2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...
Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U
Zilveren kovsh uit Rusland "Ovchinnikov" stijl, gestempeld Ovchinnikov. gehalte 84, solothnik, emaille bewerkt met vergulde binnenzijde, op voet. 7xø5cm., Cond.:U
Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U
Bijzonder mooie tafelkandelaar zilver 800/000, Mailand,1944-1968 . Gedraaide armen (4 kaarsen) afneembaar zodat men 1 kaars kan branden. H. 23/36 cm., ca.1045gre.
Zilveren Tcharka uit Rusland, gehalte 88 solothnik (=916/000) transparant geëmailleerd en vergulde binnenzijde. 4xø4cm. Cond.: U
14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.
Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.
2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.
Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....
Antieke blauwe kristalgeslepen coupe op zilveren 835/000 voet.Hollands. Jaarletter: S:1852. Groot zilverkeur. øcoupe 19 cm., ø voet 10 cm., H.14 Cond.:UZilveren deksel met eikelknop en handgegraveerde...
Bijzonder mooie antieke kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop op deksel, 835/000, ca.1880, MT.:van Kempen Voorschoten. voet ø12cm., coupe ø21 cm.. H.33cm., Cond.:U
Rijkelijk bewerkte Hollandse zilveren dekseldoos op vier pootjes met oud-Hollandse voorstellingen rondom en op deksel. Grootkeur: 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Begin 1900, 215 gr. ...
Twee antieke Hollands zilveren 835/000 theescheppen met massieve afbeeldingen als steel en wapengravure op achterzijde van de bak. Midden 19e eeuw. MT.:Paulus Arnoldus van den Beek,Den Haag, voorzien ...
Antieke Hollandse bijbel met zilveren bijbelsloten uit 1775. Cond. R
Hollands zilveren 925/000 kokerdoosje waarin 3 naaigaren klosjes op zilveren houder waarin naalden kunnen worden opgeborgen. 2 cm. L.5,5 cm. ca. 31 gr., Cond.:U
Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G
Mooi Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand. MT: Antoon Jan Pichal, Schoonhoven/ Rotterdam, 1917. 15x9x6 cm. ca 96 gr. Cond.: U.
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
Zilveren 835/000 ei met religieuze afbeeldingen, Hoogte 10 cm Cond. U
Sauciere zilver 826/000, Denemarken 1936, Jens Sigsaard, MT.:Carl M.Cohr, Fredericia, staand op 3 pootjes met bladmotief . L.ca.17cm., ca.190 gr.
Twee Duitse zilveren 800/000 schaaltjes met gedreven florale motieven in binnenrand. Vervaardigd door fa. Heisler, 16,5x16,5x2,5 cm. ca. 400 gr. samen.Cond. :U.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.
Hollands zilveren beugeltas, grootkeur 835/000, Jaarletter: F 1940, Schoonhoven. Beugelbreedte 14.5 cm., Cond.:U
Antiek Engels sterling zilveren 925/000 beursje, begin 1900, MT:J&O. 11.5x7x3cm/., Cond.:G
Hollands zilveren bonbonschaaltje met opengewerkte florale- en faunamotieven. 2e gehalte grootkeur. Jaarletter I: 1943. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Minervakopje C: Den Haag. 20x14x3 cm. ca.140 gr.C...
Antieke Hollandse zilveren835/000 strooier met ajourgezaagde bak en handgegraveerde steel. Jaarletter: U, 1829. MT: Jan Willem van Sull, Geertruienberg. Lengte 15 cm. ca 36gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren 835/000 pillendoosje met geribt motief en monogram schildje. Grootkeur MT: onleesbaar, Jaarletter C: 1837, ø 5 cm., dik 2 cm., ca.24 gr., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen, grootkeur Jaarletter:C:1862, MT:BCV 30: Barend Cornelis Verkerk, Amsterdam. L.20 cm., ca.73 gr., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen en achterzijde van de bak, grootkeur. Jaarletter:T:1878, MT.:Cornelis Ernst Held, Amsterdam. L.18.5 cm., ca.66gr., Cond.:U
Zilveren 830/000 ronde schaal staand op 3 bolpootjes, 1e helft 20e eeuw, in elkaar gevouwen blad model. 5xø15cm., ca.146gr.
Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, Jaarletter S: 1928. MT: Zilverfabriek Voorschoten. 14x9x6 cm. ca 85 gr. Cond: U.
Zilveren horlogeketting met vergulde schuiftonnen en paardehoofd aan bovenzijde. Oud belastingstempel, buitenlandse werken. Lengte 31 cm. ca. 33 gr. Cond.: U.
4 Antieke zilveren bekertjes met gelobde buik en bewerkt handgreepje, vermoedelijk Hongarije. Gehalteteken Z:800/000, 4xø6cm., ca.220gr. Cond.:U
12 Antieke Hollands zilveren 835/000 oestervorkjes met parelrand en getorste steel. ca. 1885. MT: Adrianus Kuylenburg, Schoonhoven. Lengte 12 cm. ca 162 gr. Cond.: U.
Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G
3 Delen zilver: 2 zilveren zoutvaatjes met glazen inzetbakjes en een miniatuur zilveren 925/000 kruik, ca. 33 gr. zoutvaatjes zilvergewicht ca.34gr. Cond.:U
Antieke zilveren natfruitschep met filigrain bak met bewerkte handgegraveerde steel. L.14.5 cm., bak ø5.5 cm., ca.28gr., Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 theezeef op zilveren houder met kristallen lekbakje. H. 6.5 cm.Zilvergewicht ca. 72 gr. Cond.U
Antieke zilveren 800/000 strooilepel voorzien van zeer fijne parelrand met schuitvormige begin. Begin 1800. Oud belastingstempel voor oude grote Buitenlandse werken. L.13 cm., Bak 5x7 cm., ca.32 gr., ...
Antiek kristallen parfumflesje op voet met Hollands zilveren dop en kraag. H.10cm., Cond.:U
Kavel divers zilver waaronder: 4 zilveren theelepels uit 1840 van Pieter Cool uit Sneek, 4 zilveren potloden, 2 zilveren schoengespen en diverse zilveren fournituren. Totaal ca.139 gr.
12 Hollands zilveren 835/000 lepeltjes met getorste en gegraveerde steel, 30e jaren. M:B.H.Driesen,Schoonhoven/Utrecht, L.9cm., ca.87gr. Cond.:U
3 Maliënkolderbeursjes, waarvan 1 voorzien van oud belastingstempel V:Buitenlandse werken, ca. 6cm. breed, Cond.:U
Oud Hollands zilveren 835/000 tafelschuier met nachtwakersafbeelding. Jaarletter F: 1915. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 10,5 cm. Cond.: U.
Hollands zilveren Empire kandelaar, voorzien van klein zilverkeur en gekroonde jaarletter. Hoogte 18 cm. ø ovaal 10,5x7,5 cm. Cond. G
Engels Sterling zilveren 925/000 prijsbokaaltje uit 1912, ø 6,5 cm. Hoogte 10 cm. ca.127gr.Cond: U.
Antiek kristallen ruitgeslepen karafje met zilveren montuur en stop. MT: Chr. Fontani Amsterdam 25xø7cm. Cond.: U