Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Band 18e eeuwse boeken, 3 delen
Startprijs 80 EUR

Drie lederen gebonden 18e eeuwse boeken Ziele-Spys ofte Christelijk Leerlinge Mechelschen Catechismus Antwerpen, Hubertus Bincken 1764, Deel 1,2 en 3 in goede staat 12,5x19cm. Cond.: G

Kavel kunstboeken
Resultaat: 30 EUR

Kavel kunstboeken Cond.: G

Antiquarische boeken
Startprijs 25 EUR

Twee dozen antiquarische boeken Cond.: G

Antiquarische boeken
Resultaat: 25 EUR

Twee dozen antiquarische boeken Cond.: G

Kroonluchter brons
Startprijs 200 EUR

Prachtige antieke zware bronzen kroonluchter, ca. 1800, (later geëlektrificeerd) Barok vormgeving. 50xø62 cm., Cond.:G

2 Jugendstil inktpotjes
Resultaat: 10 EUR

Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...

Plafoniere
Resultaat: 330 EUR

Grote oude messing met kristallen plafoniere, 6-lichts, ca.1920, in goede originele staat. 24xø 60 cm., Cond.:G

Kroonluchter met prismen
Startprijs 400 EUR

Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..

Mahonie lepeldoosje
Startprijs 10 EUR

Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G

2 Antieke weegschalen
Resultaat: 25 EUR

Twee Engelse trekveer weegschalen ca. 1900 gemaakt van gietijzer en messing 4x37xø16cm. en 4x27xø15cm. In goede originele staat

Windlicht
Resultaat: 10 EUR

Groot metalen windlicht 2e helft 20e eeuw met brons patina 44xø16cm. Cond.: G

Duitse emmer
Resultaat: 90 EUR

Duitse antieke vernikkelde koperen Historisme emmer met hangsel ca. 1880. Rondom bewerkt met Neo-renaissance voorstellingen in goede originele staat. 40xø24cm. Cond.: G

Wildbestek
Resultaat: 25 EUR

Oud wildbestek met opschrift Empire met hoornen handgrepen ca. 1940 in originele cassette in zeer goede staat 36x11x4cm. Cond.: G

Miniatuurtjes, benen lijst
Resultaat: 35 EUR

Prachtige benen lijst met ovaal damesportret in interieur 20e eeuw. (Lithografie overgeschilderd) 20,5x17cm. Cond.: G

Sigarendoosje Humidor
Startprijs 180 EUR

Antieke Humidor, ca. 1880, notenfineer met intarsia, met 4 schuiflades om sigaren in te leggen. In zeer goede originele staat. 19x28x19 cm.

Jugendstil luciferhouder
Resultaat: 15 EUR

Oosterse lucifershouder, gemaakt van brons in de vorm van een cobra 20e eeuw 19,5x9x10cm. Cond.: G

Ketel op brander
Startprijs 30 EUR

Jugendstil messing gasbrander met koperen ketel ca. 1900 97xø23cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 45 EUR

Opaline glazen petroleumlamp met zwart opaline voet en neutraal bewerkt glazen reservoir ca. 1900. Originele kap 29xø24cm. Cond.: G

Opaline glazen tafellamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke opaline glazen tafellamp (petroleumlamp, omgebouwd naar electrisch) met messing armaturen 58xø18cm. Cond.: R

Mondgeblazen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Oude mondgeblazen tafellamp 2e helft 20e eeuw met messing armaturen in goede staat 67xø15cm. Cond.: G

Olielamp
Resultaat: 80 EUR

Prachtige grote antieke petroleumlamp met brons en marmeren voet, groen glazen oliereservoir met goud-en bloemendecor. 79xØ14cm., Cond.:G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 130 EUR

Twee prachtige antieke compositie metalen olielampen, ca.1880, in amphora vor, metoriginele melk glazen kappen. 50x18x13.5cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Compositie metalen petroleumlamp ca. 1900 met bloemmotief en originele kap 29xø24cm. Cond.: G

