Drie oude handgeknoopte Perzische kameelzakken 150x70cm., 108x56cm. en 80x70cm. Cond.: R
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met rood/zwart als basiskleuren in zeer goede staat 175x105cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met rood/zwart als basiskleuren in zeer goede staat 140x90cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt tapijt met briek-rode basiskleur. Beschadigd bij de kanten 194x117cm. Cond.: M
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (Beloutch) in zeer goede staat 120x75cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin/oker basiskleur 187x80cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (Beloutch) 39x80cm. Lichte randschade Cond.: G
Prachtig handgeknoopt tapijt met donkerblauw/briek-rode basiskleuren. Mooie kwaliteit 170x126cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (Beloutch) in zeer goede staat 140x84cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met kobaltblauw/oker basiskleuren en bloemmotief. beschadigd 195x124cm.
Oud Perzisch handgeknoopt Beloutch tapijt met blauw/zwart/bruin als basiskleuren in zeer goede staat 157x90cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt Heriz, mooi en goed van kleur 146x201cm. Cond.: G
Apart handgeknoopt Perzisch kleed met aardetinten, licht beschadigd 219x143cm. Cond.: R
Gobelin wandkleed ca. 1900 met barok voorstelling met 3 figuren waarvan 1 visser en 2 dames. Pastelkleuren 107x77cm.
Vier Perzische handgeknoopte kleedjes; 2x kameelzakken en 2x klein kleedje (beschadigingen) Cond.: R