Notenhouten Mariabeeld, gekroonde Madonna 15e-16e eeuw ongerestaureerd, mogelijk Zuid-Europees plattelandsatelier. Originele polychromie, handen ontbreken, 41cm. Cond.: G
Houten figuur (18e eeuw of ouder), met restpolychromie. Armen en benen missen, (Heilige Jozef?) 36cm. Cond.: G
Notenhouten beeld van Maria Magdalena met 6-kantige zalfdoos bij Jezus' graf, Neo-Gotisch 19e eeuw 44x36x20cm. Cond.: G
Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.
Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U
Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur, gemerkt: Klinkenberg, ca. 1890, naakt meisje met appel op de rug. Gemonteerd op zwart marmeren voet. 38xø16 cm., Cond.:G
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd: M.D.C.Arioton (waarschijnlijk Claudius Marioton) met Parijse gietstempel. Oude man met stok en lantaarn. Mooie patina. 55x31x27 cm., Cond.:G
Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.
Prachtige antieke bronzen Jugendstil figuur, gesigneerd S. Kinsburger E.V. 2465 (1855 - 1935 Frankrijk). gemonteerd op rood-marmeren voet, voorstellend een meisje met roos in de hand 16,5cm. Cond.: G
Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G
Antieke Chinese bronzen 3-delige wierrookbrandwer, ca. 1900, met draken en schildpadjes decor. 49x20.5x20.5 cm., Cond.:G
Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G
Prachtig Duits bronzen figuur op zwart marmeren voet van Smidt Felling ca.1900, voorstellende een visser met vrouw. Mooie patina. 30x8x8cm., Cond.:G
Twee oude Oosterse bronzen vazen met vogeldecor en takken, ca.1900 (1 met deuk). 39x10x11cm., Cond.:G
Grote bronzen bottichava zittend op een olifant, 20e eeuw. In goede staat. 46x27x18cm.
Heilig houten Mariabeeld Duitsland, barok met originele polychromie ca. 1800. Deel voetje mist 24x9x8cm. Cond.: G
Antiek Chinees bronzen sierbord met 4 opgewerkte figuren, bord is verder gegraveerd, ca.1900? ø44.5 cm.,
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Twee zittende bronzen figuren, meisje met hand onder hethoofd, meisje met 2 handen aan het haar. 20e eeuw, gesigneerd Klimt of Kluts. 14-18 cm., Cond.:G
Grote antieke bronzen figuur voorstellende een vikinger. Gesigneerd: Debut, met losse houten sokkel. Jean Diedier Debut 1824-1893 Frankrijk. Mooie patina. 46x15x16cm., Cond.G
Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G
Art Deco figuur voorstellend 2 herdershonden (compositie metaal) gemonteerd op wit marmeren voet 20x45x10cm. Cond.: G
Vurenhouten Madonna met kind ca. 1800 in zeer goede staat (5 losse delen) 29cm. Cond.: G
Houtgesneden apostelkop ca. 1800, oude wormgaten (niet meer actief) 19x11x11cm. Cond.: G
Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G
Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G
Aardewerken figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een vrouw met een zwaard 8x3x2cm. Cond.: G
Kindje Jezus houten beeldje met glazen ogen en originele polychromie, Spaans ca. 1800, armen missen en voet beschadigd. L.ca 15cm.
Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e eeuw met origineel beschilderde Corpus Christie (handje mist), vermoedelijk Duitsland 42x22cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G
Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Dell van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G
Antiek vurenhouten barok madonna met kindje Jezus, ca.1780, staande op originele losse voet (beschadigd) kroontje weg. 46x15x14cm., Cond.:R
Twee oude houten Balinese figuren 1e helft 20e eeuw van mooie kwaliteit. 1 Figuur vingers beschadigd 22-23cm. Cond.: G
Groot Chinees houten beeld, voorstellende Confusuis?. Waarschijnlijk gefungeerd als lampenvoet 20e eeuw H.: 57cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws ornament in de vorm van een bloem (stuk mist) met restbeschildering 37x28x12cm. Cond.: G
Vier delen houtsnijwerk 18e eeuw; 1x leeuwekop en 3x cherubijnkopjes 8-13cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e-19e eeuw met benen Corpus CHristie (hand mist) 25x7cm. Cond.: R-G
Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G
Notenhouten wandconsole ca. 1900 voorstellend een zittende man met boek. 1 Vinger mist 29x10x10cm. Cond.: G
2 Antieke bronzen figuren, 1891, onduidelijk gesigneerd, jongen en meisje. 17-17.5cm., Cond.:G
Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R
Eikenhouten console, deels ca. 1530 in Gothische stijl. Boven- en achterplank van latere datum.