Friese (Hindeloopen) stoelklok 18e-19e eeuw met bronzen uurwerk en mooi gietwerk 68x31x24cm. Cond.: G
Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G
Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, met westminster uurwerk. Art-deco met chroom sierwerk. 23x33x12cm., Cond.:G
Kleine eikenhouten tafelklok/pendule, ca. 1910. Uurwerk gemerkt: R.M.S. Zonder slagwerk met koperen wijzerplaat. 12x11.5x23.5 cm. In zeer goede staat.
Bronzen klokkenstel ca. 1920 met emaille wijzerplaat en beschilderde keramieken plaquettes en tussnestukken. 8-Daags uurwerk F.H.S. Duitsland. het klokkenstel is in zeer goede staat, porselein gesigne...
Antieke Engelse pubklok met snek en eikenhouten kast. Gemerkt: Clerke 1 Royal Exchange London. 38x27x15 cm. Cond.:G
Grote notenhouten regelateur klok, met Junghans uurwerk, kop met paardje. Aan de onderkant lijstje weg., verder in goede staat. 146x46cm.
Oude messing tafelklok met batterijfunctie 2e helft 20e eeuw 26x18x15cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer Kienzle regelateur ca. 1890 Grunderzeit 90x36x20cm. Cond.: R
Grote eikenhouten jachtklok ca. 1900, rijk uitgesneden met een wolvekop, hondekop, druiveranken en vogels. In zeer goede staat 81x61x17cm. COnd.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit spiegelregelateur, gemerkt Kienzle ca. 1880 (compleet). In goede originele staat 98x60x21cm. Cond.: G
Oud messing tafelklokje, 2e helft 20e eeuw, met cloisonne, eenvoudig uurwerk. 20x14x8cm., Cond.:G
Grote Franse barometer/klok ca. 1900 met emaille cartouches en mooi snijwerk. 8-Daags uurwerk met slagwerk en notenhout gekleurde kast 81x39x14cm. Cond.: G
Oude Bim Bam regelateur ca. 1930 met eiken kast in goede staat 78x33x18cm. Cond.: G
Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G
Frans marmeren pendule met brocot balans (zichtbaar) ca. 1880. Tweekleurig bewerkt marmer en 8-daags uurwerk. In goede originele staat 39x27x13cm. Cond.: G
Prachtig Engels tafelklokje van mahoniehout met bandintarsia. Art Nouveau vormgeving ca. 1910. Uurwerk met bovenliggende balans 24x15x8cm. Cond.: G
Bruin keramieken geglazuurde klok met wekkeruurwerk. Voorstellend een brullende leeuw. Functies niet getest 26x24x8cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok.,19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.
Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat
Oude Sallander Warmink wandklok met eiken kast en maanstand 2e helft 20e eeuw 53x25x17cm. Cond.: G
Oude eikenhouten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen armaturen. Uurwerk met dubbele bel en maanstand 32x20x15cm. Cond.: G
Notenhouten Junghans tafelklok ca. 1890 met messing beslag en half-uur slag. Lijstwerk licht beschadigd 45x26x16cm. Cond.: G
Zwaar bronzen klokkenstel Frankrijk ca. 1880 in Louis Quinze stijl geheel staand op klauwpoten. Uurwerk met emaille cartouches. 8-Daags uurwerk, gemerkt Ch. les Mt. in goede originele staat 45x28x20cm...
Antieke notenhouten Junghans regelateur klok metoriginele opstand en tollen. In redelijke originele staat, ca. 1880. 100x40x22cm.
Grote oude massief bronzen pendule met vaste console. Emaille cartouches in Louis Quinze stijl. Duits uurwerk F.H.S. met dubbele bel ca. 1960 in zeer goede staat 53x37x20cm. Cond.: G
Grote Art Deco spaarklok ca. 1930, Groot Noord-Holland van 1845. Twee stukjes fineer missen, functies niet getest 19x22,5x7cm. Cond.: G
Notenhout fineer Grunderzeit Gustav Becker regelateur ca. 1880. Licht beschadigd meer compleet 85x38x18cm. Cond.: R
Antieke Franse wandklok, ca.1840, met 8-daags uurwerk met touwtjes slinger. De kast is beschilderd met Boulle effect. In goede staat. 51x42x14cm.
Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G
Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met handbeschilderde wijzerplaat en gong 90x34x16cm. Cond.: G
Oude messing reiswekker ca. 1950, gemerkt Smiths Clocks en Watches LTD. 8-Daags in goede originele staat 14x9x7cm.
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890, gemerkt L.F.S. met half-uur slag in goede originele staat. Mooie wijzerplaat en slinger 74x40x22cm. Cond.: G
Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok, klein model in goede staat (20e eeuw) 37x22x13cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Junghans vrijslinger met originele kroon in goede originele staat ca. 1900 78x39x19cm.
Oud eikenhouten Zaanse klok 2e helft 20e eeuw met slagwerk en atlas 50x20x15cm. Cond.: G
Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met compositie metalen figuur, voorstellend een edelman met sabel. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Compositie metalen figuur zit los 34x23x8cm. Cond.: G
Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok (klein model). Pendel mist en stukje af bij meermin 36x16x13cm. Cond.: R
Oude mahoniehouten pubklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk in zeer goede staat 46x26x12cm. Cond.: G
Duits ovaal Schwarzwalder wandklokje met slagwerk en landschapsvoorstelling. Originele gewichten en slinger ca. 1880 28x23x12cm. Cond.: G
Duitse grenenhouten Hermle regelateur 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x28x16cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder klok 19e eeuw met porseleinen zuiltjes. Goede originele beschildering en gaaf 37x22x14cm.
Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw met atlas in goede staat 49x20x15cm. Cond.: G
Frans zwart marmeren schouwklok met wekkeruurwerk in goede staat ca. 1880 36x22x7cm. Cond.: G
Antieke Franse reiswekker, ca.1900, vernikkeld metaal, met dubbele bel (oxidatie) 22x14x10 cm., Cond.:R
Oude notenhouten Zaanse wandklok, gemerkt Warmink. Massief bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x19x16cm. Cond.: G
Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R