Guilliaume Corneille 1988 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x60cm. Cond.: G
Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, waterpartij bij bosrand 24x19cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, Denekamp herfstmorgen 61x51cm. Cond.: G
Willem Roelofs (Amsterdam 1822 - Antwerpen), olieverf op linnen (maroufle), landschap bij Weesp 45,5x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G
Gravure 19e eeuw naar Adriaan van Ostade, onguur drinkend gezelschap 25x29cm. COnd.: G
Twee 19e eeuwse Franse gravures van S. Durand met voorstellingen van treinen en figuren. (vast tussen passepartout) 23x10cm. en 15x22cm. Cond.: G
Kees Maks ( Amsterdam 1876 - 1967), olieverf op linnen, clown (ook gesigneerd verso op origineel etiket) 9,5x14,5cm. Cond.: G
Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen (bedoeking), stalinterieur met vee en vele figuren 77x60cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, terrier hond in interieur (oudere restauratie) 50x43cm. Cond.: R
Gien Brouwer (1944 Waddinxveen), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en eenden (aankoopnota FL. 1.700,00) 60x80cm. Cond.: G
Staf Beerten (Beverlo 1930 - ), olieverf op paneel, "De rechtvaardige rechters" (met boek en schilderij afgebeeld) 31x30cm. Cond.: G
Paul van Eeden ( Ned. Indië 1907 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap in Haagse School stijl 70x51cm. Cond.: G
Moeder Gods van Kazan; Maria met het kind Jezus en twee randheiligen; beschermengel en mogelijk Paraskeve (heilige van de vrijdag). Russisch icoon 2e helft 19e eeuw. 30x26cm.
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917), olieverf op paneel, studie bosgezicht met figuren 24x18cm. Cond.: G
Jean Madura (19e eeuwse Orientalist), olieverf op linnen, Oosters dorpsgezicht met figuren 120x72cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, boerenhuis bij beekje met boer 20x28cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figure. 100x100 cm., Cond.:U
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel (herkomst kunsthandel Rococo), eendenfamilie met vlinder 18x24cm. Cond.: U
Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (Italiaanse school?), olieverf op linnen, landschap met figuren. Naamplaat op lijst Ch. van falen 35x27cm. Cond.: G