Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Biedermeier stoelen
Resultaat: 35 EUR

Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R

Tafel, 8-hoekig
Startprijs 120 EUR

Oosterse mahoniehouten gestoken bijzettafel met 8-kantig blad in zeer goede staat 20e eeuw. Bruin marmer in het blad verwerkt 48x44x44cm.

Ronde tafel met marmer
Resultaat: 150 EUR

Oosterse mahoniehouten gestoken tafel met rond blad in zeer goede staat met roodbruin marmer in het blad 20e eeuw 47xø46cm. Cond.: G

Tafel, 4-hoekig met marmer
Startprijs 150 EUR

Oosterse mahoniehouten gestoken bijzettafel 20e eeuw met marmer in het blad verwerkt. In zeer goede staat 48x32x32cm.

Eiken luidsprekerkastje
Startprijs 50 EUR

Oud Art-Deco eiken fineer met pallisander grammafoon-luidspreker kastje met snijwerk en deurtje 80x37x40cm. Cond.: G

Set van 6 stoelen ca. 1900
Startprijs 150 EUR

Mooie set van 6 antieke eikenhouten Grunderzeit stoelen. 2 Met armleuning, verschillend gestoffeerd in zeer goede staat 107x64x67cm. en 95x48x53cm. Cond.: G

Grenen Vertico
Resultaat: 120 EUR

Antieke handbeschilderde grenen vertico, Louis Philippe, ca.1880, In zeer goede staat. 140x90x43cm.

Lectuurbak, groot model
Resultaat: 160 EUR

Oude mahoniehouten lectuurbak 2e helft 20e eeuw met bamboe effect en snijwerk in zeer goede staat 85x89x39cm. Cond.: G

Rond tafeltje, zwanehals
Resultaat: 35 EUR

Ampire stijl koloniaal bijzettafeltje van massief mahonie 2e helft 20e eeuw in goede staat 67xø49cm.

Grote ovale eikenhouten salontafel
Startprijs 10 EUR

Grote eikenhouten ovaalvormige salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x138x71cm. Cond.: G

5 Mechelse stoelen
Resultaat: 150 EUR

Vijf eikenhouten gestoken Mechelse stoelen ca. 1880 met getorste verbindingen en velours stoffering in goede originele staat 103x50x44cm. Cond.: G

Eiken bankje
Resultaat: 120 EUR

Antieke eikenhouten tweezitsbank in Art Nouveau stijl met goede stoffering. Mooie vormgeving 100x130x67cm. Cond.: G

Engelse spiegelcommode
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten spiegelcommode met wortelnoten voorfront ca. 1900 met 4 lades, spiegel en 2 zijkastje bovenop. In zeer goede staat 160x109x46cm.

Kaarttafeltje
Resultaat: 60 EUR

Empire kaarttafel 19e eeuw van mahoniehout in originele staat 70x90x91cm. Cond.: G

Engelse bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Engels eikenhouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 55x51x36cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud Italiaans kleptafeltje 20e eeuw met intarsia sjablonen op het deksel 42x37x27cm. Cond.: G

Mahonie penantenkastje
Startprijs 120 EUR

Mahoniehout fineer penantkast ca. 1880 met gebogen deurtjes en tollen. Zijkant met krimpnaad van ca. 20cm. 101x105x47cm. Cond.: G

Dames en heren fauteuil
Resultaat: 130 EUR

Oude Louis Quinze stijl dames- en herenfauteuil nieuw gestoffeerd 20e eeuw. 99x75x80cm. en 94x72x56cm. Cond.: G

Beschilderde kast, 1-Deur
Startprijs 400 EUR

Antieke Zuid-Duitse beschilderde grenenhouten 1-deurs kast met schuine hoeken, 1e helft 19e eeuw, met originele beschildering. In goede originele staat. 162x50x105cm.

2 Kerfbestoken stoelen
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollandse rijkelijk gekerfde stoelen in renaissance stijl 19e eeuw. In goede originele staat 113x36x44cm.

