Engelse messing dekseldoos met speciaal bronzen muntenslot (Engelse munten) 19e eeuw. Sleuteltje mist 14x19x14cm. Cond.: G
Walnoten 19e eeuwse reis-neccesaire met plated bewerkt montuur en vingerhoed, steker, schaartje, zakmesje etc. 5x5x4cm. Cond.: R
Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M
Twee olifanten ca. 1900; 1x compositie metaal en 1x ivoor 6-9cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.
Oude kleine blikken gelithografeerde wereldglobe, made in England Chad Valley Co Ltd. Licht bedeukt 20x13x11cm. Cond.: R-G
Grote eikenhouten handgestoken kandelaar ca. 1800. Geheel staand op klauwpoten in barok stijl 57x22x20cm. Cond.: G
Staande design verchroomde vloerlamp met groene stoffen kap, 2e helft 20e eeuw, 155xØ30 cm., Cond.:G
Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G
Tiffany stijl glas in lood lamp in kruisvorm 21e eeuw 47x31x9cm. Cond.: G
Groot kavel diverse bodemvondsten 16e-17e-18e eeuw o.a; scherven Overijssel Cond.: G
Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van koper met bewerkt glas 15xø35cm. Cond.: G
Grote bronzen kaarskandelaar 20e eeuw in barok stijl 72cm. Cond.: G
Koperen beddepan 18e eeuw met originele smeedijzeren steel 84cm. Cond.: G
Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G