13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Map met div. grafiek, etsen etc.
Resultaat: 80 EUR

Map met diverse grafieken, etsen etc. 18e-19e eeuw Cond.: R-M

Schilderij, Baaijens
Resultaat: 80 EUR

Frans Baaijens (toegschreven aan) (1896 Enschede - ), olieverf op linnen, De Dinkel bij De Lutte 18x24cm. Cond.: G

Lambert
Resultaat: 80 EUR

Lambert, acryl op linnen, moderne compositie 100x80cm. Cond.: G

Landschap met molen en kanaal
Resultaat: 80 EUR

J. Veen, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molen en figuur in boot 40x50cm. Cond.: G

John Heartfield, fotocollectie
Resultaat: 80 EUR

Schilderij, beekoever
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerde ets, verzamelaarsstempel
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd met rode verzamelaarsstempel, stijl 15e eeuw, waarschijnlijk latere datum, gravure op papier, Adam en Eva 18x24cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. ets ca. 1900, verz. stempel
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd met verzamelaarsstempel ca. 1900, ets met aqutint op papier, twee halfnaakte vrouwen 4x6,5cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 75 EUR

Jan te Wierik 54/801995, lithografie op papier, abstracte figuren 92x37cm. Cond.: G

J. Schunselaar, vos
Resultaat: 72 EUR

J. Schunselaar (Enschede), olieverf op linnen, vos 30x30cm. Cond.: G

Ton Ancone, Twentse boerderij
Resultaat: 70 EUR

Schilderij, vogels
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, twee mezen op een tak 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, vogels
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, twee vogels op een tak 30x40cm. Cond.: G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht bij avond 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Hedwig Lindenberg
Resultaat: 70 EUR

Hedwig Lindenberg (1866 - 1951), Düsseldorfer Schüle, olieverf op linnen, winters riviergezicht met bomen 53x67cm. Cond.: G

Schilderij, atelier Henri Bosch
Resultaat: 70 EUR

Atelier Henri Bosch (verso), olieverf op linnen, paddestoelen 34x27cm. Cond.: G

Bosgezicht
Resultaat: 65 EUR

Chris de Bruyn jr. , olieverf op linnen, bosgezicht 40x50cm. Cond.: G

Grote jachtprent
Resultaat: 65 EUR

Grote jachtprent van vossenjacht naar een schilderij van E.A.S. Douglas 1909. Mooie wortelnoten lijst 76x30cm. Cond.: G

Schilderij, W. Bourgonje
Resultaat: 65 EUR

W. Bourgonje ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met rozen 40x50cm. Cond.: G

Corneille, druk op linnen
Resultaat: 60 EUR

Corneille, druk op linnen
Resultaat: 60 EUR

Guilliaume Corneille 2001 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x80cm. Cond.: G

Peter Cox, gouache
Resultaat: 60 EUR

Peter Cox, gouache op papier, plasgezicht 46x30cm. Cond.: G

Schilderij, fruitstilleven
Resultaat: 60 EUR

Henny Huisen 1916, olieverf op linnen, stilleven met kersen (plakker verso), 48x35cm. Cond.: R

Handingekleurde gravure
Resultaat: 60 EUR

Handingekleurde gravure van Constantinopel 17e/18e eeuw. Scheurtje en vochtvlekken 41x28cm. Cond.: R

Ets, Mesdag
Resultaat: 60 EUR

H.W. Mesdag, ingekleurde ets op papier, Scheveningse vissersboten op zee 36x51cm. Cond.: G

Aquarel, J. van de Heyden
Resultaat: 60 EUR

J. van de Heyden ca. 1930 (Jacques van der Heyden?), aquarel op papier, havengezicht met stoomboten 36x19cm. Cond.: G

Stilleven Chrysanten
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven bloemen
Resultaat: 55 EUR

M. Uitslag '56, olieverf op linnen, vaas met bloemen 55x45cm. Cond.: G

Schilderij, P.A. Nijgh
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, stilleven bloemen
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven op tafel in 18e eeuwse stijl 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Bos
Resultaat: 50 EUR

W. Bos ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands polderlandschap met molens 60x80cm. Cond.: G

Schilderij naar Potter
Resultaat: 50 EUR

G. Krabshuis '82, olieverf op paneel, rmatisch landschap met vee (de stier van Paulus Potter) 50x70cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig, schapen
Resultaat: 50 EUR

Ets, dame bij zuil
Resultaat: 50 EUR

Schilderij H. Werker, stilleven
Resultaat: 50 EUR

H. Werker 1916, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 48x35cm. Cond.: G

Vossejacht
Resultaat: 50 EUR

G. Hagen 21e eeuw, olieverf op paneel, vossenjacht 40,5x30,5cm.

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

G. Wassenbergh ca. 1920, olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, strandplezier
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 20x24cm. Cond.: G

