Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Nouveau klokje
Resultaat: 200 EUR

Antiek bronzen jugendstil tafelklokje met pfeilkreuz wekkeruurwerk ca. 1900,mooie vormgeving. 27x16x9cm., Cond.:G

Tafelklok, Biedermeier
Resultaat: 500 EUR

Duitse kersenhoutfineer Biedermeier tafelklok, ca. 1830, met messing vuurverguld beslag. Touwtjesslinger , met dubbele bel. In goede originele staat. 48x32x13 cm.

Engelse tafelklok
Startprijs 1.250 EUR

Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...

3-Delig marmeren klokkenstel
Startprijs 100 EUR

Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G

Klok met draken
Resultaat: 325 EUR

Antieke Chinese gietijzeren pendule, ca.1890, met 8-daags uurwerk, opgewerkte draken en emaille cartouches. In goede originele staat. 41x22x18cm.

Friese staartklok
Startprijs 500 EUR

Prachtige antieke Friese staartklok 19e eeuw met buitengewoon mooi beschilderde wijzerplaat en eiken kast (meekrab-kleur). Uurwerk met wekkerfunctie 147x37x27cm. Cond.: G

Klokje met olifant
Startprijs 1.100 EUR

Zeldzame majolica olifant pendule met bronzen voet en klokje, gemerkt S (Sevres?). Vermoedelijk Sevres ca. 1880. Stukje van staart, tand en zadel af. 8-Daags uurwerk 32x27x12cm. Cond.: R-G

Franse bronzen pendule
Resultaat: 260 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1880. Rijk bewerkt met bronzen leeuwenkoppen, bloemen en rocailles. gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. Loopt goed 23x26x16cm. Cond.: U

Franse pendule, 2 putti
Resultaat: 375 EUR

Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat

Pendule met olifant
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...

Antieke kolompendule
Startprijs 350 EUR

Kolompendule ca. 1870 met intarsia en plateau met intarsia. 8-Daags uurwerk met originele compensatieslinger (notenhout). In goede originele staat 55x30x15cm. Cond.: G

Bronzen pendule
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen figurenpendule, ca.1870, Duits, 8-daags uurwerk. (duif iets beschadigd en 1 duif mist waarschijnlijk) 33x49x16cm., Cond.:R/G

Frans bronzen klokkenstel
Startprijs 350 EUR

Zwaar bronzen klokkenstel Frankrijk ca. 1880 in Louis Quinze stijl geheel staand op klauwpoten. Uurwerk met emaille cartouches. 8-Daags uurwerk, gemerkt Ch. les Mt. in goede originele staat 45x28x20cm...

Jugendstil klokkenstel
Startprijs 450 EUR

Schitterend antiek jugendstil 3-delig klokkenstel met keramiek en messing armaturen. Ca.1900, prachtig bloemendecor met zweepslag motief, 8-daagsuurwerk. In zeer goede staat. 54x20x30cm en 53x19x19cm.

Engelse klok, inlegwerk
Startprijs 875 EUR

Monumentale Engelse 19e eeuwse wortelnoten pendule met zwaar koperen snek uurwerk (ketting). Bloem- en bandintarsia met lichte beschadigingen in het fineer. De pendule is in originele staat 62x47x22cm...

Schilderij klokje
Resultaat: 500 EUR

Antieke schilderijklok, ca.1890, voorstellende een landschap met kerk en bulderend hert, olieverf op linnen, met mooi 8-daags messing uurwerk en half-uur slagwerk. 61x73x30 cm., cond.:G

Amsterdams staand horloge
Startprijs 8.000 EUR

Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.050 EUR

Prachtige antieke vuurvergulde bronzen empire pendule, ca.1880, Ducommun A.Strasbourg. Mooie bewerkte kast met als voorstelling een liggende engel tussen 2 bomen, bovenop een cup met 2 vlinders. Touwt...

Jugendstil pendule
Startprijs 825 EUR

Zeldzame grote antieke Jugendstil majolica pendule met romantische voorstelling van zittende vrouw, gesigneerd C. Sticher. Zweepslagmotief, bloemenmotief en gouddecor. 8-Daags uurwerk, geheel in zeer ...

Bronzen pendule
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.

Engelse skeletklok
Startprijs 625 EUR

Engelse skeletklok met snek ca. 1900-1920 (wijzers van latere datum), met glazen stolp in goede originele staat. Functies niet getest 53x29x15cm. Cond.: G

Klok, Chinees lakwerk
Startprijs 900 EUR

Antieke 19e eeuwse tafelklok met opgewerkt chinistore decor( dik opgelegd), Gustaf Becker uurwerk met west-minster slag, gemaakt voor de Engelse markt, 8-daags uurwerk met kwartierslag. Prachtige gave...

Empire pendule ca. 1820
Startprijs 1.250 EUR

Vervallen uit veilingVroeg 19e eeuwse vuurvergulde Empire pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Geheel compleet en zonder beschadigingen, in uitstekende staat 34x26x10cm. Cond.: G

Franse pendule met figuren
Startprijs 1.200 EUR

Grote bronzen pendule met putto ca. 1880, Onderkant vuurverguld brons boven de figuren donker brons. 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat. 43x47x26 cm.,