Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Viggo Langer
Resultaat: 150 EUR

Viggo Langer (Pompej 1899), olieverf op linnen, gezicht op vulkaan bij Pompeï 56x35cm. Cond.: G

Leon Danchin, ets jachthonden
Resultaat: 120 EUR

Leon Danchin, ingekleurde ets op papier, twee jachthonden 54x42cm. Cond.: G

Gravure P.J. Arendzen
Resultaat: 15 EUR

Gravure Petrus Johannes Arendzen (Amsterdam 1846 - 1932 Hampstead), gravure op papier, voorstelling van Rembrandt 1641, 28x24cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, kustplaats
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Andre ......), ets op papier, plasgezicht met kustplaats 16x25cm. Cond.: G

6 Gravures, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zes gravures 18e eeuw, landschappen "gedruck by J.C. Visscher", getekend door Roelant Rogman, gravures op papier 22,5x12cm., 19x13cm. en 22x12cm. Cond.: R-G

Oosters dorpsgezicht
Resultaat: 30 EUR

W.O.J. Nieuwenhuys?, ets op papier, Oosters dorpsgezicht 20x20cm. Cond.: G

9 Gravures J.P. Wisselingh
Resultaat: 140 EUR

Negen gravures van Johannes Pieter van Wisselingh (Amersfoort 1812 - 1899 Utrecht), gravure op papier, landschappen Cond.: R-G

Ets, Pavril
Resultaat: 15 EUR

H. Pavril, ingekleurde ets op papier, Les Pins 14x20cm. Cond.: G

Wintergezicht, 20e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G

Wintergezicht, monogram
Resultaat: 150 EUR

Monogram 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met prachtige 19e eeuwse lijst 50x40cm. Cond.: G

Chris Beekman
Resultaat: 30 EUR

Chris Beekman (Den Haag 1887 - Blaricum 1964), ets op papier 20x18cm. Cond.: G

Lithografie, Otto Eerelman
Resultaat: 30 EUR

Otto Eerelman, lithografie op papier, twee honden 28x23cm. Cond.: G

Franse School
Resultaat: 260 EUR

Monogram J.H. (Franse school 1e helft 20e eeuw), olieverf op paneel, dame met bloemenkorf in achtertuin 30x41cm.

Onduidelijk gesigneerd, danseres
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, balletdanseres 50x60cm. Cond.: G

Pantok Rafex
Resultaat: 575 EUR

Christus Pantokrator (Albeheerser) met evangelieboek en zegenend gebaar in zilveren rizza. Russisch icoon 2e helft 18e eeuw. 22,5x17,5cm.

Schilderij, Maria Wandscheen
Resultaat: 135 EUR

Maria Wandscheer (Amsterdam 1856 - 1936 Ede), olieverf op paneel, blauwe vaas met bloemen 18x45,5cm. Cond.: G

Grote jachtprent
Resultaat: 65 EUR

Grote jachtprent van vossenjacht naar een schilderij van E.A.S. Douglas 1909. Mooie wortelnoten lijst 76x30cm. Cond.: G

Winterlandschap, goudkleurige lijst
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak met molen 25x20cm. Cond.: G

Marinus Heyl, bosgezicht
Resultaat: 125 EUR

Marinus Heyl (Utrecht 1836 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met figuur op bankje 80x59cm. Cond.: G

3 Ingelijste prenten
Resultaat: 40 EUR

Drie ingelijste prenten naar Alphonse Mucha (nadrukken) in Jugendstil stijl 56x28cm. Cond.: G

Litho, Corneille 1976
Resultaat: 250 EUR

Guilliaume Corneille 1976, lithografie op papier, autoportrait au Mexican 64/100 handgesigneerd 50x66cm. Cond.: G

Sepia, boslandschap met schuur
Resultaat: 850 EUR

Gerrit Hendrik Göbell (Raalte 1786 - 1833 Deventer), vergeeld en beschadigd, landschap met figuren en boerenschuur 37x28cm. Cond.: M

Ets, dame bij zuil
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G

P.A. Nijgh, ets
Resultaat: 35 EUR

Pieter Arie Nijgh 21/100 (1876 - 1959 Enschede), ets op papier, Romikerk portaal Enschede 32x27cm. Cond.: G