Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met snijwerk 49x31x24cm. Cond.: G
Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...
Zweedse vergulde houten cartelklok met 8-daags uurwerk en slagwerk. Achterkant van messing ca. 1930 in zeer goede staat 58x32x13cm. Cond.: G
Frans bronzen vuurverguld 3-delige klokkenstel met stolp. Wijzerplaat met emaille cartouches, kaarskandelaars met onyx. 8-Daags uurwerk Japy Freres ca. 1880 in goede originele staat 35x30x15cm. en 40x...
Grote oude Zaanse klok met bronzen gietwerk, wekkerfunctie en slagwerk 2e helft 20e eeuw 61x26x15cm. Cond.: G
Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G
Kleine Franse pendule ca. 1890 met figuur gemaakt van compositie metaal (haarscheur), uurwerk is goed 30x27x10cm. Cond.: R
Junghans BimBam regelateur met eikenhouten kast en geslepen glas in goede staat ca. 1920 77x32x16cm. Cond.: G
Oude Friese schippertjes staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 82x23x17cm. Cond.: G
Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk (vogeltje mist) 40x30x15cm. Cond.: R
Duits porseleinen Schwarzwald klokje ca. 1870 in goede originele complete staat (met slagwerk) 19x13x10cm. Cond.: G
Oude Hollandse Friese staartklok met maandstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x24x16cm.
Marmeren Franse pendule ca. 1890 met bronzen haan en 8-daags uurwerk, gemerkt Japy Freres. Bronzen haan is gemerkt Baryf (haan is later gemonteerd) 51x35x16cm. Cond.: G
Schwarzwalder 19e eeuwse wandklok (zonder deurtjes) in originele staat, wijzerplaat gelijmd 34x25x13cm. Cond.: R
Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G
Friese kortstaartklok 19e eeuw met eiken kast en wekkerfunctie 120x36x21cm. in zeer goede staat.
Urgos BimBam wandklok ca. 1940 in notenhouten kast. In zeer goede functionerende staat 80x33x18cm.
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk (gestempeld), voorstelling van kippenvoerende vrouw met molen, huis, konijn, schaap en eend. Wieken van de molen missen 39x42x16cm. Cond...
Grote oude Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in originele staat 77x36x23cm. Cond.: G
Hollands Fries stoelklokje ca. 1920 in zeer goede originele staat 53x23x16cm. Cond.: G
Grote eikenhouten jachtklok ca. 1900, rijk uitgesneden met een wolvekop, hondekop, druiveranken en vogels. In zeer goede staat 81x61x17cm. COnd.: G
Grote Franse barometer/klok ca. 1900 met emaille cartouches en mooi snijwerk. 8-Daags uurwerk met slagwerk en notenhout gekleurde kast 81x39x14cm. Cond.: G
Prachtig Engels tafelklokje van mahoniehout met bandintarsia. Art Nouveau vormgeving ca. 1910. Uurwerk met bovenliggende balans 24x15x8cm. Cond.: G
Oude Zaanse wandklok met noten kast, bronzen gietwerk en atlas in goede staat 48x22x13cm. Cond.: G