Monogram H.S. ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 54x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met beeld en boek (gaatjes) 50x60cm. Cond.: R
Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, Twents coulissen landschap 190x170cm. Cond.: G
Lucebert mei '68 (Lubertus Jacobus Swaansdijk 1924 Amsterdam - 1994 Alkmaar) , zwarte inkt op papier, man in landschap 20x29cm. Cond.: G
Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, wintergezicht bij avond met molen 24x18cm. Cond.: G
Karl Wagner (Georg Fischhof 1859 - 1914), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met vele figuren op de kade 55x71cm. Cond.: G
Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op linnen, Teormina Italië 65x44cm. Cond.: G
Antal Berkes (1874 - 1938 Budapest), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met tram en figuren 50x70cm. Cond.: G
Wilton 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenverkoopsters 52x63cm. Cond.: G
W. Weinert (Duitse school), olieverf op paneel, Duits vakwerkhuis in bergachtig landschap 35x40cm. Cond.: G
Joop Kroppf ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, 's zomers landschap met werkende boer, kippen en hooimijten bij boerenhuisje 30x40cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1997 Nr. 104/250, litho op papier "Unique" 14x21cm. COnd.: G
John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G
Jan Altink 55 (Groningen 1885 -1976) Groninger ploeg, gouache op papier, landschap met boerenhuizen 40x50cm. Cond.: G
jan Altink 1913 (Groningen 1885 - ), tekening op papier, riviergezicht met zeilvrachtschepen en figuren 36x26cm. Cond.: G