Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing dekseldoos
Startprijs 25 EUR

Engelse messing dekseldoos met speciaal bronzen muntenslot (Engelse munten) 19e eeuw. Sleuteltje mist 14x19x14cm. Cond.: G

Reisnecessaire
Resultaat: 45 EUR

Walnoten 19e eeuwse reis-neccesaire met plated bewerkt montuur en vingerhoed, steker, schaartje, zakmesje etc. 5x5x4cm. Cond.: R

3 Oude fotolijsten
Resultaat: 45 EUR

Drie oude/antieke messing fotolijsten; 1x groot historisme met putto, draken en bloemenranken ca. 1890 26x19cm. 1x ovaal met kroontje ca. 1900 8x5cm. en 1x ovaal met blauw geëmailleerde omranding 10x7...

Paraplu, zwaan
Startprijs 70 EUR

Oude paraplu met zwanenkop als greep (bakeliet) ca. 1920 Cond.: R

Lamp porseleinen voet
Resultaat: 10 EUR

Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M

2 Olifanten
Startprijs 160 EUR

Twee olifanten ca. 1900; 1x compositie metaal en 1x ivoor 6-9cm. Cond.: G

2 Delen koperwerk
Resultaat: 10 EUR

Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.

Kleine wereldbol
Startprijs 70 EUR

Oude kleine blikken gelithografeerde wereldglobe, made in England Chad Valley Co Ltd. Licht bedeukt 20x13x11cm. Cond.: R-G

Album ca. 1890 met 7 drukwerken
Startprijs 20 EUR

Antiek album met 7 drukwerken van de photographische Gesellschaft Berlin am Dönhofsplatz 42x55cm. Cond.: R-G

Kistje met glaswerk
Startprijs 280 EUR

Likeurkelder ca. 1900 in boekenvorm met daarin 4 glazen, 2 karaffen en 1 blender. 1 Stop mist en 1 glas mist. Niet origineel 26x26x21cm. Cond.: R-G

Houten kandelaar
Startprijs 120 EUR

Grote eikenhouten handgestoken kandelaar ca. 1800. Geheel staand op klauwpoten in barok stijl 57x22x20cm. Cond.: G

Schemerlamp
Resultaat: 60 EUR

Staande design verchroomde vloerlamp met groene stoffen kap, 2e helft 20e eeuw, 155xØ30 cm., Cond.:G

Miniatuur tafel, messing
Resultaat: 10 EUR

Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Startprijs 45 EUR

Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp kruis
Resultaat: 82 EUR

Tiffany stijl glas in lood lamp in kruisvorm 21e eeuw 47x31x9cm. Cond.: G

Doos strip-/kinderboeken
Resultaat: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

3 Tinnen borden
Startprijs 50 EUR

Drie tinnen borden 19e eeuw in goede staat ø23,5-ø33cm. Cond.: G

Doos bodemvondsten
Startprijs 30 EUR

-

Kist bodemvondsten
Startprijs 40 EUR

Groot kavel diverse bodemvondsten 16e-17e-18e eeuw o.a; scherven Overijssel Cond.: G

Oude plafoniere
Resultaat: 35 EUR

Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van koper met bewerkt glas 15xø35cm. Cond.: G

Bronzen kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen kaarskandelaar 20e eeuw in barok stijl 72cm. Cond.: G

Beddepan, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Koperen beddepan 18e eeuw met originele smeedijzeren steel 84cm. Cond.: G

Tiffany lamp, rond
Startprijs 80 EUR

Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G

Weegschaal, koperen bakje
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G