Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafel met tegeltjes 4143
Tafel met tegeltjes
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Spiegel 4188
Spiegel

Resultaat:

25 EUR

Eiken spiegel 4193
Eiken spiegel
Startprijs 25 EUR
Eiken tafeltje 4215
Eiken tafeltje
Startprijs 25 EUR
2 Stoelen, biezen zitting 4240
2 Stoelen, biezen zitting
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Hollandse stoel, biezen zitting 4244
Hollandse stoel, biezen zitting

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Eikenhouten Art Deco commode 4254
Eikenhouten Art Deco commode

Resultaat:

35 EUR

Grijs lederen fauteuil 4256
Grijs lederen fauteuil
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Etagere Grunderzeit 4111
Etagere Grunderzeit

Resultaat:

30 EUR

Eiken bijzettafel 4124
Eiken bijzettafel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Art Deco tafeltje 4125
Art Deco tafeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Keukenkastje met kruiden 4137
Keukenkastje met kruiden

Resultaat:

30 EUR

Eikenhouten bloemtafel 4145
Eikenhouten bloemtafel
Startprijs 30 EUR
Kapstok 4164
Kapstok
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Mahonie theetafel 4166
Mahonie theetafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engels bijzettafeltje 4187
Engels bijzettafeltje

Resultaat:

30 EUR

Italiaanse etagere 4191
Italiaanse etagere
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Tafel met lade 4196
Tafel met lade

Resultaat:

30 EUR

Wortelnoten bijzettafeltje 4202
Wortelnoten bijzettafeltje
Startprijs 30 EUR
Gestoken armleunstoel 4218
Gestoken armleunstoel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Spiegel 4225
Spiegel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Eikenhouten Jugendstil tafel 4243
Eikenhouten Jugendstil tafel

Resultaat:

40 EUR

Ovale theetafel op wieltjes 4251
Ovale theetafel op wieltjes
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Wit gevlochten ligstoel 4059
Wit gevlochten ligstoel

Resultaat:

60 EUR