Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G
Twee grote Kutani keramieken siervazen met daarbij twee houtgestoken Chinees gelakte tafeltjes met koppen. Zwart met gouddecor ca. 1900; 1x vaas gelijmd bij voet en 1x vaas in goede conditie 135cm. Co...
Zes delen Italiaans Fayence polychrome 1e helft 20e eeuw, gemerkt Ginori. 1x Olielamp (minimale chips), 1x pennenhouder Cond.: G, 2x Amfora (1x gelijmd), 2x vaas (1 chip) 19-21cm. Cond.: G
Omvangrijk Societe Maastricht keramieken ontbijtservies, decor Teadrinker (roze decor) ca. 1900. Totaal 100 delen, sommige delen beschadigd maar over het algemeen in zeer goede staat Cond.: G
Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R
Amsterdams bont trekpot 18e eeuw met gouddecor, landschapsdecor en figurendecor in zeer goede staat 15x22xø12cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Grote Tsjechische amfora platelen siervaas 1e helft 20e eeuw met uitlendecor. polychroom in zeer goede staat 41xø26cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen groep 20e eeuw, gemerkt Sitzendorf (hoofdje gelijmd, stukje van gewei af en stukje van geweer af). Chip achterzijde, verder in goede staat 28x44x21cm. Cond.: R
Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.
Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen sierbord, gemerkt WanLi met blauw. Afgebeeld een grote draak. (Chinese tekens verso) ø33cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Chinese tekst op de bodem en rondom Chinese tekens met bloemdecor ca. 1900 9xø10cm. (1 chip) Cond.: R-G
Twee kapitale Sevres stijl gemerkte vazen eind 20e eeuw. Bronzen armaturen en goud-/bloemdecor 64x35xø22cm. Cond.: G
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw tuindecor van bonsai en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Dertien Hollandse tegels met figurendecor 17e eeuw, beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: M
Gouda Zuid-Holland geglazuurde platelen vaas met monogram in goede staat 22xø20cm. Cond.: G
Chinese keramieken Kantonese gecraceleerde siervaas 20e eeuw met bloemdecor 33xø18cm. Cond.: G
Groot Jugendstil wandobject 1e helft 20e eeuw, gemaakt van benen bloemen en bewerkte houten omlijsting met zweepslagmotief. Scheur in houten achterpaneel 107x63cm. Cond.: R-G
Zeven delen antiek Chinees porselein; 1x trekpotje 18e eeuw zonder deksel (1 chip), 1x kop&schotel capucine, 19e eeuw (minimale schade), 2x kop&schotel 18e eeuw, roze/goud decor (1x goed, 1x beschadig...
Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G
Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G
Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G
Meissen porseleinen inktstel, 1e helft 20e eeuw, met groene draak motief, 5 delig. Tablet met 2 inktpotjes, pennenhouder en stempelkussen. ( pennenhouder en stempelkussen beschadigd) 15x28x20 cm., Co...
Groot tegeltableau ca. 1930 voorstellend een schaal met bloemstuk en vogel. In eikenhouten lijst. In goede staat (28 tegels) 84x54cm. Cond.: G
Twee plateel tegeltableau's gemerkt Plateel bakkerij Delft te Hilversum. Elk tableau bestaat uit 3 tegels, beide met voorstellingen naar Hendrik Willem Mesdag met monogrammen. I Jan en E (1907) en met...
Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x ruiter te paard Nr 7222, 24x20x10cm. en 1x amazone te paard Nr. 20660, 16x13x6cm. Gemerkt P.4 en monogram Ke .Arm en been gelijmd van grote beeld.
