Oude messing bureau petroleumlamp, 20e eeuw, draaibaar, met contra gewicht waarop een figuur. 52x42xØ16cm., Cond.:G
Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, landschap met paardenspan en 2 boeren 40x80cm. Cond.: G
Hendricus Jacobus Burgers (Huissen 1834 - 1899 Parijs), olieverf op linnen, meisje op trap met kip 66x45cm. Cond.: G
Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met schuur 60x40cm. Cond.: G
Ton Ancone Oldenzaal, olieverf op linnen, Amsterdam met figuren in de sneeuw 60x90cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan en kip in de stal 12,5x18cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Maria van de Berg Carmel met kind Jezus en aureool met sterren, Italiaans 19e eeuw, 50x37cm.
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.
Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R