Schilderij, strandplezier
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, 20-er jaren
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met hekwerk 35x26cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, bomschuiten op zee 35x27cm. Cond.: G

Ch. Petit (Alexander Terhell?)
Resultaat: 50 EUR

Ch. Petit (Adriaan Chistiaan Willem Terhell) (Venlo 1863 - 1949 Beverwijk), olieverf op linnen, boerenhuis met dorp in de verte 40x50cm. Cond.: U

Schilderij, Chinese school
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, abstracte compositie 74x53cm. Cond.: G

C. Knapen '22
Resultaat: 50 EUR

C. Knapen '22, olieverf op linnen, bloemenkorf 45x55cm. Scheurtje in doek.Cond.:R

Schilderij, pluimvee
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, hoenderhof met haan en kippen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven fruit
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, stilleven met fruit en roemer op tafel 30x40cm. Cond.: G

Schilderij Fulton, zeegezicht
Resultaat: 45 EUR

Fulton, olieverf op paneel, driemasters bij de Highcliffs England 30x40cm. Cond.: G

Pendant, Jac. Hitre
Resultaat: 45 EUR

2x Jacobus Hilte ca. 1910 (pendant), olieverf op paneel, wintergezicht en zomergezicht 12x16cm. Cond.: G

Schilderij, naakt
Resultaat: 45 EUR

J. Kempener 1993, olieverf op linnen, halfnaakte vrouw bij raam 45x35cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

Burnett, olieverf op linnen, Parijs met figuren 50x60cm. Cond.: G

Rembrandt van Rijn 1645
Resultaat: 45 EUR

Rembrandt van Rijn 1645(19e eeuwse nadruk), ets op papier, landschap met bruggetje en boot (vergeeld) 23x13,5cm. Cond.: G

Cor Vons, 3 Houtsnedes
Resultaat: 45 EUR

Drie houtsnedes van Cornelis Vons (Ierseke 1903 - Ede), houtsnedes op papier, 3x wintergezicht 24x9cm. 16,5x21cm. en 25x14cm. Cond.: G

Cor Vons, 3 Houtsnedes
Resultaat: 45 EUR

Drie houtsnedes van Cornelis Vons (Ierseke 1903 - Ede), houtsnedes op papier, 3x wintergezicht 26x16cm., 17x14cm. en 22x14cm. Cond.: G

2 Strandgezichten
Resultaat: 45 EUR

Twee strandgezichten met kinderen, olieverf op paneel 9x7cm. Cond.: G

Pendant, vogeltjes
Resultaat: 45 EUR

2x Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, 2x kolibri's 9x7cm. Cond.: G

J.R.W. Coenders
Resultaat: 45 EUR

J.R.W. Coenders, ca.1900, olieverf op paneel, Hollands landschap in de stijl van de Haagse school. 21x26 cm., Cond.:G

Grand Canyon, Hand Colors
Resultaat: 45 EUR

Boek met handgekleurde gezichten van de Grand Canyon van Arizona. Copyrighted by Fred Harvey ca. 1940. 36x29cm. Cond.: R-G

Schilderij, J. van Dongen
Resultaat: 40 EUR

J. van Dongen, olieverf op linnen, Hollands plasgezicht met waterlelies (licht gecraceleerd) 50x70cm. Cond.: G

3 Ingelijste prenten
Resultaat: 40 EUR

Drie ingelijste prenten naar Alphonse Mucha (nadrukken) in Jugendstil stijl 56x28cm. Cond.: G

2 Duitse landkaarten ca. 1800
Resultaat: 40 EUR

Straat gezicht
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: U

Schilderij, bosgezicht
Resultaat: 40 EUR

J. Klinkert 1945, olieverf op linnen, bosgezicht met pad en bruggetje ('t Twickel?) 40x60cm. Cond.: G

2 Miniatuur schilderijen
Resultaat: 40 EUR

Twee stadsgezichten van Berlijn 2e helft 20e eeuw, naar de schilder Menzel (overgeschilderde lithografiën) 9x7cm. Cond.: G

Schilderij, van het woud
Resultaat: 40 EUR

V.T.W. (van 't Woud), olieverf op linnen, bosrijk landschap 30x40cm. Cond.: G

Carl Deiker
Resultaat: 40 EUR

Carl Deiker (Dusseldorf 1931), handbeschilderde tegels, reebok 26x26cm. Cond.: G

Tekenstudieboek Emilie Teichert
Resultaat: 40 EUR

Studie-tekenboek met 17 tekeningen en 1 aquarel van Emilie Teichert met bloemen en fruit-studies 29x21,5cm. Cond.: G