Grote Japans porseleinen tegel ca. 1900 met landschap, huizen en figuren in een bootje 25x24,5cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil keramieken bowlpot met deksel, ca. 1910, gemerkt: Reinhold Merkelbach bij Höhr Grenzhansen, met bruin zoutglazuur en gestilleerde ranken. 23x ø21 cm. Cond.:G
Duits porseleinen figuur ca. 1920, gemerkt Helene Wolfholh. Voorstellend een halfnaakte man bij vuurkorf. 1 Vinger af, maar is er wel bij H.: 24cm. Cond.: R-G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor van vaas, bamboe en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met blauw bloemendecor in zeer goede staat, familiestempel op de bodem 25xø12cm. Cond.: G
Kavel met 90 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G
Oud Wedgwood porseleinen restservies, decor India (bloemendecor); 6 borden, 6 soepborden, 6 ontbijtborden, juskom, 4 kop&schotels, 6 kommen, grote schaal, kleine schaal, koffiepot Cond.: G
Chinees porseleinen dekselpot (gemberpot) 18e eeuw met zilveren montuur (835/000). Pot is helemaal heel 17xø13cm. Cond.: G
36 Majolica Jugendstil tegels ca. 1900 ca. 13x13cm. Cond.: G
Kantonees porseleinen beker ca. 1910 met vogel- en bloemdecor 7,5x9xø6,8cm. Cond.: G
Chinees porseleinen Fam. Rose sierbord met bloemendecor in zeer goede staat ø22,8cm. Cond.: G
Zes Hollandse tegels 17e-18e eeuw; 1x lopende man met vis 13,2x13,2cm. (glazuurschade), 1x man met lans op schouder 13x13,2cm. (rand- en glazuurschade), 1x musketier met geweer 13x13,1cm. (glazuurscha...
Porseleinen inktstel ca. 1890 met putti, gemerkt met "W", hoogstwaarschijnlijk Wallendorf Duitsland. In zeer goede staat 9x22x17cm. Cond.: G
Grote Chinees keramieken siervaas 20e eeuw met blauw drakendecor in zeer goede staat 60xø24cm. Cond.: G
Grote Chinees keramieken gecraceleerde kom ca. 1900 met rondom afgebeeld diverse spelende kinderen 11xø26cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met blauw decor van draken, Foohonden en Foo-hond op het deksel. 2e helft 20e eeuw 83xø41cm. Cond.: G
Oud Rörstrand Zweden rest koffieservies met blauw bloemendecor bestaande uit; 1 koffiepot, suikerpot, 9 schotels en 8 kopjes Cond.: G
Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G
Grote antieke Kantonese vaas ca. 1900 van keramiek met krijgers afgebeeld, randschade aan kraag 44xø21cm. Cond.: R
Grote porseleinen vaas in jugendstil vormgeving, gemerkt Unicorn Studios Fine Porcelain 34xø18cm. Cond.: G
Chinees porseleinen theebus met figuren en bloememotief 19e eeuw. Haarscheur deksel 13x10x8cm. Cond.: G
Zeldzame Japanse goudimari porseleinen sierbord 18e-19e eeuw met prachtig decor, gelijmd ø35cm. Cond.: M
Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G
Prachtige grote Gouda plateel 8-kantige dekselvaas met floraal decor en vogel onder cracele glazuur. Gemerkt Gouda plateel Holland 164 H. (Waarchijnlijk geschilderd door een Rozenburg schilder) 48xø23...
Oude zwart stenen Chinese flacon met goudopdruk. Boom aan de ene kant en figuren in landschap aan de andere kant 20e eeuw 24x18x5cm. Cond.: G
Twee prachtige Hollandse 19e eeuwse goudsteen kastkommen met bloemdecor in zeer goede staat 10xø15cm. en 9,5xø15cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop&schotels met vogeldecor. 1 Chip bij kopje, 1 gaatje in schotel 5,5xø11,5cm. Cond.: R
Grote Chinese gemberpot 18e-19e eeuw met figuren en tekens (keramiek) 23xø22cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen capucijner schaal ca. 1900 met blauw landschapsmotief
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met vogel- en bloemdecor (2 chips, 1 haarscheur. Met geschulpte rand 65xø33cm. Cond.: R
M.J. Hummel (Duitsland), staand porseleinen schemerlampje in goede staat. W. Goebel W. Germany 40xø27cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Groot cremekleurig eetservies, gemerkt Thomas Ivory Bavaria met bloemdecor en goudrand 20e eeuw; 17x platte borden, 12x ontbijtborden, 11x soepborden, 4x dekselschalen, 3x platte schalen, 1x juskom, 1...
Tien Hollandse tegels 18e eeuw met diverse voorstellingen van figuren in het landschap, enkele beschadigd 13x13cm. Cond.: G
5-Delig keramieken kaststel met Chinees decor 1e helft 20e eeuw, deksel is gelijmd en 1 chip 32cm. Cond.: R-G
Vier Chinese porseleinen kopjes 18e-19e eeuw. 3x KangXi 1x Fam. rose ø10-ø13cm. (3x minimale chip)
Drie keramieken herdenkingsborden Societe Ceramique Maastricht; 1x 1913-1953 Ned. Kath Bond van werkmeesters en ander toezichthoudend personeel ø23,5cm. 1x Olympiade 1928 Amsterdam ø25cm. en 1x Herrij...
