Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeefdruk, Herman Brood
Startprijs 200 EUR

Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G

Schilderij, A. Roth
Resultaat: 90 EUR

A. Roth ca. 1900, olieverf op paneel (haarscheur), bosgezicht met werkende boer 32x22cm. Cond.: G

Borduurset 1771
Resultaat: 10 EUR

Geborduurde merklap uit 1771, helaas beschadigd 45x30cm. Cond.: M

Gravure 1767
Resultaat: 25 EUR

Monogram W.B. 1767, gravure op papier, Grave dun Defsein de rembrandt dans le Cabinet de Mons Dani Neyman a Amsterdam 26x21cm. Cond.: G

E.A. Kelinger, vissersboten
Resultaat: 35 EUR

E.A. Kelinger ca. 1930, olieverf op paneel, vissersboten op een meer 15x24cm. Cond.: G

C. Wittkorski
Resultaat: 80 EUR

C. Wittkorski ca. 1930, olieverf op linnen, twee zeilboten op een meer 100x70cm. Cond.: G

P. van Loo
Resultaat: 125 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, strandgezicht 38x30cm. Cond.: G

Schilderij, E. Klaussen
Startprijs 50 EUR

E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x70cm. Cond.: G

v. Ginkel
Resultaat: 20 EUR

J. v. Ginkel, olieverf op paneel, bosgezicht 17x12cm. Cond.: G

Monogram, boerderij
Resultaat: 30 EUR

Monogram ca. 1900, olieverf op paneel, Twentse boerderij met figuur 20x30cm. Cond.: G

Litho Koornstra
Resultaat: 80 EUR

M.T. Koornstra 1974 (Melten Koornstra), lithografie op papier 24/200, meisje met hoed bij boom (vouwen) 42x33cm. Cond.: R

Pendant, strand
Resultaat: 45 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 9x7cm. Cond.: G

Stilleven, C. Kemp
Resultaat: 15 EUR

C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x38cm. Cond.: G

Sepia
Startprijs 60 EUR

F.M. van Notten 1816, sepia op papier, man met hengel aan de waterkant 25x18cm. Cond.: G

Bronzen dolk, 15e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G

Olielamp empire
Startprijs 175 EUR

Antieke bronzen empire petroleumlamp, bovenop geëlektrificeerd (brander mist), 19e eeuw licht bedeukt. 49xØ16cm., Cond.:R

Lamp
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.

Wandconsole
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G

6-Persoons bestek + cassette
Resultaat: 30 EUR

Zes-persoons Duits plated bestek ca. 1900 met gegraveerde lemetten en vorken 19x25cm. Cond.: G