Drie lederen gebonden 18e eeuwse boeken Ziele-Spys ofte Christelijk Leerlinge Mechelschen Catechismus Antwerpen, Hubertus Bincken 1764, Deel 1,2 en 3 in goede staat 12,5x19cm. Cond.: G
Prachtige antieke zware bronzen kroonluchter, ca. 1800, (later geëlektrificeerd) Barok vormgeving. 50xø62 cm., Cond.:G
Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...
Grote oude messing met kristallen plafoniere, 6-lichts, ca.1920, in goede originele staat. 24xø 60 cm., Cond.:G
Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..
Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G
Twee Engelse trekveer weegschalen ca. 1900 gemaakt van gietijzer en messing 4x37xø16cm. en 4x27xø15cm. In goede originele staat
Groot metalen windlicht 2e helft 20e eeuw met brons patina 44xø16cm. Cond.: G
Duitse antieke vernikkelde koperen Historisme emmer met hangsel ca. 1880. Rondom bewerkt met Neo-renaissance voorstellingen in goede originele staat. 40xø24cm. Cond.: G
Oud wildbestek met opschrift Empire met hoornen handgrepen ca. 1940 in originele cassette in zeer goede staat 36x11x4cm. Cond.: G
Prachtige benen lijst met ovaal damesportret in interieur 20e eeuw. (Lithografie overgeschilderd) 20,5x17cm. Cond.: G
Antieke Humidor, ca. 1880, notenfineer met intarsia, met 4 schuiflades om sigaren in te leggen. In zeer goede originele staat. 19x28x19 cm.
Oosterse lucifershouder, gemaakt van brons in de vorm van een cobra 20e eeuw 19,5x9x10cm. Cond.: G
Jugendstil messing gasbrander met koperen ketel ca. 1900 97xø23cm. Cond.: G
Opaline glazen petroleumlamp met zwart opaline voet en neutraal bewerkt glazen reservoir ca. 1900. Originele kap 29xø24cm. Cond.: G
Antieke opaline glazen tafellamp (petroleumlamp, omgebouwd naar electrisch) met messing armaturen 58xø18cm. Cond.: R
Oude mondgeblazen tafellamp 2e helft 20e eeuw met messing armaturen in goede staat 67xø15cm. Cond.: G
Prachtige grote antieke petroleumlamp met brons en marmeren voet, groen glazen oliereservoir met goud-en bloemendecor. 79xØ14cm., Cond.:G
Twee prachtige antieke compositie metalen olielampen, ca.1880, in amphora vor, metoriginele melk glazen kappen. 50x18x13.5cm.
Compositie metalen petroleumlamp ca. 1900 met bloemmotief en originele kap 29xø24cm. Cond.: G
Oude hangpetroleumlamp 20e eeuw met wit keramieken reservoir 46xø30cm. Cond.: G
Twee staande petroleumlampen ca. 1900; 1x met glazen reservoir en 1x met metalen reservoir 34-40cm. Cond.: G
Drie oude messing wandlampen (2x 2-lichts en 1x 1-lichts) in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 24x28x17cm. en 24x20x5cm. Cond.: G
Oude messing bureau petroleumlamp, 20e eeuw, draaibaar, met contra gewicht waarop een figuur. 52x42xØ16cm., Cond.:G
Antieke petroleumlamp, ca. 1880, historisme, compositie metaal met originele glazen kap. In goede staat. 46xø25cm.
Antiek messing wandgaslicht ca. 1880, systeem Dr.Auer v.Welsbach. In zeer goede originele staat. 19x17x12cm
Bronzen vijzel 18e eeuw of ouder met stamper 12,4xø13,4cm. Cond.: G
Bronzen vijzel met stamper 18e eeuw in goede originele staat (Spanje?) 9xø13cm. Cond.: G
Gietijzeren vijzel 18e-19e eeuw in goede originele staat (stamper ontbreekt) 12xø10cm. Cond.: G
Gietijzeren vijzel 18e eeuw met originele stamper in goede staat 8,5xø12,7cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stamper. 11xø11.8 cm. en 12xø12cm. Cond.:G
Grote zware Chinese bronzen bewerkte vaas ca. 1900 in zeer goede staat 45xø23cm. Cond.: G
Twee gietijzeren vijzels 18e eeuw met stamper 12xø12,5cm. en 11xø11cm. Cond.: G
Drie-delig bronzen altaarset ca. 1900 bestaande uit Heilig Kruis met corpus Christie en 2x een drielichts kandelaar. Neogotische vormgeving 38x19x12cm. en 27x24x12cm. Cond.: G
Twee delen curiosa; 1x bronzen vogel (presse-papier), 1x lakstempel met been 5cm. Cond.: G
Zeven antieke messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw 9-17cm. Cond.: G
Twee oude messing haardbokken 20e eeuw in barokstijl 32x17x19cm. Cond.: G
Antieke Chinese plated bronzen vaas met drie-dimensionaal een draak gemonteerd, ca.1900, 28xØ11cm., Cond.:G
Twee parelmoer bewerkte visitekaarten/dekseldoosjes met scharniersysteem en drukknop ca. 1910. In zeer goede staat 10,5x8x1cm. Cond.: G
Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 43x18x5cm. en 31x11x2cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse weegschaal van smeedijzer en brons in zeer goede staat 145x50x50cm. Cond.: G