Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovale salontafel
Resultaat: 70 EUR

Oude ovaalvormige mahoniehouten tafel met koper inlegwerk op het blad (Boulle techniek). Geheel staand op twee driespant poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x120x55cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 350 EUR

Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...

Mechelse eethoek (6 stoelen)
Resultaat: 270 EUR

Eikenhouten Mechelse eethoek met snijwerk ca. 1880 waarbij 6 stoelen met biezen zitting en rugleuning in goede originele staat 78x98x127cm. en 106x40x42cm. Cond.: G

Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1940 met geschulpte rand en etage. Geheel staand op 4 taps toelopende poten 65xø70cm. Cond.: G

Spiegeltje met kuifje
Resultaat: 60 EUR

Klein eikenhouten Hollands kuifspiegeltje, ca.1900, geheel met facet geslepen spiegel. 63x34.5 cm., Cond.:G

Bank, zwart leer
Startprijs 100 EUR

Grote 2½ persoons zitbank, zwart skai leer met een cognac kleurige bies.Br.195x D.81xH.81cm., Cond.:G

Zwarte stoel
Resultaat: 80 EUR

Armleunstoel zwart skai leer, Br.67xD70xH.80cm., Cond.:G

Stoel
Resultaat: 90 EUR

Donker bruine armleunstoel in art-deco stijl, met licht bruine bies. Stoel is in nieuwstaat. 68x70x80cm.

Poef
Resultaat: 30 EUR

Zwarte skai lederen poef in nieuwstaat. 51x51x42cm.

Sta op stoel
Resultaat: 100 EUR

Cognac kleurige nieuwaardige sta-op stoel. Stoel is elektrisch te verstellen. 74x82x110cm., Cond.:U

Eikenhouten bloemtafel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten bloemtafel ca. 1940 staand op 3-spant poot 71xø42cm. Cond.: G

Mahonie tafel, bewerkte poot
Resultaat: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel ca. 1870 met geschulpt blad en bewerkte 4-spant poot. In goede originele staat 78x77x46cm. Cond.: G

2x Piedestal groot
Resultaat: 330 EUR

Twee grote Empire stijl piedestals van beschilderd hout en met zwart marmeren blad (20e eeuw) 121x30x34cm. Cond.: G

Gepolitoerde penantkast
Startprijs 275 EUR

Hollandse Biedermeier mahoniehout fineer penantkast ca. 1870 in goede staat. Voorkant en blad zijn gepolitoerd 100x103x48cm. Cond.: G

Mahonie naaitafeltje
Resultaat: 180 EUR

Antieke mahoniehout fineer biedermeier naaitafel, ca. 1830, zonder binnenwerk met getorste poten. In goede originele staat. 80x51x35cm.

Barok secretaire
Resultaat: 180 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.

Wortelnoten kabinet
Startprijs 5.000 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U

Eiken etagere
Startprijs 250 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse etagere, ca.1880, met handgestoken leeuwekoppen en koperen ringen. Meubel heeft 1 grote lade en een tussenplank. In goede originele staat. 106x125x52cm.

Mahonie trumeau
Startprijs 550 EUR

Mahoniehout fineer Empire trumeau ca. 1830 met wit marmeren blad. Bandintarsia, lades, leeuwepoten, originele spiegel en snijwerk op de poten. In goede originele staat 85x92x44cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Startprijs 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse notenhouten handgestoken stoel, met putto en gevlochten rieten zitting. In goede staat. 127x44x50cm.

Mechelse eethoek
Resultaat: 100 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten eethoek,ca. 1880, tafel en 4 stoelen. 75x86x113 en 89x36x40cm.

Kinderstoel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Engelse iepenhouten armleun-kinderstoel ca. 1800 in zeer goede originele staat 49x40x39cm. Cond.: G

Duits hangkastje
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse eikenhouten wandspinde, grunderzeit ca.1880, met mooi snijwerk op het deurpaneel. 95x57x34cm., Cond.:G

Hollandse 3-laden commode
Resultaat: 25 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.

Bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G

Hollandse 3-laden commode
Resultaat: 25 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x65x38cm. in goede staat.

2 Stoelen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke mahoniehout fineer empire stoelen, ca.1830, in goede originele staat. 90x37x50cm.

Hollandse 3-laden commode
Resultaat: 30 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 60x65x35cm. in goede staat.

Theetafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Engelse wortelnoten fineer theetafel, ca.1900, met lade. In goede originele staat. 73x87x58cm.

Gestoken stoel
Resultaat: 70 EUR

Zware eikenhouten gestoken Bretonse armleunstoel, 19e eeuw, in Renaissance stijl met lederen zitting en rugleuning. (Leder is ruw). 127x87x90 cm., Cond.:G

2 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee mahoniehouten barokstijl stoelen, ca.1920, in goede originele staat met velours stoffering. 107x50x48cm.

Wortelnoten speeltafel
Resultaat: 180 EUR

Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G

Noten barok slaontafel
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhout fineer salontafel, 2e helft 20e eeuw, in barokstijl. 44x14x61 cm., Cond.:G

Grote spiegel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.

Achtkantige spiegel
Startprijs 80 EUR

Grote achtkantige goudkleurige spiegel ca. 1900. In redelijke tot goede staat. Paar lichte beschadigingen 104x104cm. Cond.: G

Mahonie bijzettafeltje
Startprijs 25 EUR

Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm. Cond.: G

Italiaanse etagere
Resultaat: 40 EUR

Oud notenhout fineer met bloemintarsia etagere-tafeltje met 3 bladen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x60x43cm. Cond.: G

Modelcommode, beschilderd
Resultaat: 30 EUR

Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 140 EUR

Grote notenhouten spiegel met kroon en snijwerk ca. 1880, lichte beschadigingen 210x83x10cm. Cond.: G

Eiken hangkastje
Startprijs 20 EUR

Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G

Beschilderd kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G

Lederen bank
Resultaat: 50 EUR

Donker bruine lederen bank 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 93x152x87 cm.

Salontafel,
Startprijs 40 EUR

Glazen pyramidevormige salontafel met 2 etages. Glazen facetgeslepen platen. 34,5x100x100cm.

Werdicke kast
Startprijs 900 EUR

Nieuwwaardig Tropisch houten Wedicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U

Eiken buffet
Resultaat: 80 EUR

Klein eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1910 met facetgeslepen glas en spiegel in goede originele staat 182x110x42cm. Cond.: G

Venetiaanse spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten spiegel ca. 1910 met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 101x62cm. Cond.: G

Eiken bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met Queen Anne poten en etage 77xø60cm. Cond.: G