Schilderij met poezen
Resultaat: 35 EUR

H.J. Bijvoet, olieverf op linnen, spelende poezen 18x24cm. Cond.: G

P.A. Nijgh, ets
Resultaat: 35 EUR

Pieter Arie Nijgh 21/100 (1876 - 1959 Enschede), ets op papier, Romikerk portaal Enschede 32x27cm. Cond.: G

4 Etsen 18e-19e-20e eeuw
Resultaat: 35 EUR

2 Schilderijen op glas
Resultaat: 35 EUR

Twee schilderijen B. Kosmina 1980, olieverf op glas, Russisch landschap met figuren (achter-glas-beschildering) 21x19cm. Cond.: U

Schilderij Nijland, watermolen
Resultaat: 35 EUR

H. Nijland, olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Oey 1924
Resultaat: 35 EUR

Oey Tjeng Sit 1974 (1917 - 1987 Amsterdam), aquatint op zwart papier, abstracte compositie 49x34cm.

Onduidelijk gesig, halfnaakte dame
Resultaat: 35 EUR

Magda Kleinhout jr. 1989, gouache op papier, halfnaakte dame 65x30cm. Cond.: G

Schilderij, schipbreuk
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, schipbreuk op zee met figuren 56x70cm. Cond.: G

Christa Schmidt '81
Resultaat: 35 EUR

Christa Schmidt '81, olieverf op linnen, sprookjesachtige voorstelling met figuren 40x30cm. Cond.: G

Tekening in eiken lijst
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, V. Hover
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, K. Bauer
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, B. Schopman
Resultaat: 30 EUR

B. Schopman, olieverf op linnen, oude koestal Buntelaar te Naaldwijk 31x41cm. Cond.: G

Buksen Jager, aquarel
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, Buksen jager, Groot Tenne 23x11cm. Cond.: G

Onduidelijk, Femme Icontant
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd Frankriijk ca. 1900, ets op papier, Femme Incontant nr. 11 19x29cm. Cond.: G

Ets, Hela Peters
Resultaat: 30 EUR

Hela Peters Nr. 33 (Duitsland 1885 - ), ets op papier, danseres met pierrot 12x18cm. Cond.: G

Dirk Smorenberg
Resultaat: 30 EUR

Dirk Smorenberg (Alkmaar 1883 - Loosdrecht 1960), drukwerk op papier, wintergezicht bij Loosdrecht 79x45cm. Cond.: G

Cor Vons, 3 Houtsnedes + 1 Litho
Resultaat: 30 EUR

Vier werken Cornelis Vons (Ierseke 1903 -Ede), 3x houtsnedes en 1x drukwerk o.a; winter- en dorpsgezichten. 31x11cm., 21x20cm. , 24x14cm. en 25x15cm. Cond.: G

2 Gravures Berlijn
Resultaat: 30 EUR

Twee handingekleurde gravures van Berlijn in de 18e eeuw. (Heliographie der Reichsdruckerei) Amster en Ruthhardt Berlin 20e eeuw . Gravures op papier 70x46cm. Cond.: G

2 Gravures Berlijn
Resultaat: 30 EUR

2 Franse modeprenten
Resultaat: 30 EUR

Twee Franse ingekleurde gravures 19e eeuw "Le Boudoir" en "Le Lever", naar barok voorstellingen van P. Maleuvre Sculp 1774, 31x22cm. Cond.: G

4 Gravures Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Duitse staalgravures ingekleurd 20e eeuw en 1x lithografie. Stadgezichten, havengezicht en kasteel. 17x12cm. en 26x16cm. Cond.: R-G

Miniatuurportret
Resultaat: 30 EUR

Miniatuurschilderij ongesigneerd, voorstellend een liggend naakt met 2 figuren 20e eeuw. Opgewerkte druk op ivoor ø11cm. Cond.: G

Schilderij, dorpsgezicht met vrouw
Resultaat: 30 EUR

G. Hageman ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraatje met figuur 39x33,5cm. Cond.: G

Schilderij, stratengezicht
Resultaat: 30 EUR

Monogram E.S. ca. 1930, olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs Montmartre 39x28cm. Cond.: G

Lithografie, Otto Eerelman
Resultaat: 30 EUR

Otto Eerelman, lithografie op papier, twee honden 28x23cm. Cond.: G

Chris Beekman
Resultaat: 30 EUR

Chris Beekman (Den Haag 1887 - Blaricum 1964), ets op papier 20x18cm. Cond.: G

Ets '99, twee figuren
Resultaat: 30 EUR

Olive nr 40/400 '99, ets op papier, twee figuren in een doos 19x19cm. Cond.: G

Oosters dorpsgezicht
Resultaat: 30 EUR

W.O.J. Nieuwenhuys?, ets op papier, Oosters dorpsgezicht 20x20cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, Brugge
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Hughly Gurnes?), ets op papier 4/50, grachtgezicht Brugge 30x17cm. Cond.: G