Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G
A. Roth ca. 1900, olieverf op paneel (haarscheur), bosgezicht met werkende boer 32x22cm. Cond.: G
Monogram W.B. 1767, gravure op papier, Grave dun Defsein de rembrandt dans le Cabinet de Mons Dani Neyman a Amsterdam 26x21cm. Cond.: G
E.A. Kelinger ca. 1930, olieverf op paneel, vissersboten op een meer 15x24cm. Cond.: G
C. Wittkorski ca. 1930, olieverf op linnen, twee zeilboten op een meer 100x70cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, strandgezicht 38x30cm. Cond.: G
E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x70cm. Cond.: G
Monogram ca. 1900, olieverf op paneel, Twentse boerderij met figuur 20x30cm. Cond.: G
M.T. Koornstra 1974 (Melten Koornstra), lithografie op papier 24/200, meisje met hoed bij boom (vouwen) 42x33cm. Cond.: R
Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 9x7cm. Cond.: G
C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x38cm. Cond.: G
Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G
Antieke bronzen empire petroleumlamp, bovenop geëlektrificeerd (brander mist), 19e eeuw licht bedeukt. 49xØ16cm., Cond.:R
Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G