Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen kandelaars 1870
Resultaat: 400 EUR

Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.

Jugendstil schaal
Startprijs 350 EUR

Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G

Geldkist
Startprijs 650 EUR

Grote ijzeren geldkist ca. 1800 (Louis Seize, Empire) met origineel slot en sleutel. In goede originele staat 40x56x37cm.

Bronzen dolk, 15e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G

Walzen-speeldoos
Resultaat: 1.200 EUR

Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.

Petroleumkachel
Startprijs 35 EUR

Klein petroleumkacheltje van het merk Saffier Holland, 20e eeuw, 47xØ30cm., Cond.:G

Slee
Resultaat: 10 EUR

Oude slee, 20e eeuw, 96x30x29cm., Cond.:G

Plafondlamp
Resultaat: 110 EUR

Plafonniere, eind 20e eeuw, met messing rand met bloemdecor, kap is van persglas, 19xØ33cm., Cond.:G

Lampje
Startprijs 15 EUR

Moderne design tafellamp met beukenhout en chroom voet, met mat glazen kap. 35xØ27cm., Cond.:G

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke grunderzeit hang petroleumlamp (historisme) van compositie metaal, ca.1880, In goede originele staat. 46xø25 cm.

Kapsetje
Resultaat: 20 EUR

Gero plated kapsetje ca. 1930 met borstel, spiegel en kam, in goede staat 21-23cm.

Doosje diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel met 6 delen curiosa o.a; 1x bronzen koptisch kruije ca. 8e eeuw na CHristus, 1x bronzen fibula 1e-4e eeuw (mantelspeld), 1x bronzen fibula 1e eeuw Romeins, 1x vroeg bronzen kruisje en 1x gordel...

Kavel strijkbouten
Startprijs 15 EUR

3 Aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G

Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten 19e eeuws renaissance stijl hekwerk, waarschijnlijk v.e. kerkelijk altaar. Bestaand uit diverse losse delen die samen te voegen zijn 250-300cm. Cond.: G

Kist divers ijzerwerk
Startprijs 70 EUR

Kist divers antiek ijzerwerk; beslag, gereedschap etc. Cond.: R

Diverse doosjes
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel met diverse doosjes 1e helft 20e eeuw etc. Onder andere; Japans, spaardoosjes etc. Cond.: G

6 Wafelijzers
Resultaat: 40 EUR

Zes 19e eeuwse smeedijzeren wafelijzers 36-93cm. Cond.: G

Kavels strijkijzers en standaards
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 19 antieke strijkijzers 18e-19e eeuw met daarbij 6 strijkbout-standaards 6-21cm. Cond.: G

Metalen icoon, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Antieke 18/19e eeuwse koperen reis icoon met figuren decor (rusland) In goede staat. 13x8.3x0.3cm.

Metalen icoon, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen icoon, 19e eeuw, Maria met kindje Jezus. (Reisicoon) Rusland. 11x9.8x0.5cm., Cond.:G

Collectie Godfried Boman
Startprijs 250 EUR

Uitgebreide collectie van Godfried Bomans o.a; handgeschreven stukken, handgeschreven gedichten voor o.a. De Volkskrant, grammofoonplaten. Alles uit het archief van Ted van Turnhout, secretaris van Bo...

Messing lamp met tafel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke messing tafel met petroleump, ca.1880, Historisme, met groen onyx blad. Lamp is geëlektrificeerd. 179x37x38cm., Cond.:G

Tinnen koffiekan
Resultaat: 20 EUR

Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G

2 Paraplu's
Startprijs 80 EUR

Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R