Franse albasten pendule ca. 1890 met 8 daags uurwerk en zichtbare balans in goede originele staat 31x45x15cm. Cond.: G
Franse majolica keramieken pendule ca. 1890 met goud-, landschaps-, en bloemendecor. 8-Daags goed functionerend uurwerk. Kast is gemerkt France 184. Mooie geëmailleerde wijzerplaat. Geheel in zeer goe...
Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,
Oude Philips wereldklok, ca.1960, zwart kunststof met chroom. 18x16x8cm., Cond.:G
Bronzen klokkenstel ca. 1920 met emaille wijzerplaat en beschilderde keramieken plaquettes en tussnestukken. 8-Daags uurwerk F.H.S. Duitsland. het klokkenstel is in zeer goede staat, porselein gesigne...
Antiek tafelklokj, ca.1890, met gezwart houten kast en wekkeruurwerk. In zeer goede staat. 19x11x9cm.
Oude Duitse duivenklok,ca. 1960, gemerkt: Benzing Comatic, metaal met hamerslagverf, 15x15x10cm. Cond.:G
Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G
Oude Franse pendule, 2e helft 20e eeuw, met houten beschilderde kast, uurwerk gemerkt:Hochler, 8-daags uurwerk met slagwerk, emaille wijzerplaat. 37x18x10cm., Cond.:G
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.
Hollandse eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met Westminster slagwerk (3-gewichter) in zeer goede staat met massief bronzen gietwerk 118x34x20cm. Cond.: G
Duits ovaal Schwarzwalder wandklokje met slagwerk en landschapsvoorstelling. Originele gewichten en slinger ca. 1880 28x23x12cm. Cond.: G
Prachtig Engels tafelklokje van mahoniehout met bandintarsia. Art Nouveau vormgeving ca. 1910. Uurwerk met bovenliggende balans 24x15x8cm. Cond.: G
Grote Franse barometer/klok ca. 1900 met emaille cartouches en mooi snijwerk. 8-Daags uurwerk met slagwerk en notenhout gekleurde kast 81x39x14cm. Cond.: G
Grote eikenhouten jachtklok ca. 1900, rijk uitgesneden met een wolvekop, hondekop, druiveranken en vogels. In zeer goede staat 81x61x17cm. COnd.: G
Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G
Junghans BimBam regelateur met eikenhouten kast en geslepen glas in goede staat ca. 1920 77x32x16cm. Cond.: G
Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G
Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G
Antieke figuren wekker ca. 1900, voorstellende een jongen met accordeon voor een huis. Compositie-metaal. 20x11x8 cm., Cond.:G
Aparte Franse bronzen pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1800. Aparte vormgeving, bronzen zuil met comtoise-vormig klokje. Vuurverguld en vuurvergulde applicaties. Staand op marmeren ...
Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In z...
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G