Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.
6 Engelse sterling zilveren strooiers met afschroefbare voet. H.5 cm., ø2.5 cm., ca. 54 gr. samen. Con.:U
Antieke Hollands zilveren beugeltas met opengewerkte oud-Hollandse voorstellingen, 835/000 grootkeur. Jaarletter K: 1920, MT.:J.A.Hooijkaas, Schoonhoven. Beugelbreedte 18cm., cond.:U
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Jaarletter G 1866, MT vermoedelijk van Cornelis van Gelderen uit Schoonhoven. 5x5x1,5cm.,ca. 25 gr. Cond: U.
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G
Collier met hanger GG 585/000. Langwerpige hanger, fantasie druppelmodel met 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0.12 crt. SI, welke hangt aan een rond cobracollier van ca. 1,5 mm dik voorzien van e...
Ring GG 585/000, strak model, aan de bovenzijde gespleten met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.07 SI/W. De band van de ring is dik, ca 2,5 mm. Iets aflopend naar het midden toe. ø 58,...
Ring GG 585/000 met camee, 15x19,7mm, gezet in een gladde rand. ø 56, ca. 3,6 gr.
Ring GG, 585/000 met een grote mooie camee, 14,6x19,7mm. Om de camee zitten meerdere GG getorste randen, mist een klein zijstukje. ø 60, ca. 7,4 gr.
Collier van streepagaat bollen met 18 tussenbolletjes van GG 14krt. bolsluiting GG 14 krt. hieraan een hanger GG bezet met een streepagaat. L. 43-46 cm.
Broche, RG 585/000, ongekeurd, getoetst, met 2 rond gefac. Robijnen ø 3mm, een ovaal gefac Robijn 4x3 mm. met een zeer goede kleur, 2 Akoyaparels ø 4 mm. en diverse diamanten met oudslijpsel totaal 0....
Ring GG 585/000 met grote gefac. ovale carneool. ø 53, 3,9gr.
Ring GG 585/000. Trouwring vermaakt met ovaal cabouchon geslepen carneool in een gladde zetrand. (Voorzien van gravure) ø 59, ca.3,2 gr.
Dameshorloge RG 750/000, vierkant model, Regatta, mechanisch met bruin lerenband. ca. 6,2 gr.
Ring GG 585/000, met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.75 crt. SI/W. De stenen zijn gezet in een ruitvorm, welke is gerhodineerd. ø 53, ca.4 gr.
Ring, WG/GG, 585/000. In het midden zit een rij met baquette geslepen diamanten. Daarboven en daaronder zit een rij met 6 briljant geslepen diamanten. Totaal 0.43 crt. SI/P. Aan weerszijden van de dia...
Ring GG 750/000. Bovenaan wat breder. Op de helft van de bovenzijde van de ring zit een stukje met 14 briljant geslepen diamanten pave gezet. Totaal ca. 0.21crt SI. ø 52, ca.4,4 gr.
Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.
Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U
Rijkelijk bewerkte zilveren 835/000 koffiekan met isolatieringen aan zilveren handvat. MT.:H.S., onderzijde ø12 cm., H.25 cm. ca.723 gr., Cond.:U
12 Antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U
Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U
Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, Jaarletter S: 1928. MT: Zilverfabriek Voorschoten. 14x9x6 cm. ca 85 gr. Cond: U.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos met romantische voorstelling van een putti die een vogeltje uit een kooitje haalt. Rondom geheel bewerkt evenals de onderzijde, begin 1900met oud inlands b...
Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G
Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U
Duitse plated bruidsbeker, ca.1880, historisme in goede originele staat. 16.xø7 cm.
6 Hollands zilveren theelepels met bloemmotief aan steel en in steel gegraveerd, 2e gehalte, MT:Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca.55 gr., Cond.:U
4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.
Broche GG, 585/000. Finse stijl. Langwerpige organisch-gevormde broche met aan het brede gedeelte een grilligeTahitieparel, ca. 9,7x12,6mm. Bij het smalle gedeelte aan de onderzijde zit een briljant g...
Zoetwaterparel collier, petrol kleur, 4 rij-ig, ø parel 5,7x3,8mm, met 19e eeuws GG ovale schuifsluiting. Lengte 40 cm.
Parelcollier geknoopt met zwarte en gele parels, lengte 43 cm bevestigd aan een GG bolsluiting, ø 12 mm.
Ring GG 750/000, bolmodel, volgezet met 148 briljanten, ca. 1,67 crt. SI/W. ø 55, 9,6 gr.
Collier met 31 Tahitiparels, chocolade bruin, ø 11,5-14 mm, met zeer weinig natuurlijke oneffenheden. Met RG 585/000 sluiting. lengte 45 cm.
Ring GG 585/000, met grote wiite Onyx, 16x16mm en 24 donkere Saffieren. ø 54, 8,6 gr.
2 mooie Tahitie parels ø 13,5 mm, met weinig natuurlijke kenmerken.
Ring GG 585/000, met klassiekchaton met diamant ca 0.26 crt.. ø 60, 1,75 gr.
Ring GG 750/000 met een aquamarijn ca 10x15mm, emeraldslijpsel, met meerdere insluitsels. Het is een grote volle ring, de buitenzijde van de band is gematteerd. ø 55, ca 17,4gr.
Ring GG 750/000 met een met vlakken geslepen aquamarijn van 8x14mm en 2 briljanten van 0.02 per stuk. ø 54, ca 7 gr.
Broche GG 585/000. Strakke markiesvormige broche met opening, waartussen een briljant geslepen diamant is gezet, 0.05 SI, voorzien van een kanonsluiting. Het oppervlak van de broche is gematteerd. Len...
Zilveren horlogeketting met vergulde schuiftonnen en paardehoofd aan bovenzijde. Oud belastingstempel, buitenlandse werken. Lengte 31 cm. ca. 33 gr. Cond.: U.
Antieke Hollands zilveren meloenvork met bloemmotief in steel 835/000, jaarletter V: 1930, MT: Alex Meijer Schoonhoven ca. 35gr. L.: 19cm. Cond.: U
Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U