Halve maantafel ca. 1930 in Louis Seize stijl met bandintarsia (notenhout) in zeer goede staat 71x74x37cm. Cond.: G
Oude zeer goed onderhouden piano, gemerkt Gerhard Adam Wesel. Met kruisbesnaarde metalen klankkast ca. 1900. geen bovendemper, in zeer goede staat 135x69x162cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken beeldenkast ca. 1880 met prachtige handgestoken panelen met figuren en leeuwekop-voorstellingen. In zeer goede originele staat 192x147x62cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Louis Quinze stijl eettafel met bloemintarsia in notenhout op het blad. Mooi snijwerk rondom met bloemenmotief (vermoedelijk Duitsland). In zeer goede staat 69xø101cm. Cond.: G
Grote facetgeslepen spiegel met goudkleurige galerielijst in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 176x97cm. Cond.: G