Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wit albasten pendule
Startprijs 120 EUR

Franse albasten pendule ca. 1890 met 8 daags uurwerk en zichtbare balans in goede originele staat 31x45x15cm. Cond.: G

Porseleinen klokje
Startprijs 250 EUR

Franse majolica keramieken pendule ca. 1890 met goud-, landschaps-, en bloemendecor. 8-Daags goed functionerend uurwerk. Kast is gemerkt France 184. Mooie geëmailleerde wijzerplaat. Geheel in zeer goe...

Wit marmeren pendule
Startprijs 190 EUR

Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,

Wereldklok
Resultaat: 25 EUR

Oude Philips wereldklok, ca.1960, zwart kunststof met chroom. 18x16x8cm., Cond.:G

Bronzen klokkenstel
Startprijs 400 EUR

Bronzen klokkenstel ca. 1920 met emaille wijzerplaat en beschilderde keramieken plaquettes en tussnestukken. 8-Daags uurwerk F.H.S. Duitsland. het klokkenstel is in zeer goede staat, porselein gesigne...

Klein zwart klokje, wekker
Resultaat: 70 EUR

Antiek tafelklokj, ca.1890, met gezwart houten kast en wekkeruurwerk. In zeer goede staat. 19x11x9cm.

Duivenklok
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse duivenklok,ca. 1960, gemerkt: Benzing Comatic, metaal met hamerslagverf, 15x15x10cm. Cond.:G

Frans marmeren klokkenstel
Startprijs 150 EUR

Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G

Klokje
Resultaat: 30 EUR

Oude Franse pendule, 2e helft 20e eeuw, met houten beschilderde kast, uurwerk gemerkt:Hochler, 8-daags uurwerk met slagwerk, emaille wijzerplaat. 37x18x10cm., Cond.:G

Marmeren pendule
Startprijs 50 EUR

Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:

Zaans klokje
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.

Westminster staartklok
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met Westminster slagwerk (3-gewichter) in zeer goede staat met massief bronzen gietwerk 118x34x20cm. Cond.: G

Schwartzwalder klokje
Resultaat: 45 EUR

Duits ovaal Schwarzwalder wandklokje met slagwerk en landschapsvoorstelling. Originele gewichten en slinger ca. 1880 28x23x12cm. Cond.: G

Engels tafelklokje, inlegwerk
Startprijs 200 EUR

Prachtig Engels tafelklokje van mahoniehout met bandintarsia. Art Nouveau vormgeving ca. 1910. Uurwerk met bovenliggende balans 24x15x8cm. Cond.: G

Barometerklok Frans
Startprijs 300 EUR

Grote Franse barometer/klok ca. 1900 met emaille cartouches en mooi snijwerk. 8-Daags uurwerk met slagwerk en notenhout gekleurde kast 81x39x14cm. Cond.: G

Franse jachtklok 1880
Startprijs 900 EUR

Grote eikenhouten jachtklok ca. 1900, rijk uitgesneden met een wolvekop, hondekop, druiveranken en vogels. In zeer goede staat 81x61x17cm. COnd.: G

Schoolklok
Resultaat: 10 EUR

Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G

Bim Bam klok
Startprijs 25 EUR

Junghans BimBam regelateur met eikenhouten kast en geslepen glas in goede staat ca. 1920 77x32x16cm. Cond.: G

Sallander klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G

BimBam klok
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G

Wekker, jongentje op trap
Startprijs 70 EUR

Antieke figuren wekker ca. 1900, voorstellende een jongen met accordeon voor een huis. Compositie-metaal. 20x11x8 cm., Cond.:G

Frans klokje
Startprijs 1.200 EUR

Aparte Franse bronzen pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1800. Aparte vormgeving, bronzen zuil met comtoise-vormig klokje. Vuurverguld en vuurvergulde applicaties. Staand op marmeren ...

Staande klok
Resultaat: 450 EUR

Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In z...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 325 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G