Zeldzame grote antieke Jugendstil majolica pendule met romantische voorstelling van zittende vrouw, gesigneerd C. Sticher. Zweepslagmotief, bloemenmotief en gouddecor. 8-Daags uurwerk, geheel in zeer ...
Groot 3-delig rood/ bruin marmeren klokkenstel, ca.1890, met 8-daags uurwerk. In goede originele staat. 33x43x14cm., 29x15x12cm.
Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...
Antieke mahoniehout fineer kolompendule, ca.1880, met intarsia. stukje uit en uurwerk niet origineel is op batterij, verder in goede staat. 47x27x15 cm.
Notenhouten regelateur klok, 2e helft 20e eeuw met kroontje en tollen. In goede staat. 97x33x15 cm.
Prachtige grote oude mysterieuze pendule met marmeren voet en brons. gesigneerd Huquenin A. Paris (naar oud voorbeeld) 2e helft 20e eeuw. In zeer goede functionerende staat 68x16x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse klok met Atlas, wortelnoten kast, bronzen gietwerk en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x27x17cm. Cond.: G
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Kleine eikenhouten Hollands Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, met handbeschilderde wijzerplaat met molendecor en boten. Bovenop de kap 3 beelden. 87x28x16cm., Cond.:G
Oude koperen lantaarnklok, Engels model Tho Moore Ipswich, 2e helft 20e eeuw, met 1 wijzer. Kopie van een 18e eeuwse lantaarnklok. In goede originele staat. ca.125x17x17cm.
Oude Zweedse vergulde houten Cartelklok ca. 1950 met emaille wijzerplaat. beschadigingen aan de vergulde kast 61x78x10cm. Cond.: R-G
Franse albasten pendule ca. 1890 met 8 daags uurwerk en zichtbare balans in goede originele staat 31x45x15cm. Cond.: G
Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,
Oude Philips wereldklok, ca.1960, zwart kunststof met chroom. 18x16x8cm., Cond.:G
Antiek tafelklokj, ca.1890, met gezwart houten kast en wekkeruurwerk. In zeer goede staat. 19x11x9cm.
Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, voorstelling van een ridder met zwaard en harnas (wijzertje mist). 8-Daags uurwerk uit Parijs in goede originele staat 41x30x12cm. Cond.: G
Oude Duitse duivenklok,ca. 1960, gemerkt: Benzing Comatic, metaal met hamerslagverf, 15x15x10cm. Cond.:G
Oude Franse pendule, 2e helft 20e eeuw, met houten beschilderde kast, uurwerk gemerkt:Hochler, 8-daags uurwerk met slagwerk, emaille wijzerplaat. 37x18x10cm., Cond.:G
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Notenhouten pendule ca. 1830 met intarsia, horloge uurwerk en vuurverguld bronzen dak met vaas. Uurwerk ook ca. 1830 in goede staat 42x18x11cm. Cond.: G
Monumentale Engelse 19e eeuwse wortelnoten pendule met zwaar koperen snek uurwerk (ketting). Bloem- en bandintarsia met lichte beschadigingen in het fineer. De pendule is in originele staat 62x47x22cm...
Jugendstil notenhouten tafelklok. Mooie vormgeving en prachtig bewerkte wijzerplaat met zweepslagmotief en bloemen ca. 1900. Stukje van de poot af, verder in zeer goede originele staat 38x29x19cm. Con...
Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G
Franse reiswekker (officiersklokje), R en Co made in Paris, ca. 1900 met emaille wijzerplaat (gemerkt Rowel Oxford) in zeer goede functionerende staat 14x8x6cm. Cond.: G
Zware messing reiswekker 1e helft 20e eeuw met slagwerk en geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele functionerende staat 16,5x8,5x7,5cm. Cond.: G
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
Franse majolica keramieken pendule ca. 1890 met goud-, landschaps-, en bloemendecor. 8-Daags goed functionerend uurwerk. Kast is gemerkt France 184. Mooie geëmailleerde wijzerplaat. Geheel in zeer goe...
Grote vergulde Zweedse Lenzkirch cartelklok, gesigneerd G. Boiard 1928. Lenzkirch uurwerk 1 million nr. 39601. In zeer goede en funct6ionerende staat 76x25x11cm. Cond.: G
Franse comtoise klok ca. 1880 met beschilderde latoen koperen omranding en pronkslinger. In zeer goede originele staat 130x36x17cm. Cond.: G
Prachtige reiswekker ca. 1890 Brevete met plated messing bewerkte kast. (1 wijzer mist), verder in zeer goede originele staat. Functies niet getest 14x10x7cm. Cond.: G
Engelse skeletklok met snek ca. 1900-1920 (wijzers van latere datum), met glazen stolp in goede originele staat. Functies niet getest 53x29x15cm. Cond.: G
Vuurvergulde compositie metalen figurenpendule. Voorstellend vrouw met hoorn des overvloeds, anker, lauwerkransen etc. ca. 1870 (stukje van bladeren mist). 8-Daags uurwerk in redelijke originele staat...
Prachtige 19e eeuwse kolompendule van notenhout met bloemintarsia in de zuilen en rest van de kast. Vuurvergulde kapitellen en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk. De pendule is in goede originele ...
Hollands keramieken pendule ca. 1880 Delft of Makkum (onduidelijk gemerkt, Tichelaar?). 8-Daags uurwerk, aardewerk is in goede staat 29x26x13cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met Westminster slagwerk (3-gewichter) in zeer goede staat met massief bronzen gietwerk 118x34x20cm. Cond.: G
Notenhouten tafelklok ca. 1920 met 8-daags uurwerk en maanstand. Massief brons gietwerk in zeer goede staat 32x19x16cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.
Vervallen uit veilingVroeg 19e eeuwse vuurvergulde Empire pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Geheel compleet en zonder beschadigingen, in uitstekende staat 34x26x10cm. Cond.: G
Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G
Antieke figuren wekker ca. 1900, voorstellende een jongen met accordeon voor een huis. Compositie-metaal. 20x11x8 cm., Cond.:G
Grote vergulde Franse pendule ca. 1850 met romantische man en vrouw bij een palmboom voorstelling. 8-daags uurwerk met touwtjes slinger. In zeer goede originele staat. 47x33x11 cm.
Aparte Franse bronzen pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1800. Aparte vormgeving, bronzen zuil met comtoise-vormig klokje. Vuurverguld en vuurvergulde applicaties. Staand op marmeren ...
Zeldzame majolica olifant pendule met bronzen voet en klokje, gemerkt S (Sevres?). Vermoedelijk Sevres ca. 1880. Stukje van staart, tand en zadel af. 8-Daags uurwerk 32x27x12cm. Cond.: R-G
Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...
Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G