Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....
Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...
Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse notenhout fineer op eiken hoekkast met vitrineopzet en schuine hoeken. Ingelegd met emdaillons en bandintarsia, ook op de schuine hoeken. Achter de glazen deuren zitten 4 lades met...
Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U
Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...
Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifb...
Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G
Hollandse Louis Quinze stijl porselein/vitrine opzetkast, wortelnotenfineer ca. 1880 met origineel bronzen beslag in goede originele staat 217x149x43cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten schrijbureau ca. 1880 staand op 4 zeskantige poten. Het bureau is voorzien van bronskleurige applicaties. Opklapbaar blad met daarachter lades en 1 grote lade onder. Het meubel is...
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R
Antieke Franse eikenhouten buffetkast ca.1880,met hele en halve zuilen, snijwerk, facet geslepen glas, origineel beslag, sloten en sleutels. In goede originele staat. 227x132x55 cm. Cond.:G
Prachtig 19e eeuws Engels mahoniehout fineer kabinet (2-delig en losse koplijst) ca. 1850. Lichte fineerschade, geen kromme deuren of scheuren 205x56x130cm. Cond.: R
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G
Notenhout gestoken kastje met zuilen en lade ca. 1880 Frankrijk in goede originele staat 102x75x59cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten empire tafel ca. 1820 met bijzondere voet staand op 3 klauwpoten. Dik fineer. Het meubel is in goede originele staat Cond.: G
Eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 in zeer goede originele staat met gedraaide zuilen en panelen met jachtmotieven 239x140x58cm. Cond.: G
Massief kersenhouten hoekkastje ca. 1910 met jalouziedeurtjes in goede originele staat 79x40x56cm. Cond.: G
Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x58...
Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G
Grote notenfineer ovale uittrektafel ca. 1850 met taps toelopende poten (zonder tussenbladen). In goede originele staat 73x139x197cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer Empire trumeau ca. 1830 met wit marmeren blad. Bandintarsia, lades, leeuwepoten, originele spiegel en snijwerk op de poten. In goede originele staat 85x92x44cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G