Opaal, uitgewerkt vrouwenhoofd, 25x20 mm, op een ovale platte onyx.
Antieke 19e eeuwse mahonie hout fineer halve maantafel met lade en bandintarsia op de poten en front. In goede originele staat. 74x116x56cm.
Oude wortelnoten vitrine opzetkast, 2e helft 20e eeuw, Engelse stijl.Onderstuk op hoge poten en 4 lades. Bovenstuk met een getoogde deur zijkanten ook met glas. In goede staat. 201x107x45cm.
Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.
Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.
Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G
2 Zilveren suikerscheppen, waarvan een met roosmotief 835/000 en de andere met molen en Hollands tafereel in de bak. MT: D.de Jong,Groningen, begin 1900. L.13cm., samenca.42gr., Cond.:U
3 Maliënkolderbeursjes, waarvan 1 voorzien van oud belastingstempel V:Buitenlandse werken, ca. 6cm. breed, Cond.:U
4 Delen silverplated, 2 antieke koffiekannen en 2 moderne plated kaarskandelaars, 14-20 cm., cond.:R/G
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Houten empirestijl spiegel, 2e helft 20e eeuw. 126x69cm., Cond.:G
Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R
Oude Louis Quinze srtijl barok commode notenhout fineer, met intarsia en bronzen beslag, marmeren blad, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 70x70x41 cm., Cond.:G
3 Zakhorloges: 1 zilveren zakhorloge, met volledige bewerkte achterzijde en zijkant ca ø 3,8 cm. met goudkleurige bewerking op de plaat. 1 zilveren zakhorloge met centrale secondewijzer. ca ø 5 cm. 1 ...
Zilveren zakhorloge, Remontoir, met beschilderde wijzerplaat, beschadigd, met centrale secondewijzer. ca. ø 5 cm. De deksel is voorzien van mooie gravures, en voorzien van een deel ketting.
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 182gr. ø20cm. Cond.: U
Zilveren hoedenspeld met roze stenenZilveren ring slang met zirkonia's en 2 rode stenen, mist enkele stenenZilveren hanger langwerpig met bloemZilveren vishanger, flexibel welke open kan.Totaal ca. 24...
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U
Zilveren gourmet ketting, 42 cm, met een langwerpige hanger met diverse markesietjes. In het midden van de hanger zit een ovale onyx waarop 5 markesietstenen zitten.Zilveren choker, fijn ankercollier ...
2 Zakhorloges, 1 zilveren horloge, K.Serkisoff &co. Constantinople, met mooie bewerkte plaat voorzien van centrale secondewijzer. ca ø 5,3 cm. 1 double horloge met klep voorzien van venster, met centr...
2 Zakhorloges; Double model Elgin, met bewerkte deksels, centrale secondewijzer en double ketting ø ca. 5 cm. 1 Zilveren zakhorloge, W. SAWDON WHITI Y, mist wijzers. ø ca. 5,2 mm
2 Zakhorloges, 1 double met klep en deksel voorzien van gravure, American Waltham met centrale secondewijzer ca ø 5,5 cm. 1 onedel model met centrale secondewijzer, mooi werk, mist glas, ca ø 4,5 cm
Antieke Duitse eikenhouten wandspinde, grunderzeit ca.1880, met mooi snijwerk op het deurpaneel. 95x57x34cm., Cond.:G
Antieke Zuid-Duitse beschilderde grenenhouten 1-deurs kast met schuine hoeken, 1e helft 19e eeuw, met originele beschildering. In goede originele staat. 162x50x105cm.