Grenenhouten Mechels buffet met originele oude beschildering ca. 1880 in zeer goede originele staat 208x130x50cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 met losse voet en zuilen. Rijk bestoken in goede ongerestaureerde staat 103x105x71cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten theetafel met lade en Queen Anne poten ca. 1900. Origineel bronzen beslag in zeer goede staat 71x52x78cm.
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. Fijn uitgewerkt met creme velours stoffering in goede staat 90x60x49cm. Cond.: G
Duits notenhout fineer Grunderzeit buffet ca. 1880 met mooi bewerkte panelen en snecken. In goede originele staat 210x134x61cm. Cond.: G
Franse etagetafel met Japans lakwerk ca. 1880 in goede originele staat. Zwart met goud/bruin en parelmoer inleg. Landschap met vogeldecor 82x60x40cm. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met lade , schappen en originele kroon ca. 1880. In zeer goede originele staat 205x111x45cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse wandelstokken-houder (parapluhouder) met koperen lekbak ca. 1890. Zijkanten versierd met zeemeerminnen in goede originele staat 102x49x18cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G
Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G
Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G
Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas ca. 1920 in goede staat 74x83x45cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer secretaire met schuine klep en glasopzet ca. 1940. Onder 3 lades met daarboven schuine klep waarachter vakverdeling met 1 lade. Losse glasopzet met 2 deuren 195x73x45cm. Con...
Eikenhouten Duitse bijbelstandaard Louis Philippe ca. 1880 in zeer goede staat 105x53x30cm.
Grunderzeit notenfineer naaitafel ca. 1880, binnenwerk met intarsia. In redelijke / ongerestaureerde staat 77x49x40cm. Cond.: R
Bruin lederen Louis Seize stijl 2-persoons bankje van notenhout 20e eeuw. In goede originele staat 89x126x82cm.
Mahoniehout fineer penantkast ca. 1880 met gebogen deurtjes en tollen. Zijkant met krimpnaad van ca. 20cm. 101x105x47cm. Cond.: G
Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R
Oude goudkleurige bijzettafel met oker en bruin geaderd marmeren blad in Louis Quinze stijl 20e eeuw 50x87x57cm.
Kersenhouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw. Kwaliteitsmeubel bewerkt met koper op het blad. 3 Lades, 2 deuren en 2 rolluiken, houtgepint. Antieklook 78x179x93cm. Cond.: G
Mahoniehouten bureaustoel met lederen bekleding, stijlmeubel 2e helft 20 eeuw. Geheel staand op draaipoot (5-spant) op wieltjes. Verstelbaar 107x70x62cm. Armleuning moet gelijmd worden,Cond.: G
Grote palisander vlinderbank met snijwerk ca. 1880 en velours stoffering (slijtage), verder in goede staat 106x198x85cm. Cond.: G
Oude eethoek met langwerpige tafel in Duitse Grunderzeit stijl. Tafel is van eikenhout 78x141x84cm, stoelen zijn van beukenhout 97x41x54cm. .Tweede helft 20e eeuw in zeer goede staat.