Grote kutani porseleinen dekselpot met zittende Chinese man op deksel met schildpad. 19e Eeuws met fijn geschilderd bloemen- en vogeldecor (dekselrand professioneel gerestaureerd) 41xø19cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met tuinmotief in goede staat (minime chip) ø22,7cm. Cond.: G
Imari porseleinen olielamp met messing montuur en bolle matgeslepen kap in goede originele staat 54x14cm. Cond.: G
Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen borden met blauw bloemendecor; 1x helemaal gaaf en 1x minimale randschade ø22,5cm. Cond.: G
Prachtig Chinees porseleinen sierbord 18e eeuw met decor van kevers, vlinders, bloemen, vogels en gouddecor ø24,6cm. Cond.: U
Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met bamboedecor en kraanvogel. 1x haarscheur en lichte randschade ø23cm. Cond.: R
Drie Makkumse keramieken sierborden 20e eeuw met bloemen en vogeldecor (bont) ø31cm. en 2xø24cm. 1 chip rand Cond.: G
Oud Duits porseleinen restservies, gemerkt Gallo design Intarsia Bone China Germany. 6 ontbijtborden, 4 soepborden, 10 schotels, 5 koffiekopjes, 1 botervloot, 1 melkkan, 1 suikerpot(zonder deksel), 1 ...
Groot keramieken beeld ca. 1920, gemerkt M. Renson Parijs Buscat. Met cracele glazuur. Voorstellend twee pratende vrouwen op markt. Voet beschadigd 41x15x29cm. Cond.: R
Chinees keramieken hoofdkussen met opening voor warm water. Bloemdecor in katvorm ca. 1900 15x26x13cm. Cond.: G
Kantonees porseleinen kom met figuren- en bloemenmotief ca. 1900. In goede staat met gouddecor 8,5xø20cm. Cond.: G
Oude Chinese terracotta schenkkan met dierenfiguren en familiezegel op de bodem (ca. 1900?) 17x18xø11cm. Cond.: G
Twee Chinese oude snuifflesjes; 1x cloisonne met stempel op de bodem en 1x porselein met handbeschilderd figurendecor (haarscheur) 7-7,5cm. Cond.: R-G
Jugendstil stijl siervaas, gemerkt Unicorn Studio met zweepslagmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm. COnd.: G
Twee 18e eeuwse Fayence borden beschadigd en/of gelijmd. 1x ruiter te paard ø30cm. en 1x schaal met fruit ø30,5cm. Cond.: M
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met blauw decor. Rondom met diverse voorstellingen in medaillon vorm 6xø12,3cm. Cond.: G
Drie grote parelmoer schelpen, zwaar en dik 16-24cm. Cond.: G
Oude Chinese jade snuiffles met originele stop met draak rondom. 20e eeuw of ouder 7,5x4,5x3,5cm. Cond.: G
Twee Gouda platelen borden Rhodian 1e helft 20e eeuw in goede staat ø23cm. en ø23,3cm. Cond.: G
Zwart stenen Chinees object met goudkleur. Rondom bewerkt met figuren en Chinese tekens 20e eeuw 32,5x10,5x5,5cm. Cond.: G
Vier keramieken borden Delft; 1x ter herinnering aan uw diensttijd bij de Koninklijke machinefabriek Gebr. Stork en Co. N.V. ø23,5cm., 1x 100 jaar Kromstaf 1853-1953 ø15cm., 1x 100 jaar Nederlandse sp...
Koninklijke - Plazuid Gouda Holland keramieken schaal, geglazuurd met monogram en rode slang op de rand. Slangekop gelijmd 12xø27cm. Cond.: R
Grote porseleinen raaf op stam, ca. 1900,Ens Volkstedt modelnr. 63, Thüringen Duitsland (1 bakscheur) 33x14x16 cm., Cond.:G
Antiek ivoren Oosters beeldje op houten voet voorstellend een man met perkament en waaier 12x6x5cm. Cond.: G
Oude Meissen porseleinen schaal uit de Knaufzeit 1856-1924, 1e keus met goud- en bloemdecor 4xø25cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe dekselvazen met bloemen en Chinees landschapsdecor. beschadigd en gelijmd 27xø14,5cm. Cond.: M
Antieke keramieken Perzische vaas met wazig blauw decor 27xø19cm. Cond.: G