Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G
2 Zware bronzen wandlichten (2-lichts) vuurverguld in Louis Seize stijl 20e eeuw met bronzen putti's in zeer goede staat 51x26x16cm. Cond.: G
Zeldzame jugendstil lamp, ca.1900, met groene patina, staande op marmeren sokkel (achter de naakte dame licht het op achter mat glas) In zeer goede originele staat. 41x27x16 cm.
Antieke bronzen vrouwenbuste op marmeren sokkel, gesigneerd F. Gerth Roma (Fritz Gerth, Berlin 1845 - 1928), in zeer goede originele staat 35x19x12cm. Cond.: G
Twee grote Chinese bronzen siervazen met bloemen- en vogeldecor ca. 1900 in zeer goede originele staat en mooie patina 38x18xø12cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910 van een naakte vrouw staand op marmeren sokkel. Gesigneerd Kneisel in zeer goede staat 30,5cm. Cond.: G
Bronzen haan ca. 1900, gesigneerd Mene, in zeer goede originele staat 15x6x10cm. Cond.: G
Bronzen Oosterse mannenkop, vermoedelijk India, met los bronzen uitschuifbaar achterstuk ca. 1900 of ouder 33x14x22cm. Cond.: G
Bronzen figuur 20e eeuw gegoten in Düsseldorf Duitsland. Gemonogrammeerd TH v.d.? in driehoek. Twee figuren met een derde figuur op schouder 26,5x14x20cm. Cond.: G
Groot houten Christus hoofd, gesigneerd E. Patris (1909 - 1981 België), op mahoniehouten sokkel, mooie patina 48x21x18cm. Cond.: G
Zware bronzen plated wildzwijn kop, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw en gebruikt voor decoratie van chique buffetten. Bovenin diverse openingen om bloemen of andere decoratie in te steken. In zeer goede...
Groot Mariabeeld ca. 1800, buste met kindje. gemaakt van hout met polychromie en origineel koperen kroon. Onderlichaam gespannen jutte op metalen frame en barok houten sokkel met opschrift "H. Maria b...
Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G
Twee prachtige massief bronzen kandelaars voorstellend Zeus de zeegod met twee fakkels 30-er jaren. Vermoedelijk Duitsland 39x24x19cm. Cond.: G
Zware bronzen tafel met als voet 3 middeleeuwse zeemonsters 20e eeuw. In zeer goede staat 49xø37cm. Cond.: G
Moderne bronzen naakte vrouw zittend op marmeren sokkel 21e eeuw 21x30x18cm. Cond.: G
Oude groen jade Quan Yin 20e eeuw .Staand op losse houten voet. met koperdraad ingelegd, minimale chip en stuk gelijmd, H.: 21cm. Cond.: R
Bronzen figuur van een naakte vrouw op marmeren voet, gesigneerd Aristide Mariol 21e eeuw 32cm. Cond.: G
Grote bronzen Gier/Condor in Art Deco vormgeving, gesigneerd B. van Straeten 21e eeuw met zwart marmeren voet 54x40x26cm. Cond.: G
Naakte bronzen dame op marmeren voet, gesigneerd M. Mirva 21e eeuw 26x24x13cm. Cond.: G
Compositie metalen Art Deco figuur op marmeren voet en glas. Voorstellend een jongen met hengel en vis in de hand. Lichte randschade voet (chips) 40x29x11cm. Cond.: G
Bronzen fontein in de vorm van een zeemeermin 2e helft 20e eeuw, water komt uit de schelp 30x27x19cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur voorstellende een wandelende man met zwart marmeren voet 21e eeuw, naar Giacomelli 38x27x12cm. Cond.: G
Bronzen dikke dame op hoog marmeren voet 21e eeuw (in de trant van Botero) 20x26x16cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil schaal staande op vier pootjes ca. 1900 met waterlelie, kikker en bloem. Tweedimensionaal opgewerkt met mooie patina in goede originele staat 5x27x23cm. Cond.: G
Grote bronzen valk met marmeren voet, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 37x17x12cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellende een wegdruipende klok op dode boom (Dali stijl) geheel staand op marmeren voet 21e eeuw 37x25x18cm. Cond.: G
Antieke bronzen buste, gesigneerd C. Keil (waarschijnlijk Karl Keil 1838 - 1889 Duitsland). Plated brons. Voorstellende Maarschalk Bismarck, buste op roodmarmeren zuil 16x5,5x5,5cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur voorstellend een bukkende naakte dame op marmeren voet 21e eeuw 20x12x10cm. Cond.: G
Houten aartsengel ca. 1800 met originele beschildering in zeer goede staat 27x13x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een saxofoonspelende elf, Jörg Steegmüller 29x15x16cm. Cond.: G
Vurenhouten 18e eeuw barok Mariabeeld met kindje Jezus. Wormbeval achterzijde, deel arm en stukje hand missen 47cm. Cond.: R
Oude bronzen schaal met figuur, gemerkt Ayte Bronce Ildfast (Deens?) ca. 1930. Mooie patina en goede originele staat 10x32,5cm. Cond.: G
Bronzen meisje op zwart marmeren sokkel, gemerkt D.H. Chiparus (naar) met gietstempel 21e eeuw 35xø10cm. Cond.: G
Twee oude bronzen figuren; 1x Antiek Chinees bronzen tijger (gesigneerd op de buik), mooi bewerkt 7x16x4cm. en 1x Gotische schenkkan in de vorm van een leeuw (leeftijd onbekend) 11x14x5cm.
