Twee velden icoon met rechts een soldaten-heilige met schild en zwaard en links een heilig manfiguur. Linnen op houten paneel geplakt. Mogelijk Oost-Europees 19e eeuw
A. Hoff, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboten 30x50cm. Cond.: G
B. Skowronek ca. 1950, olieverf op paneel, zonnig dorpsgezicht met kerk, 56x70 cm., Cond.:G
B. Michel verso 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch stadsgezicht 29x23cm. Cond.: G
Tom Sack gemengde techniek op linnen, damesportret, moderne compositie 60x80 cm., Cond.:G
Tom Sack,gemengde techniek op linnen, damesportret moderne compositie, Cond.:G
H. van Straaten ca. 1910, olieverf op linnen, Oud Hollands interieur met figuren 30x40cm. Cond.: R
H. Katz 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1800, bitumen, twee heren bij tafel in 17e eeuwse dracht (cracele) 32x27cm. Cond.: M
Emilio Scanavino 1922-1986, seriegrafie op metaal, moderne compositie (hoekje gebogen) 74.5x55.5cm., Cond.:R
Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op paneel, landschap met korenschuiven 13x18cm. Cond.: G
J. ten Cate, olieverf op paneel, boerenschuur met kippen 18x24cm. Cond.: G
Atelier Albert Neuhuys (Utrecht 1844 - 1914 Locarno), olieverf op linnen, boereninterieur met twee figuren (prachtige inlijsting) 42x29cm. Cond.: G
E.Sass,olieverf op linnen, ca.1900, Duitse school,Bergachtig landschap met waterval (klein scheurtje) 75x60 cm., Cond.:G
Christus pantokrator (Hij die het al beheerst) afgebeeld met zegenend gebaar, evangelieboek en met een zilveren aureool, Russische icoon, 18e eeuw. 28x31,5cm.
Sint Nicolaas met bisschopsstola en geflankeerd door Maria en Jezus. Patroon van kooplieden en zeevaarders. Russische icoon, 2e helft 19e eeuw, 43,5x35cm.
Jan Sierhuis (Amsterdam 1928 ), lithografie op papier 59/100, boomdier 50x70cm. Cond.: G
Jan Sierhuis (Amsterdam 1928 ), lithografie op papier, dier en landschap 52x69cm. Cond.: G
Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op linnen, het IJ te Amsterdam 13x18cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 88 (Amsterdam 1928 ), zeefdruk op papier 29/50, zeegezicht met boot en figuren 65x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, gouache op papier, bij de kapper (kubistische vormgeving). 30x70 cm., Cond.:G
Fabian 6/75, zeefdruk op papier, "Family Affairs" 30x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd, waarschijnlijk Fabian (naar Anton Heyboer), acryl op linnen 100x70cm. Cond.: G
B. Sluyter ca. 1920, olieverf op linnen, bos met bospad 50x70cm. Cond.: G
H. v. Gessel, olieverf op linnen, boerderij met berkenbomen 40x60cm. Cond.: G
A. Schiffeleers 1979, (Maastricht) olieverf op linnen, man met korf en vis 60x90cm. Cond.: G
W.Dettmar?, olieverf op linnen, Duitse school vissersboot bij de kust. 60x80 cm., Cond.:G
Jan Vijlbrief ( Leiden 1868 - 1895 ), olieverf op paneel, liggend (vrouwelijk) naakt 40x50cm. Cond.: G
Marie Kelting (Amsterdam 1886 -1969 Vleuten), gemengde techniek op papier, leguaan op rots44x32cm. Cond.: R
F.Bochle, 1909 Duitse school, reproduktie op papier, riviergezicht met trekschuit. 88x40 cm., Cond.:G
Ivan Lackovic, lithografie op papier, 168/200, 3 werkende vrouwen op het land. 45x52 cm., Cond.:G
Ingouf Junior sculp 1774, gravure op papier, "La soiree D'hyver" interieur met figuren 35x24cm., Cond.: R
J. Woerster?. pastel op papier, naakte vrouw 33x51cm. Cond.: G