Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verg. tafeltje, marmeren blad
Startprijs 70 EUR

Oude goudkleurige bijzettafel met oker en bruin geaderd marmeren blad in Louis Quinze stijl 20e eeuw 50x87x57cm.

Portret 1852
Resultaat: 150 EUR

J.R. Duthel 1852, olieverf op paneel, dame met hoed 21x18cm. Cond.: G

Bijbel met sluitwerk
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse bijbel (begin 1700) en zilveren gegoten bijbelslot vermaakt tot armband. 835/000, L.19 cm., ca.32 gr.

Zilveren Kovsh
Resultaat: 750 EUR

Zilveren kovsh uit Rusland "Ovchinnikov" stijl, gestempeld Ovchinnikov. gehalte 84, solothnik, emaille bewerkt met vergulde binnenzijde, op voet. 7xø5cm., Cond.:U

Reverketting zilver
Startprijs 20 EUR

Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.

Jugendstil tafel met inlegwerk
Startprijs 300 EUR

Antieke Jugendstil notenhout fineer eettafel met rondom inlegwerk, ca. 1900. Bloemmotief met vazen op de poten en zijkanten. In zeer goede originele staat. 79x83x125 cm.

Antieke wieg ca. 1800
Resultaat: 40 EUR

Grenenhouten wieg ca. 1800 met originele beschildering in goede originele staat 58x52x89cm. Cond.: G

Sabel
Startprijs 170 EUR

Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, 1874 Fonsen Bruxelles (lemet veel gebruikt) 92cm., Cond.:M

6 Kruithoorns van hoorn
Resultaat: 40 EUR

Zes kruithoorns 19e eeuw, gemaakt van hoorn (bij 4 mist de afsluiting) 13-20cm. Cond.: R-G

3 Onderscheidingen
Resultaat: 175 EUR

Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.

Barok vitrine
Resultaat: 350 EUR

Oude wortelnoten vitrine opzetkast, 2e helft 20e eeuw, Engelse stijl.Onderstuk op hoge poten en 4 lades. Bovenstuk met een getoogde deur zijkanten ook met glas. In goede staat. 201x107x45cm.

Sidetable
Resultaat: 45 EUR

Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.

Tinnen koffiekan
Resultaat: 20 EUR

Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G

3x beursje
Resultaat: 80 EUR

3 Maliënkolderbeursjes, waarvan 1 voorzien van oud belastingstempel V:Buitenlandse werken, ca. 6cm. breed, Cond.:U

Zaanse klok
Resultaat: 800 EUR

Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G

Russisch ikoon
Resultaat: 80 EUR

18e-19eEeuwse Russische huis- of reisicoon met rest cloisonné. Bewerkt met vele figuren. 19.4x10.7cm., Cond.:G

Russisch kruis
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Russich kerkelijk bronzen kruis, crucifix aan voor-en achterzijde bewerkt. 19.6x10.3 cm, Cond.:G

Globe
Resultaat: 30 EUR

Grote oude tafelglobe, gemerkt J.R.O. Globus verlag München (40-er jaren) 45xø31cm. Cond.: G

2 Paraplu's
Startprijs 80 EUR

Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R

Zilveren zakhorloge
Startprijs 50 EUR

Zilveren zakhorloge, Remontoir, met beschilderde wijzerplaat, beschadigd, met centrale secondewijzer. ca. ø 5 cm. De deksel is voorzien van mooie gravures, en voorzien van een deel ketting.

Zilveren bord
Startprijs 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 182gr. ø20cm. Cond.: U

Zilveren bord, Franklin Mint
Startprijs 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U

2 zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

2 Zakhorloges; Double model Elgin, met bewerkte deksels, centrale secondewijzer en double ketting ø ca. 5 cm. 1 Zilveren zakhorloge, W. SAWDON WHITI Y, mist wijzers. ø ca. 5,2 mm

Beschilderde kast, 1-Deur
Startprijs 400 EUR

Antieke Zuid-Duitse beschilderde grenenhouten 1-deurs kast met schuine hoeken, 1e helft 19e eeuw, met originele beschildering. In goede originele staat. 162x50x105cm.