Keramieken jongenshoofd ca. 1900 (terracotta geglazuurd) staande op goudkleurige houten voet in zeer goede originele staat 34x27x17cm.
Bronzen Chinees ca. 1900 staande op platte bronzen voet met daarop een schildpad 27x22x14cm. Cond.: G
Moderne bronzen buste met zwart marmeren voet 21e eeuw (met karakteristieke kop), naar Giacomelli 35x24x12cm. Cond.: G
Metalen wandlamp, voorstellende een visser met vissersmuts en pijp ca. 1920. Lamp moet in de pijp. Licht gaat aan door knopje op de kin, ogen zijn van glas 22,5x17x11cm. In goede originele staat.
Bronzen figuur ca. 1930 op bruin marmeren sokkel, voorstellend een voetballer met bal, ongesigneerd 19x12x9cm. Cond.: G
Oude Oosterse bronzen boedha 20e eeuw 40cm. Cond.: G
Vroeg houtgestoken Corpus Christie 17e-18e eeuw, vermoedelijk Zuidelijke landen. Zonder armen 34cm.
Antieke Oosterse bronzen boedha met restvergulding 10x7x3cm. Cond.: G
Compositie metalen jager, gemerkt Ulisse ca. 1900. Brons patina in zeer goede originele staat 51x24x12cm. Cond.: G
Chinees marmeren figuur ca. 1900 in de vorm van een katachtige 8x10x6cm. Cond.: G
Oude hoorn des Overvloeds met bronzen voet voorstellend een man met duif 20e eeuw 38x25x12cm. Cond.: G
Compositie metalen beeld ca. 1940 op marmeren sokkel, voorstellend een keeper met bal. Brons patina 25x5x13x10cm. Cond.: G
Groot kunststoffen beeld, voorstellend een romantisch paar. Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw 56cm. Cond.: G
Compositie metalen beeld ca. 1890 Jugendstil (Art Nouveau) "Chasse aus papillons par Barian". Waarschijnlijk mist de parasol 42cm. Cond.: G
Bronzen stier ca. 1900 staand op bronzen voet (ongesigneerd) in zeer goede staat met mooie patina 7x13x5cm. Cond.: G
Twee bronzen beren met boek 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk boekensteunen 12x11x9cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een Spaanse ruiter met paard (fijn uitgewerkt) 26x31x13cm. Cond.: G
Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G
Grote Indiase bronzen kop van een vrouwelijke boedha ca. 1900 in zeer goede staat 40x20x19cm. Cond.: G
Gipsen beschilderd figuur van een vrouw met duiven ca. 1910, "Moderna 301" 29x51x12cm. Cond.: G
Bronzen beeld van wolf met Romulus en Remus 19e eeuw, mooi bewerkt 8,5x12,5x5,5cm. Cond.: G
Heilige Maria 18e eeuw, houten sculptuur met originele patina. Stukje af bij de voet, verder in goede originele staat 20cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Waldhoornspelende Twentenaar, 1x Kaatsende Twentenaar 13,5-14,5cm. Cond.: U
Oude bronzen boedha 20e eeuw Thailand in goede staat 21x15x9cm. Cond.: G
Bronzen paardje ca. 1900 (of ouder), China of India, uitschuifbaar op bronzen voet 13x10x6cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren 2e helft 20e eeuw, voorstellend een man en vrouw staande op een leeuw 34-36cm. Cond.: G
Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G
Oud houtsnijwerk uit een stuk boomstam voorstellend Maria met kind en figuren. Vermoedelijk Duitsland 1e helft 20e eeuw 37x20x16cm. Cond.: G