Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.
Hollandse antieke bakbarometer, 1e helft 20e eeuw, naar barok voorbeeld anno 1726, gemerkt D.G.Fahrenheit L.118x20cm.
Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G
Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.
Grote oude messing met kristallen plafoniere, 6-lichts, ca.1920, in goede originele staat. 24xø 60 cm., Cond.:G
Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G
Prachtige grote bewerkte bronzen kaarskandelaar 2e helft 19e eeuw met engel en zwaard. In zeer goede originele staat 71x35x35cm.
Grote antieke messing tafel met petroleump, ca.1880, Historisme, met groen onyx blad. Lamp is geëlektrificeerd. 179x37x38cm., Cond.:G
Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G
Zeldzame gietijzeren Grunderzeit kleding/paraplu standaard ca. 1880 met lekbak. In goede originele staat 157x58x29cm. Cond.: G
Rapier 17e-18e eeuw met gravering en restvergulding. Stukje metaal van het heft mist L.: 93cm. Cond.: R
Tiffany stijl tafellamp, gemonteerd op bronzen Jugendstil voet ca. 1900 (bloemmotief). In zeer goede staat 50xø42cm. Cond.: G
Bronzen kandelaar 17e eeuw, vermodelijk Spanje, in goede originele staat 23x12x12cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Oude Spaanse dolk 19e eeuw met gegraveerd lemmet, heft en schede. Fabrica de Toledo (lichte oxidatie). In goede originele staat 34cm. Cond.: G
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp met bronzen Chinese vaas als voet ca. 1900. Bewerkt met vogels en draak in zeer goede staat 56xø45cm. Cond.: G
19e Eeuwse bronzen dekseldoos met ivoor beschildering op het deksel, voorstelling walvisvaart met walvis schip en sloep met figuren. 3xø8cm., Cond.:G
Twee prachtige antieke compositie metalen olielampen, ca.1880, in amphora vor, metoriginele melk glazen kappen. 50x18x13.5cm.
Tiffany stijl staande tafellamp met voet in de stijl van een boomstam en brons gepatineerd. Kap is wit en met druivetrossen gedecoreerd, eind 20e-21e eeuw 60xø41cm. Cond.: G
Oude smeedijzeren tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 44xø16cm. Cond.: G
Plafonniere, eind 20e eeuw, met messing rand met bloemdecor, kap is van persglas, 19xØ33cm., Cond.:G
Grote 19e eeuwse Biedermeier theestoof met originele binnenbak en kan in zeer goede staat, gemaakt van diverse houtsoorten 52xø27cm. Cond.: G
Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.
Majolica wandobject in originele lijst ca. 1900 voorstellend een 18e eeuws interieur met figuren (2-dimensionaal). Majolica goed, lijst beschadigd 83x62cm. Cond.: G
Drie-delig bronzen altaarset ca. 1900 bestaande uit Heilig Kruis met corpus Christie en 2x een drielichts kandelaar. Neogotische vormgeving 38x19x12cm. en 27x24x12cm. Cond.: G
Antieke roodkoperen jugendstil kan met messing grip en tuit, Duitsland, gemerkt met struisvogel. Prachtig bloemendecor met zweepslagmotief. 37x18xØ14cm., Cond.:G
Oude nerts damesmantel gemaakt van nerts voorpoten in zeer goede staat 130cm.
Gegraveerde revolver 19e eeuw, kogelafsluiting is weg en revolver draait niet meer 17cm. Cond.: R
Oude Romeense karabijn 1e helft 20e eeuw (onklaar) L.: 102cm. In goede originele staat
Oude karabijn (Russisch?) 1909 (onklaar), L.: 131cm. In goede originele staat
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
2 Antieke handgestoken notenhouten wandreliëfs, ca.1900, jachtmotief 1x gevogelte en 1xvissen. In goede staat. 31x25x6 en 33x24x5cm.
Duitse antieke vernikkelde koperen Historisme emmer met hangsel ca. 1880. Rondom bewerkt met Neo-renaissance voorstellingen in goede originele staat. 40xø24cm. Cond.: G
Doos met twee helmen WO II; 1x witte Duitse helm zonder binnenwerk 18x27x20cm. en 1x tankhelm met binnenwerk 19x27x27cm.
Tiffany stijl glas in lood lamp in kruisvorm 21e eeuw 47x31x9cm. Cond.: G
Grote bronzen cloisonne cachepot met familiewapen. Fijn uitgewerkt 19e/20e eeuw, bodem zit iets los 19xø25cm. Cond.: G
Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G
18e-19eEeuwse Russische huis- of reisicoon met rest cloisonné. Bewerkt met vele figuren. 19.4x10.7cm., Cond.:G
Prachtige grote antieke petroleumlamp met brons en marmeren voet, groen glazen oliereservoir met goud-en bloemendecor. 79xØ14cm., Cond.:G
Slagpin kandelaar 17e eeuw en een smeedijzeren treef ca. 1600 (Spanje). Beide in originele goede staat
Oude bajonet 42 C.U,L en nr.8323, 1e helft 20e eeuw, In originele staat. L.40.5 cm.
Bronzen kaarskandelaar 18e eeuw met druipgat 11,5x9,5x9,5cm.
Drie delen antiek tin ca. 1800; 1x boterdoos, 1x platte tinnen doos (boterdoos) en 1x melkbakje met houten steel 10,5-25cm. Cond.: G
18e Eeuws lepelrek met originele tinnen lepels (gekeurd) en originele beschildering in goede staat 50x25cm. Cond.: G
Antieke hangpetroleumlamp, ca.1890, jugendstil met bloemmotief., compositie metaal met 9 kaarskandelaars aan de armen. 60x70x65cm., Cond.:G
Bestekcassette ca. 1900 met 12-persoons visbestek met gegraveerde plated lemetten en vorken in zeer goede staat 5x34x26cm. Cond.: G