Armleunstoel
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten armleunstoel ca. 1920 met snijwerk en goede velours stoffering 108x65x64cm. Cond.: G

4 Engelse stoelen
Startprijs 200 EUR

Vier Engelse 19e eeuwse Pennbroke Spindleback stoelen met rieten zitiing. Gemengde houtsoorten donker gebeitst in goede originele staat 54x38x46cm. Cond.: G

Gateleg tafel 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vroege Engelse Gateleg eikenhouten tafel 1e helft 18e eeuw in goede originele staat (lade misy) 70x102x106cm. Cond.: G

Oude armleunstoel
Startprijs 35 EUR

Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G

Eiken Grunderzeit buffet
Resultaat: 180 EUR

Massief Duits eiken Grunderzeit buffet ca. 1880 in zeer goede staat. Zwaar uitgevoerd 98x57x130cm. Cond.: G

Eethoek
Resultaat: 80 EUR

Oude eikenhouten eethoek met een met brons beslagen eettafel met rond blad. goed evelours stoffen bekleding 2e helft 20e eeuw 78xø120cm. en 102x51x50cm. Cond.: G

Iepenhouten stoel met riet
Startprijs 25 EUR

Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G

Biedermeier eethoek
Startprijs 200 EUR

Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x58...

Engelse stoel
Resultaat: 40 EUR

Engelse 19e eeuwse armleunstoel van eikenhout in zeer goede staat 89x57x57cm.

Eikenhouten nachtkastje
Startprijs 35 EUR

Eikenhouten nachtkastje met wit marmeren blad, lade en deurtje ca. 1910 in zeer goede originele staat 71x38x40cm. Cond.: G

Voltaire, L.P. stijl
Resultaat: 90 EUR

Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G

Voltaire, L.P. stijl
Resultaat: 90 EUR

Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G

Ovale tafel
Resultaat: 50 EUR

Ovale salontafel ca. 1880 met intarsia in notenhouten blad met eikenhouten bewerkte voet. (Huwelijk van blad en voet) 55x85x115cm. Cond.: G

Nachtkastje
Resultaat: 30 EUR

Frans eikenhouten nachtkastje met marmeren blad staand op hoge poten ca. 1880 met 1 lade en deurtje in zeer goede staat 84x40x41cm. Cond.: G

Engels krukje, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Engels bloemtafeltje 19e eeuw van eikenhout met bewerkte poten en blad met Oosters bloemmotief (koloniaal) 36xø27cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

grunderzeit-stijl mahoniehouten bijzettafel met geschulpt blad en spinnekop-poot 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x58x40cm. Cond.: G

Engelse armleunstoel
Startprijs 60 EUR

Engelse 18e eeuwse armleunstoel van gemengd hout met biezen zitting "spindleback" in goede originele staat 104x62x57cm. Cond.: G

2-Deurs kast
Startprijs 150 EUR

Engelse stijl 2-deurs kast, gemaakt van teakhout. Kast heeft onder 2 lades, bovenkast 2 deuren. Binnenin zitten 6 legplanken, Eind 20e eeuw, 176x106x64cm., Cond.:G

Engelse etagere
Resultaat: 40 EUR

Oud Neo-Renaissance eikenhouten 2-deurskastje ca. 1920 met gestoken panelen en 2 lades in zeer goede originele staat 80x100x50cm. Cond.: G

Gebogen buikcommode
Resultaat: 375 EUR

Oude Louis Quinze srtijl barok commode notenhout fineer, met intarsia en bronzen beslag, marmeren blad, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 70x70x41 cm., Cond.:G

Eiken meidenkastje
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten meidenkast ca. 1860 in zeer goede originele staat met 2 deuren en 1 lade 143x102x43cm.

Gatelake, Engelse stijl
Resultaat: 40 EUR

Engelse eikenhouten gateleg tafel, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 140x75x98cm.

Kabinet
Startprijs 250 EUR

Hollands 19e eeuws kabinet met zuilen en messing kapitellen en grote koplijst. Eiken met grenen ca. 1830. Krimpnaden zijkant 34x92x193cm. Cond.: G

Tafel met tegeltjes
Resultaat: 15 EUR

Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G

2 Ronde eiken tafeltjes
Startprijs 30 EUR

Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G

Buffetkast
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse eikenhouten buffetkast ca.1880,met hele en halve zuilen, snijwerk, facet geslepen glas, origineel beslag, sloten en sleutels. In goede originele staat. 227x132x55 cm. Cond.:G

Kerkbank Oldenzaal
Resultaat: 110 EUR

Antieke eikenhouten kerkbank,ca.1900, uit Duits klooster in Oldenzaal 101x139x60cm. Cond.: G

Ladenkastje
Resultaat: 50 EUR

Oud massief mahoniehouten ladenkastje 2e helft 20e eeuw (Engelse stijl) in zeer goede staat 68x55x30cm.