Antieke bronzen icoon, 19e eeuw. Huis-of reisicoon, in goede originele staat. Rusland. 20.5x15x0.3cm.
Twee delen 19e eeuws houtsnijwerk; 1x kaarskandelaar en 1x Chinese vergulde console 11-18cm. Cond.: G
Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R
Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G
Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 41x21x3cm. en 28x19x2cm. Cond.: G
Bronzen trekveer weegschaal 19e eeuw, gemerkt 50x10xø4,5cm. Cond.: G
Grote bronzen penning "Hollandse Spoorwegmaatschappij 1839-1914 - 75 jaar" ø7,7cm. Cond.: G
Grote bronzen penning Frankrijk, "exposition nationali et coloniale Normannia Nutrix 1896". Ontworpen door O. Roty ø6,7cm. Cond.: G
Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G
19e Eeuws Russich kerkelijk bronzen kruis, crucifix aan voor-en achterzijde bewerkt. 19.6x10.3 cm, Cond.:G
Grote 19e Eeuwse Russische bronzen crucifix, aan beide zijden bewerkt. In zeergoede staat. 36.5x19cm.
18e-19eEeuwse Russische huis- of reisicoon met rest cloisonné. Bewerkt met vele figuren. 19.4x10.7cm., Cond.:G
Oude Spaanse dolk 19e eeuw met gegraveerd lemmet, heft en schede. Fabrica de Toledo (lichte oxidatie). In goede originele staat 34cm. Cond.: G
4-Lichts hanglamp ca. 1910 van messing met glazen kappen in zeer goede staat 41x54x54cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Indonesisch steekwapen 19e eeuw in goede orginele staat 68cm.
Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.
Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool met prachtig bewerkte loop (Familiewapen?). Metaal en brons met mahoniehouten kolf. In zeer goede originele staat 25x13x4,5cm.
Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G
Duitse bajonet "Waffenfabrik Neuhausen nr 117094" ca. 1900 in zeer goede originele staat 45cm. Cond.: G
Zes kruithoorns 19e eeuw, gemaakt van hoorn (bij 4 mist de afsluiting) 13-20cm. Cond.: R-G
Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, ongemerkt. (lemet veel gebruikt) 94cm., Cond.:M
Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, 1874 Fonsen Bruxelles (lemet veel gebruikt) 92cm., Cond.:M
Vier oude bajonetten 19e-20e eeuw; 1x 1907 WSC, 1x CSZ v E26, 1x 19e eeuw, 1x ongemerkt 31-57cm. Cond.: R
Oude bajonet gestempeld met kroontje No. 490 860. 3L8, 1e helft 20e eeuw 35,5cm. Cond.: G
Antieke sabel,ca.1900, met bronzen grip met leeuwenkop, lemet gemerkt ijzerhouwer. 9cm., Cond.:R/G
Zes delen vroeg tin 18e-19e eeuw; 1x grote lepel(stempels), 1x zoutstrooier, 1x kandelaar, 1x kraantjeskan, 1x lepel met leeuw (bijzonder) en 1x papkom. 9,8-43cm. Cond.: R-G
Tinnen 19e eeuwse Empire schenkkan (gestempeld). Deksel vermoedelijk niet origineel 26x23xø13cm. Cond.: G
Zeven delen oud en antiek tinwerk; 2x schenkkan met deksel, 1x zoutstrooier, 1x bord, 1x kaarskandelaar, 1x koffiekan en 1x lepelrek 10-40cm. Cond.: G
Twee oude tinnen kandelaars 20e eeuw in goede staat 19xø10cm. Cond.: G
Zware tinnen kraantjeskan met bronzen kraan ca. 1800 in originele staat 48x27x16cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G
Twee tinnen eikeltjes kannen met deksel ca. 1800 (bedeukingen en vervormd) 25x18xø12cm. en 29x18xø14cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse houten kruizen met tinnen Corpus Christie in originele staat 29x15cm. en 26x11cm. Cond.: G
Drie tinnen kaarskandelaars ca. 1780-1820 in goede originele staat 18-20cm. Cond.: G
Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G
Zeldzame kopergeslagen Art Deco staande asbak (geen signatuur gevonden, maar moet van een bekende maker zijn) 75xø28cm. Cond.: G
Antiek album met 7 drukwerken van de photographische Gesellschaft Berlin am Dönhofsplatz 42x55cm. Cond.: R-G
Antieke Hollandse statenbijbel, 1778, met origineel lederen band en koperen sloten( deels gerestaureerd) uit Dordrecht (incompleet) 11x25x27cm., Cond.:R
18x Stuttgarter Weihnachtskrippe met tekeningen van Paula Jordan, Verlage Junge Gemeinde Stuttgart 20e eeuw. Geschikt voor kaarslicht Cond.: G
26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...
Twee oude lexicons, Nederlandse Beeldene Kunstenaars 1750-1950, gebonden in lederen band/ 27x20x6cm., Cond.:G
Oude benen rechthoekige schuifdoos met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de doos bevinden zich 6 grote benen dobbelstenen 9x5x2,6cm.
Drie oude Verkade albums compleet met daarbij extra losse kaarten ca. 1930; 1x zeewater-aquarium en terrarium, geïllustreerd door de kunstenaar Jac Koeman (compleet); 1x de bloemen en haar vrienden do...
Oud benen cilindervormig dekseldoosje met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in het doosje zitten 6 kleine benen dobbelstenen 4,3x3,6cm. Cond.: G