum. Elk tableau bestaat uit 3 tegels, beide met voorstellingen naar Hendrik Willem Mesdag met monogrammen. I Jan en E (1907) en met...

2 Porseleinen ruiters
Resultaat: 160 EUR

Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x ruiter te paard Nr 7222, 24x20x10cm. en 1x amazone te paard Nr. 20660, 16x13x6cm. Gemerkt P.4 en monogram Ke .Arm en been gelijmd van grote beeld.

Japanse tegel
Resultaat: 160 EUR

Grote Japans porseleinen tegel ca. 1900 met landschap, huizen en figuren in een bootje 25x24,5cm. Cond.: G

Keramiek bowlpot
Resultaat: 160 EUR

Antieke Jugendstil keramieken bowlpot met deksel, ca. 1910, gemerkt: Reinhold Merkelbach bij Höhr Grenzhansen, met bruin zoutglazuur en gestilleerde ranken. 23x ø21 cm. Cond.:G

Oorhangers bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Oorhangers GG 585/000 met bloedkoraal.

Opaliserende zeemossel
Resultaat: 150 EUR

Uniek opalen stuk; opaliserende zeemossel op vloeistof afkomstig uit Australië.

Zilveren vaashouder
Resultaat: 150 EUR

Fraaie zilveren bewerkte, van drijfwerk voorzien, vaashouder op vier poten. Afbeelding van in het water spartelende putti's 800/000 gehaltemerk: Z, belastingstempel V: Buitenlandse werken. ca. 291gr. ...

Zilveren schaal
Resultaat: 150 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U

Strand
Resultaat: 150 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 25x20cm. Cond.: G

Schilderij, havengezicht
Resultaat: 150 EUR

G. Stevens ca. 1930 (Pseudoniem?), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 30x60cm. Cond.: G

Ikoon, klein
Resultaat: 150 EUR

Russisch icoon 2e helft 19e eeuw op zilver. Maria (Troosteres van de bedroeften) met allerlei lijdende en zieke mensen om zich heen. God de Vader op de wolken kijkt toe. Behoeft restauratie.

Wintergezicht, monogram
Resultaat: 150 EUR

Monogram 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met prachtige 19e eeuwse lijst 50x40cm. Cond.: G

Map diverse grafiek, etsen etc.
Resultaat: 150 EUR

Map met diverse grafieken, etsen etc. 18e-19e-20e eeuw Cond.: R-M

Viggo Langer
Resultaat: 150 EUR

Viggo Langer (Pompej 1899), olieverf op linnen, gezicht op vulkaan bij Pompeï 56x35cm. Cond.: G

Schilderij naar Modigliani
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd Emile Breton 20e eeuw, olieverf op linnen (scheur in linnen, plakker), vrouw met hoofddoek 51x61cm. Cond.: R

John Heartfield, fotocollectie
Resultaat: 150 EUR

John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G

E. van Syben de Maroye
Resultaat: 150 EUR

Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Ikoon, Maria kind + 2 heiligen
Resultaat: 150 EUR

Maria met drie handen en Christuskind met twee heiligen. Bijzondere en zeldzame afbeelding geschilderd op zilver. Russische icoon omstreeks 1900

3 Delen cloisonne
Resultaat: 150 EUR

Drie delen oud Japans cloisonne (emaille op koper) ca. 1920 met bloemdecor. In zeer goede originele staat 18,5xø11cm. en 13x23x15cm. Cond.: G

Olielamp
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse petroleumlamp met messing en porselein. Handbeschilderd bloemmotief. In zeer goede staat 67x17cm. Cond.: G

Pop, Frans
Resultaat: 150 EUR

Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...

Pendule man + veer
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse figurenpendule met zwart marmer ca. 1880. Voorstellend een meisje met boek en schrijfveer (opnieuw goud ingekleurd). 8-Daags uurwerk, compositie metaal 51x34x16cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Duitse Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk, seconden-aanduiding en slagwerk. Deurtje achter beschadigd, compleet en in originele goede staat met geëmailleerde wijzerplaat 41,5x26x16cm. ...

Tafelklok Grunder
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten Junghans tafelklok, Grunderzeit ca. 1880 in goede originele staat 40x26x16cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 150 EUR

Grote oude Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in originele staat 77x36x23cm. Cond.: G

Gestoken kastje
Resultaat: 150 EUR

Notenhout gestoken kastje met zuilen en lade ca. 1880 Frankrijk in goede originele staat 102x75x59cm. Cond.: G

Biedermeier fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse Biedermeier mahoniehouten fauteuil met goede velours stoffen bekleding ca. 1890 in zeer goede originele staat 127x85x87cm. Cond.: G

6 Stoelen
Resultaat: 150 EUR

Zes oude stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Philippe stijl met goede creme velours toffering en mooi snijwerk, 100x50x57cm. Cond.: G

Salontafel met inleg
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese lage salontafel met intarsia (inlegwerk op blad en zijkanten) en bloemmotief, tropisch hout 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 33x99x99cm. Cond.: G

Nachtkastje, kersenfineer
Resultaat: 150 EUR

Kersenhoutenfineer nachtkastje ca. 1900 in Biedermeier stijl (Duitsland) met zwarte zuilen en pootjes. In zeer goed gerestaureerde staat 82x40x37cm. Cond.: U

Rietveld Tafel + Stoel
Resultaat: 150 EUR

Rietveld stijl stoel met bijbehorende tafel. Kopie van de bekende rood-blauw stoel ontworpen tussen 1918-1923. In redelijke staat, enkele lichte beschadigingen 87x92x66cm. en 46x37x39cm. Cond.: G

Mahoniehouten Davenport bureau
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G

Rolluik bureau
Resultaat: 150 EUR

Groot antiek mahoniehout fineer op eiken rolluik schrijfbureau, ca. 1880 Louis-Philippe met 16 lades, rolluik en 2 deuren. Uitschuifbaar blad in originele ongerestaureerde staat. Met losse kroon en sn...

Bronzen zittende vrouw
Resultaat: 150 EUR

Naakte bronzen dame op marmeren voet, gesigneerd M. Mirva 21e eeuw 26x24x13cm. Cond.: G

Art Deco beeldje
Resultaat: 150 EUR

Compositie metalen Art Deco figuur op marmeren voet en glas. Voorstellend een jongen met hengel en vis in de hand. Lichte randschade voet (chips) 40x29x11cm. Cond.: G

Bronzen zeemeermin, fontein
Resultaat: 150 EUR

Bronzen fontein in de vorm van een zeemeermin 2e helft 20e eeuw, water komt uit de schelp 30x27x19cm. Cond.: G

Opaline kaststel
Resultaat: 150 EUR

Groot 19e eeuws 3-delig opaline glas kaststel met goud- en bloemdecor. Hanbeschilderd in zeer goede staat 46xø20cm. en 38xø18cm. Cond.: G

Figuur, Helene Wolfhohl
Resultaat: 150 EUR

Duits porseleinen figuur ca. 1920, gemerkt Helene Wolfholh. Voorstellend een halfnaakte man bij vuurkorf. 1 Vinger af, maar is er wel bij H.: 24cm. Cond.: R-G

3 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor van vaas, bamboe en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met blauw bloemendecor in zeer goede staat, familiestempel op de bodem 25xø12cm. Cond.: G