Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote ovale eikenhouten salontafel
Startprijs 20 EUR

Grote eikenhouten ovaalvormige salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x138x71cm. Cond.: G

Voetenbankje, biedermeier stijl
Startprijs 90 EUR

Nieuwe kersenhouten hocker in Biedermeier stijl met nieuwe zwarte stoffering 37x45x35cm. Cond.: U

Eethoek
Startprijs 100 EUR

Oude eikenhouten eethoek met een met brons beslagen eettafel met rond blad. goed evelours stoffen bekleding 2e helft 20e eeuw 78xø120cm. en 102x51x50cm. Cond.: G

Armleunstoel
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten armleunstoel ca. 1920 met snijwerk en goede velours stoffering 108x65x64cm. Cond.: G

Wit gevlochten ligstoel
Resultaat: 60 EUR

Wit gevlochten ligtuinstoel ca. 1910 met verstelbare rugleuning in zeer goede originele staat 113x163x78cm. Cond.: G

Wit gevlochten ligstoel
Resultaat: 70 EUR

Wit gevlochten ligtuinstoel ca. 1910 met verstelbare rugleuning in zeer goede originele staat 113x163x78cm. Cond.: G

Louis Philippe stoel
Resultaat: 10 EUR

Oude Louis Philippe stoel met velours stoffering in redelijke staat 107x58x50cm. Cond.: R

Ovale tafel
Startprijs 100 EUR

Ovale salontafel ca. 1880 met intarsia in notenhouten blad met eikenhouten bewerkte voet. (Huwelijk van blad en voet) 55x85x115cm. Cond.: G

Gepolitoerde penantkast
Startprijs 275 EUR

Hollandse Biedermeier mahoniehout fineer penantkast ca. 1870 in goede staat. Voorkant en blad zijn gepolitoerd 100x103x48cm. Cond.: G

Grenen buffet
Resultaat: 100 EUR

Duits grenen buffet ca. 1910, geloogd en in de was in zeer goede staat. Bovenstuk met 3 glazen deuren, onderstuk met 2 deuren en 3 lades 196x138x52cm. Cond.: G

Halve maan tafel
Resultaat: 160 EUR

Halve maantafel ca. 1930 in Louis Seize stijl met bandintarsia (notenhout) in zeer goede staat 71x74x37cm. Cond.: G

Piano
Resultaat: 100 EUR

Oude zeer goed onderhouden piano, gemerkt Gerhard Adam Wesel. Met kruisbesnaarde metalen klankkast ca. 1900. geen bovendemper, in zeer goede staat 135x69x162cm. Cond.: G

Duitse naaitafel 1880
Startprijs 150 EUR

Duits eikenfineer Grunderzeit naaitafeltje met binnenwerk, geheel in goede originele staat ca. 1890 77x41x50cm. Cond.: G

Grote spiegel
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.

Eiken halve-maan tafel
Startprijs 80 EUR

Engelse halve-maan tafel (helft van een hele tafel) met getorste poten van massief eiken ca. 1900 Cond.: G

Biedermeier fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse Biedermeier mahoniehouten fauteuil met goede velours stoffen bekleding ca. 1890 in zeer goede originele staat 127x85x87cm. Cond.: G

Narrenkast
Resultaat: 625 EUR

Eikenhouten gestoken beeldenkast ca. 1880 met prachtige handgestoken panelen met figuren en leeuwekop-voorstellingen. In zeer goede originele staat 192x147x62cm. Cond.: G

4 Eiken stoelen
Resultaat: 160 EUR

Vier eikenhouten bewerkte stoelen met wijnranken motief en zijde stoffering ca. 1890. Frankrijk of Zwitserland 109x43x49cm. Cond.: G

Engels mahonie hangkastje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G

Kinderstoel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Engelse iepenhouten armleun-kinderstoel ca. 1800 in zeer goede originele staat 49x40x39cm. Cond.: G

Eiken piedestal
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten piedestal ca. 1920 met etage en snijwerk in de spijlen in goede originele staat 111x30x30cm. Cond.: G

Tafel
Resultaat: 110 EUR

Antieke eikenhouten Louis Quinze stijl eettafel met bloemintarsia in notenhout op het blad. Mooi snijwerk rondom met bloemenmotief (vermoedelijk Duitsland). In zeer goede staat 69xø101cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 50 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met goudkleurige galerielijst in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 176x97cm. Cond.: G

Hollandse 3-laden commode
Startprijs 35 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.