Glazen schaal ca. 1920 met koperen rand en compositie metalen figuur. Bij voetje zit een breuk 16x21x18cm. Cond.: G
Twee Duitse Jugendstil WMF vazen van compositie metaal ca. 1900; 1x met kabouter en paddestoel en 1x met meisje en blad 23,5-25cm. Cond.: G
Exclusieve Engelse bestekcassette mahoniehout 19e eeuw met 12 persoon ivoren bestek (bewerkt). Twee mahoniehouten lades met koperinleg op het deksel en monogram M.E.R. in zeer goede originele staat 6,...
Twee grote castolettes ca. 1880, verguld met marmer in zeer goede staat met bokkenkoppen. 46xø15cm.
Grote Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in rococo vormgeving. 3-Lichts met kristallen pegels en draak 81x45x48cm. Cond.: G
Neo renaissance messing hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat 67x53x53cm. Cond.: G
Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen 5- lichts- kandelaars ca. 1880,Louis Quinze stijl. Zeer goede staat, 51 cm., Cond.:G
Grote zware Chinese bronzen bewerkte vaas ca. 1900 in zeer goede staat 45xø23cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoir en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G
Hoorn des Overvloeds ca. 1880 met bronzen voet en armatuur (Historisme, Grunderzeit). In zeer goede originele staat 37x27x16cm. Cond.: G
Russisch bronzen huisaltaar met emaille ca. 1900 in zeer goede staat 27x12cm. Cond.: G
Grote Oosterse cloisonne asbak ca. 1920. Brons met emaille inleg, in goede originele staat 58xø24,5cm. Cond.: G
Groot antiek 5-delig marmeren bureauset met bronzen figuur en armaturen in zeer goede originele staat. geheel bestaand uit; tablet met figuren, 2 inktpotten, briefopener, stempelkussen, asbak met luci...
Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G
4-Delige bronzen bureauset ca. 1890 in rococo stijl. Bestaand uit; 2 kandelaars, 1 platte schaal en 1 inktpot 9-12cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G
Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G
Russisch bronzen heilig kruis ca. 1900 (of ouder) in zeer goede staat 24,5x16cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer theekistje Louis Quinze 18e eeuw zonder inhoud. Origineel bronzen beslag , in goede originele staat 14x23x15cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts hangende kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U
Antieke Franse 19e eeuwse gardisten helm. In uitstekende originele staat. 32x32x21 cm., Cond.:G
Grote zwart gelakte speeldoos met 12 melodiën en originele etagetafel ca. 1880. Mechaniek is in zeer goede staat, functioneert 100%. Beschildering op het deksel en zijkant 77x70x35cm. Cond.: G