14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Ikoon
Resultaat: 40 EUR

Twee velden icoon met rechts een soldaten-heilige met schild en zwaard en links een heilig manfiguur. Linnen op houten paneel geplakt. Mogelijk Oost-Europees 19e eeuw

A. Hoff, boten op het water
Resultaat: 75 EUR

A. Hoff, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboten 30x50cm. Cond.: G

C.v.Breugel
Startprijs 50 EUR

B. Skowronek
Resultaat: 50 EUR

B. Skowronek ca. 1950, olieverf op paneel, zonnig dorpsgezicht met kerk, 56x70 cm., Cond.:G

Stadsgezicht, Michel
Resultaat: 30 EUR

B. Michel verso 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch stadsgezicht 29x23cm. Cond.: G

A. Burger, stel in boereninterieur
Resultaat: 400 EUR

Constant Artz
Startprijs 1.000 EUR

Schilderij, Tom Sack
Resultaat: 40 EUR

Tom Sack gemengde techniek op linnen, damesportret, moderne compositie 60x80 cm., Cond.:G

Schilderij, Tom Sack
Resultaat: 40 EUR

Tom Sack,gemengde techniek op linnen, damesportret moderne compositie, Cond.:G

Spaans schilderij
Startprijs 350 EUR

H. van Straaten
Resultaat: 90 EUR

H. van Straaten ca. 1910, olieverf op linnen, Oud Hollands interieur met figuren 30x40cm. Cond.: R

Spaans schilderij
Startprijs 350 EUR

Gino Marcotta 1935
Startprijs 50 EUR

Stilleven met bloemen
Resultaat: 45 EUR

H. Katz 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, heren in interieur
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1800, bitumen, twee heren bij tafel in 17e eeuwse dracht (cracele) 32x27cm. Cond.: M

Dora Smiehdiel
Resultaat: 480 EUR

Emilio Scanavino
Resultaat: 100 EUR

Emilio Scanavino 1922-1986, seriegrafie op metaal, moderne compositie (hoekje gebogen) 74.5x55.5cm., Cond.:R

Schilderij, Zwart
Resultaat: 40 EUR

Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op paneel, landschap met korenschuiven 13x18cm. Cond.: G

Ten Cate, boerderij met kipjes
Resultaat: 40 EUR

J. ten Cate, olieverf op paneel, boerenschuur met kippen 18x24cm. Cond.: G

Atelier, Albert Neijhuis
Startprijs 1.000 EUR

Atelier Albert Neuhuys (Utrecht 1844 - 1914 Locarno), olieverf op linnen, boereninterieur met twee figuren (prachtige inlijsting) 42x29cm. Cond.: G

E. Sass
Startprijs 60 EUR

E.Sass,olieverf op linnen, ca.1900, Duitse school,Bergachtig landschap met waterval (klein scheurtje) 75x60 cm., Cond.:G

Jezus pantokrator
Startprijs 600 EUR

Christus pantokrator (Hij die het al beheerst) afgebeeld met zegenend gebaar, evangelieboek en met een zilveren aureool, Russische icoon, 18e eeuw. 28x31,5cm.

Schilderij Krol, Twents landschap
Startprijs 150 EUR

Icoon, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

Sint Nicolaas met bisschopsstola en geflankeerd door Maria en Jezus. Patroon van kooplieden en zeevaarders. Russische icoon, 2e helft 19e eeuw, 43,5x35cm.

R. Cavallini 76
Startprijs 40 EUR

Jan Sierhuis, boomdier
Startprijs 100 EUR

Jan Sierhuis (Amsterdam 1928 ), lithografie op papier 59/100, boomdier 50x70cm. Cond.: G

Jan Sierhuis, dier en landschap
Startprijs 100 EUR

Jan Sierhuis (Amsterdam 1928 ), lithografie op papier, dier en landschap 52x69cm. Cond.: G

Schilderij, Zwart
Resultaat: 60 EUR

Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op linnen, het IJ te Amsterdam 13x18cm. Cond.: G

Jan Sierhuis, modern
Startprijs 180 EUR

Jan Sierhuis 88 (Amsterdam 1928 ), zeefdruk op papier 29/50, zeegezicht met boot en figuren 65x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, gouache op papier, bij de kapper (kubistische vormgeving). 30x70 cm., Cond.:G

Fabian, Family affairs
Startprijs 60 EUR

Fabian 6/75, zeefdruk op papier, "Family Affairs" 30x30cm. Cond.: G

Fabian, touch down
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd, waarschijnlijk Fabian (naar Anton Heyboer), acryl op linnen 100x70cm. Cond.: G

R. Kranart
Resultaat: 60 EUR

R.Kranart ?, olieverf op linnen, vossenjacht, 100x35 cm., Cond.:G

Schilderij, B. Sluijter
Resultaat: 30 EUR

B. Sluyter ca. 1920, olieverf op linnen, bos met bospad 50x70cm. Cond.: G

H. v. Gessel, boerderij met bomen
Startprijs 80 EUR

H. v. Gessel, olieverf op linnen, boerderij met berkenbomen 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, fruit
Resultaat: 160 EUR

Schilderij, man met viskorf
Startprijs 80 EUR

A. Schiffeleers 1979, (Maastricht) olieverf op linnen, man met korf en vis 60x90cm. Cond.: G

W. Dettmar
Resultaat: 60 EUR

W.Dettmar?, olieverf op linnen, Duitse school vissersboot bij de kust. 60x80 cm., Cond.:G

Schilderij, J. Vijlbrief
Startprijs 400 EUR

Jan Vijlbrief ( Leiden 1868 - 1895 ), olieverf op paneel, liggend (vrouwelijk) naakt 40x50cm. Cond.: G

Marie Kelting
Startprijs 150 EUR

Marie Kelting (Amsterdam 1886 -1969 Vleuten), gemengde techniek op papier, leguaan op rots44x32cm. Cond.: R

F. Bochle 1909
Resultaat: 60 EUR

F.Bochle, 1909 Duitse school, reproduktie op papier, riviergezicht met trekschuit. 88x40 cm., Cond.:G

Ype Wenning, schilderij
Resultaat: 400 EUR

G.F. van Schagen, boerderij
Resultaat: 90 EUR

Litho
Startprijs 150 EUR

Ivan Lackovic litho
Resultaat: 30 EUR

Ivan Lackovic, lithografie op papier, 168/200, 3 werkende vrouwen op het land. 45x52 cm., Cond.:G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 250 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, kip 29x38cm. Cond.: G

Gravure La Soire
Resultaat: 20 EUR

Ingouf Junior sculp 1774, gravure op papier, "La soiree D'hyver" interieur met figuren 35x24cm., Cond.: R

Pastel, naakte dame
Startprijs 325 EUR

J. Woerster?. pastel op papier, naakte vrouw 33x51cm. Cond.: G