Engelse licht mahoniehouten bewerkte kinderstoel ca. 1900 met gevlochten rieten zitting z.g.n. hoekstoel,Cond.: G
Mahoniehout fineer uittrektafel ca. 1830 met kolompoten en driespant. In goede originele staat (zonder tussenbladen) 75xø104cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten empire armleunstoel ca. 1820 in goede originele staat, stoffering vervuild 97x80x67cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...
Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl 6-laden commode met massief bronzen beslag. Intarsia met band en notenhout 2e helft 20e eeuw 117x48x46cm., in goede originele staat.
Groot antiek mahoniehout fineer op eiken rolluik schrijfbureau, ca. 1880 Louis-Philippe met 16 lades, rolluik en 2 deuren. Uitschuifbaar blad in originele ongerestaureerde staat. Met losse kroon en sn...
Glazen pyramidevormige salontafel met 2 etages. Glazen facetgeslepen platen. 34,5x100x100cm.
Nieuwaardig Tropisch licht houten Werdicke systeem vitrine opbergkast met 5 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. In uitstekende staat. 205x97x50 cm., Cond.:U
Nieuwwaardig Tropisch houten Wedicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U
19e Eeuws eikenhouten Mechels renaissancestijl hangkastje met schappen. Handgestoken snijwerk met koppen. In zeer goede originele staat. 80x52x23 cm., Cond.:G
Bovenstuk van een hoekkast, biedermeier ca. 1820, Mahonie fineer, 1 deur met glas. 123x85 cm. hoek 59 cm.
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl glasvitrine opzet 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en sloten. Onder 3 lades en boven 1 deur 210x135x57cm. Cond.: G
Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G
Secretaire, mahonie fineer, ca. 1880 Louis Philippe, met rechte klep waarachter diverse laden.Het meubel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat. (Scheur in zijkant). 155x105x45 cm.
Oud 3-delig neo-barok bankstel bestaand uit; 3-zitsbank en 2 royale fauteuils. Houtwerk is goed, stoffering is matig 105x220x90cm. en 105x93x90cm. Cond.: R
Donkergrijs lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in goede staat. lichte cracele in rugleuning 92x77x100cm. Cond.: G
19e Eeuwse ovale notenhout fineer Biedermeier tafel met kolompoot ca. 1930. Blad heeft krimpnaden, verder in redelijke originele staat 69x110x76cm. Cond.: R
Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G
Prachtige Franse notenhouten fineer Louis Philippe commode met 5 lades, origineel messing beslag en sloten. Marmeren blad (gebroken wit), het meubel is in zeer goede originele staat 90x98x46cm. Cond.:...
Engelse eikenhouten theetafel op wieltjes met etage ca. 1940 in zeer goede staat. Ovaalvormig 57x75x53cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U
Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G