Viggo Langer (Pompej 1899), olieverf op linnen, gezicht op vulkaan bij Pompeï 56x35cm. Cond.: G
Leon Danchin, ingekleurde ets op papier, twee jachthonden 54x42cm. Cond.: G
Gravure Petrus Johannes Arendzen (Amsterdam 1846 - 1932 Hampstead), gravure op papier, voorstelling van Rembrandt 1641, 28x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Andre ......), ets op papier, plasgezicht met kustplaats 16x25cm. Cond.: G
Zes gravures 18e eeuw, landschappen "gedruck by J.C. Visscher", getekend door Roelant Rogman, gravures op papier 22,5x12cm., 19x13cm. en 22x12cm. Cond.: R-G
W.O.J. Nieuwenhuys?, ets op papier, Oosters dorpsgezicht 20x20cm. Cond.: G
Negen gravures van Johannes Pieter van Wisselingh (Amersfoort 1812 - 1899 Utrecht), gravure op papier, landschappen Cond.: R-G
Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G
Monogram 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met prachtige 19e eeuwse lijst 50x40cm. Cond.: G
Chris Beekman (Den Haag 1887 - Blaricum 1964), ets op papier 20x18cm. Cond.: G
Otto Eerelman, lithografie op papier, twee honden 28x23cm. Cond.: G
Monogram J.H. (Franse school 1e helft 20e eeuw), olieverf op paneel, dame met bloemenkorf in achtertuin 30x41cm.
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, balletdanseres 50x60cm. Cond.: G
Christus Pantokrator (Albeheerser) met evangelieboek en zegenend gebaar in zilveren rizza. Russisch icoon 2e helft 18e eeuw. 22,5x17,5cm.
Maria Wandscheer (Amsterdam 1856 - 1936 Ede), olieverf op paneel, blauwe vaas met bloemen 18x45,5cm. Cond.: G
Grote jachtprent van vossenjacht naar een schilderij van E.A.S. Douglas 1909. Mooie wortelnoten lijst 76x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak met molen 25x20cm. Cond.: G
Marinus Heyl (Utrecht 1836 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met figuur op bankje 80x59cm. Cond.: G
Drie ingelijste prenten naar Alphonse Mucha (nadrukken) in Jugendstil stijl 56x28cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1976, lithografie op papier, autoportrait au Mexican 64/100 handgesigneerd 50x66cm. Cond.: G
Gerrit Hendrik Göbell (Raalte 1786 - 1833 Deventer), vergeeld en beschadigd, landschap met figuren en boerenschuur 37x28cm. Cond.: M
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh 21/100 (1876 - 1959 Enschede), ets op papier, Romikerk portaal Enschede 32x27cm. Cond.: G