Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.
Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G
Franse hanglamp in Louis Seize stijl met roofvogel en mat geslepen glas ca. 1900 50xø20cm. Cond.: G
Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G
Grote ijzeren geldkist ca. 1800 (Louis Seize, Empire) met origineel slot en sleutel. In goede originele staat 40x56x37cm.
Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.
Franse hanglamp ca. 1900, gedeeltelijk brons in Louis Seize stijl. 4-Lichts met originele glazen kappen in zeer goede staat 93x53x53cm.
Bronzen kandelaar 17e eeuw, vermodelijk Spanje, in goede originele staat 23x12x12cm. Cond.: G
Vroege barok kandelaar 1e helft 18e eeuw van verguld hout (beschadigd) 37cm. Cond.: R
Bronzen vijzel ca. 1600 met stamper (scheur in vijzel) 7,5xø12cm. Cond.: R
Grote zandsteen vijzel 18e eeuw of ouder (stuk gelijmd), verder in goede originele staat 38x36cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Zeldzame gietijzeren Grunderzeit kleding/paraplu standaard ca. 1880 met lekbak. In goede originele staat 157x58x29cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G
5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G
19e Eeuws schildpad doosje met 4 benen pootjes. Schildpad is goed, stukjes been aan de binnenzijde zijn weg. 6x14x8cm., Cond.:R/G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Antieke bronzen empire petroleumlamp, bovenop geëlektrificeerd (brander mist), 19e eeuw licht bedeukt. 49xØ16cm., Cond.:R
Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.
Grote 19e eeuwse Biedermeier theestoof met originele binnenbak en kan in zeer goede staat, gemaakt van diverse houtsoorten 52xø27cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.
Bestekcassette ca. 1900 met 12-persoons visbestek met gegraveerde plated lemetten en vorken in zeer goede staat 5x34x26cm. Cond.: G
Grote bronzen cloisonne cachepot met familiewapen. Fijn uitgewerkt 19e/20e eeuw, bodem zit iets los 19xø25cm. Cond.: G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G
Zeven ijzeren sloten (o.a. kast- en deursloten), 17e-18e-19e eeuw 16-27cm. Cond.: R-G
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G
Twee antieke notenhouten wandconsoles ca. 1900. Opengewerkt met wapen. Renaissance stijl 15x15x13cm. Cond.: G
Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G
Drie delen klassiek 20e eeuw; 1x bronzen bewerkte emmer met hengsel 1556 (reproductie) 27x14x9cm, 1x tinnen empire stijl kandelaar 22xø10cm. en 1x tinnen kannetje 16x10xø8cm. Cond.: G
Twee 17e eeuwse ijzeren handboeien (voor wandbevestiging) in goede originele staat 29-40cm. Cond.: G
Koperen wandbel met bronzen bel ca. 1900 naar 16e eeuws voorbeeld 27x16x15cm. Cond.: G
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
2 Antieke handgestoken notenhouten wandreliëfs, ca.1900, jachtmotief 1x gevogelte en 1xvissen. In goede staat. 31x25x6 en 33x24x5cm.
Uitgebreide collectie van Godfried Bomans o.a; handgeschreven stukken, handgeschreven gedichten voor o.a. De Volkskrant, grammofoonplaten. Alles uit het archief van Ted van Turnhout, secretaris van Bo...
Prachtige grote bewerkte bronzen kaarskandelaar 2e helft 19e eeuw met engel en zwaard. In zeer goede originele staat 71x35x35cm.
Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M
Majolica wandobject in originele lijst ca. 1900 voorstellend een 18e eeuws interieur met figuren (2-dimensionaal). Majolica goed, lijst beschadigd 83x62cm. Cond.: G
Antiek marmeren inktstel met bronzen armaturen, 2 kristalleninktpotjes en 2 uitklapbare kaarskandelaars, ca. 1890, 12x35x14cm., Cond.:G
Tiffany stijl glas in lood lamp in kruisvorm 21e eeuw 47x31x9cm. Cond.: G
Garenweger ca. 1900 van messing met metaal D.R.P. Louis Schopper Leipzig 88x76x18cm. Cond.: U
Antieke bronzen icoon, Rusland 19e eeuw, met cloisonné, In goede originele staat. 11.3x9.8x0.3cm.
Zes-persoons Duits plated bestek ca. 1900 met gegraveerde lemetten en vorken 19x25cm. Cond.: G