Oude ovaalvormige mahoniehouten tafel met koper inlegwerk op het blad (Boulle techniek). Geheel staand op twee driespant poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x120x55cm. Cond.: G
Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...
Eikenhouten Mechelse eethoek met snijwerk ca. 1880 waarbij 6 stoelen met biezen zitting en rugleuning in goede originele staat 78x98x127cm. en 106x40x42cm. Cond.: G
Eikenhouten bijzettafel ca. 1940 met geschulpte rand en etage. Geheel staand op 4 taps toelopende poten 65xø70cm. Cond.: G
Klein eikenhouten Hollands kuifspiegeltje, ca.1900, geheel met facet geslepen spiegel. 63x34.5 cm., Cond.:G
Grote 2½ persoons zitbank, zwart skai leer met een cognac kleurige bies.Br.195x D.81xH.81cm., Cond.:G
Donker bruine armleunstoel in art-deco stijl, met licht bruine bies. Stoel is in nieuwstaat. 68x70x80cm.
Cognac kleurige nieuwaardige sta-op stoel. Stoel is elektrisch te verstellen. 74x82x110cm., Cond.:U
Eikenhouten bloemtafel ca. 1940 staand op 3-spant poot 71xø42cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel ca. 1870 met geschulpt blad en bewerkte 4-spant poot. In goede originele staat 78x77x46cm. Cond.: G
Twee grote Empire stijl piedestals van beschilderd hout en met zwart marmeren blad (20e eeuw) 121x30x34cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier mahoniehout fineer penantkast ca. 1870 in goede staat. Voorkant en blad zijn gepolitoerd 100x103x48cm. Cond.: G
Antieke mahoniehout fineer biedermeier naaitafel, ca. 1830, zonder binnenwerk met getorste poten. In goede originele staat. 80x51x35cm.
Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.
Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U
Antieke eikenhouten Mechelse etagere, ca.1880, met handgestoken leeuwekoppen en koperen ringen. Meubel heeft 1 grote lade en een tussenplank. In goede originele staat. 106x125x52cm.
Mahoniehout fineer Empire trumeau ca. 1830 met wit marmeren blad. Bandintarsia, lades, leeuwepoten, originele spiegel en snijwerk op de poten. In goede originele staat 85x92x44cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse notenhouten handgestoken stoel, met putto en gevlochten rieten zitting. In goede staat. 127x44x50cm.
Antieke Mechelse eikenhouten eethoek,ca. 1880, tafel en 4 stoelen. 75x86x113 en 89x36x40cm.
Engelse iepenhouten armleun-kinderstoel ca. 1800 in zeer goede originele staat 49x40x39cm. Cond.: G
Antieke Duitse eikenhouten wandspinde, grunderzeit ca.1880, met mooi snijwerk op het deurpaneel. 95x57x34cm., Cond.:G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.
Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x65x38cm. in goede staat.
Twee antieke mahoniehout fineer empire stoelen, ca.1830, in goede originele staat. 90x37x50cm.
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 60x65x35cm. in goede staat.
Antieke Engelse wortelnoten fineer theetafel, ca.1900, met lade. In goede originele staat. 73x87x58cm.
Zware eikenhouten gestoken Bretonse armleunstoel, 19e eeuw, in Renaissance stijl met lederen zitting en rugleuning. (Leder is ruw). 127x87x90 cm., Cond.:G
Twee mahoniehouten barokstijl stoelen, ca.1920, in goede originele staat met velours stoffering. 107x50x48cm.
Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer salontafel, 2e helft 20e eeuw, in barokstijl. 44x14x61 cm., Cond.:G
Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.
Grote achtkantige goudkleurige spiegel ca. 1900. In redelijke tot goede staat. Paar lichte beschadigingen 104x104cm. Cond.: G
Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm. Cond.: G
Oud notenhout fineer met bloemintarsia etagere-tafeltje met 3 bladen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x60x43cm. Cond.: G
Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G
Grote notenhouten spiegel met kroon en snijwerk ca. 1880, lichte beschadigingen 210x83x10cm. Cond.: G
Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G
Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G
Donker bruine lederen bank 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 93x152x87 cm.
Glazen pyramidevormige salontafel met 2 etages. Glazen facetgeslepen platen. 34,5x100x100cm.
Nieuwwaardig Tropisch houten Wedicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U
Klein eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1910 met facetgeslepen glas en spiegel in goede originele staat 182x110x42cm. Cond.: G
Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G
Eikenhouten spiegel ca. 1910 met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 101x62cm. Cond.: G
Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met Queen Anne poten en etage 77xø60cm. Cond.: G