Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring, 7 ameth.
Startprijs 350 EUR

Ring GG 585/000 met 7 amethisten. De bloemmodel met 1 grote en 6 wat kleinere amethisten. Om de stenen heen zitten meerdere bewerkingen in de vorm van blaadjes. ø 55, ca. 8,7 gr.

Moccaserviesje
Resultaat: 15 EUR

5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G

Kristallen vaas
Startprijs 35 EUR

Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand

2 Flessenonderzetters
Startprijs 20 EUR

Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G

4 Schaalmodellen 1:18
Resultaat: 20 EUR

Vier schaalmodellen 1:18; 1x (Norev) Lexus LS460 (mist 1 spiegel, barst in ruiten), 1x (Maisto) Thunderbird, 1x (AutoArt serie no. 0866) Lexus LFA (1 spiegel mist, wel aanwezig) en 1x Jaguar XK Conver...

Keramieken schenkkan
Startprijs 20 EUR

Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G

3 Opaline siervazen
Resultaat: 20 EUR

Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G

Kantonees vaasje
Startprijs 35 EUR

Oude Kantonese keramieken siervaas ca 1900 met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G

3 Zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

3 Delig zilver: Roomlepeltje met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Sustering, Schijfsma en v.d. Berg, Sneek. Suikerlepel met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Zaanlandse Zilv...

Schildpadpop Inge 29
Startprijs 15 EUR

Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R

Oorhangers GG granaat
Resultaat: 45 EUR

Oorhangers GG 585/000, oorhaak met peervormige gefac. granaat met daaronder loshangend een granaat kraal. 4,3 gr.

Amsterdams staand horloge
Startprijs 8.000 EUR

Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...

12 Beeldjes KPM, jaargetijden
Startprijs 1.800 EUR

12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G

Verzilverd servies
Startprijs 50 EUR

Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G

Franse pendule 1840
Startprijs 800 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.

Meissen vaas
Resultaat: 75 EUR

K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G

Broche en hanger ivoor
Startprijs 50 EUR

Broche en hanger van ivoor in de vorm van een roos.

Franse messing reiswekker
Startprijs 350 EUR

Franse reiswekker (officiersklokje), R en Co made in Paris, ca. 1900 met emaille wijzerplaat (gemerkt Rowel Oxford) in zeer goede functionerende staat 14x8x6cm. Cond.: G