Hang olielamp
Resultaat: 25 EUR

Oude hangpetroleumlamp 20e eeuw met wit keramieken reservoir 46xø30cm. Cond.: G

2 Olielampen
Startprijs 15 EUR

Twee staande petroleumlampen ca. 1900; 1x met glazen reservoir en 1x met metalen reservoir 34-40cm. Cond.: G

3 Messing wandlampjes
Startprijs 25 EUR

Drie oude messing wandlampen (2x 2-lichts en 1x 1-lichts) in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 24x28x17cm. en 24x20x5cm. Cond.: G

Notarislamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing bureau petroleumlamp, 20e eeuw, draaibaar, met contra gewicht waarop een figuur. 52x42xØ16cm., Cond.:G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Antieke petroleumlamp, ca. 1880, historisme, compositie metaal met originele glazen kap. In goede staat. 46xø25cm.

Gasbrander messing ca. 1900
Startprijs 30 EUR

Antiek messing wandgaslicht ca. 1880, systeem Dr.Auer v.Welsbach. In zeer goede originele staat. 19x17x12cm

Bronzen vijzel
Startprijs 50 EUR

Bronzen vijzel 18e eeuw of ouder met stamper 12,4xø13,4cm. Cond.: G

Bronzen vijzel
Startprijs 25 EUR

Bronzen vijzel met stamper 19e eeuw 13xø15cm. Cond.: G

Bronzen vijzel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Bronzen vijzel met stamper 18e eeuw in goede originele staat (Spanje?) 9xø13cm. Cond.: G

IJzeren vijzel 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Gietijzeren vijzel 18e-19e eeuw in goede originele staat (stamper ontbreekt) 12xø10cm. Cond.: G

Gietijzeren vijzel, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Gietijzeren vijzel 18e eeuw met originele stamper in goede staat 8,5xø12,7cm. Cond.: G

Hanglamp
Startprijs 40 EUR

5-Armige glazen kroonluchter ca. 1910 in goede staat 52xø52cm. Cond.: G

Trompet
Startprijs 20 EUR

Decoratieve messing cavalerie trompet met koord 32cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stamper. 11xø11.8 cm. en 12xø12cm. Cond.:G

Bronzen vaas
Resultaat: 65 EUR

Grote zware Chinese bronzen bewerkte vaas ca. 1900 in zeer goede staat 45xø23cm. Cond.: G

Bronzen vijzel
Startprijs 40 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met stamper 7,5xø11cm. Cond.: G

2 IJzeren vijzels, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee gietijzeren vijzels 18e eeuw met stamper 12xø12,5cm. en 11xø11cm. Cond.: G

3-Delig altaarset
Resultaat: 100 EUR

Drie-delig bronzen altaarset ca. 1900 bestaande uit Heilig Kruis met corpus Christie en 2x een drielichts kandelaar. Neogotische vormgeving 38x19x12cm. en 27x24x12cm. Cond.: G

Bronzen gewichtje + lakstempel
Resultaat: 40 EUR

Twee delen curiosa; 1x bronzen vogel (presse-papier), 1x lakstempel met been 5cm. Cond.: G

7 Messing kandelaren
Startprijs 50 EUR

Zeven antieke messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw 9-17cm. Cond.: G

2 Haardbokken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude messing haardbokken 20e eeuw in barokstijl 32x17x19cm. Cond.: G

Vaasje met draak
Startprijs 95 EUR

Antieke Chinese plated bronzen vaas met drie-dimensionaal een draak gemonteerd, ca.1900, 28xØ11cm., Cond.:G

2 Parelmoer visitekaartjes doosjes
Resultaat: 50 EUR

Twee parelmoer bewerkte visitekaarten/dekseldoosjes met scharniersysteem en drukknop ca. 1910. In zeer goede staat 10,5x8x1cm. Cond.: G

2 Antieke weegschalen
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 43x18x5cm. en 31x11x2cm. Cond.: G

Weegschaal, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse weegschaal van smeedijzer en brons in zeer goede staat 145x50x50cm. Cond.: G