Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren 63x43cm. Cond.: R-G
C. v. Strombeck 1885, olieverf op linnen, meisjesportret met adelijk wapen 48x60cm. Cond.: R-G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, edelman in harnas. 41x51 cm., Cond.:R
J.J. de Smit ca. 1900, olieverf op paneel, riviergezicht met boerderij 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren bij kampvuur (Italiaanse school) 31x22cm. Cond.: G
Jan van Eyck (Oleografie), reproductie op papier, Madonna in de kerk 31x16cm. Cond.: G
Frits Böchle 1908,Duitse school, drukwerk op papier, paardenspan met boer (scheurtje) 63x50 cm., Cond.:R
Atelier Johan Dijkstra, aquarel op papier (iets vergeeld), moeder met kind 21x14cm. Cond.: G
Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met schuur 60x40cm. Cond.: G
Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R
Kurt Haase Jastrow ca. 1920, Duitse school, olieverf op paneel, Bergachtig landschap met huis. 67x47 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 70-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 30x24cm. Cond.: G
Jan Kagie Jr. (Den Haag 1907 - ), olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 40x60cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. COnd.: G
H. van Tongeren, olieverf op linnen, boerderij met schapen en herder 100x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G
Roel Wildeboer (Meppel 1902 - ), olieverf op linnen, Dalia's 1980 40x50cm. Cond.: G
E. Bernhardt ca. 1930, olieverf op paneel, heidelandschap met beek 110x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, voorstelling naar James Ensor met diverse figuren 50x40cm. Cond.: R
Gesigneerd W.H. Eickelberg, olieverf op paneel, wintergezicht met sprokkelvrouwtje 27x18cm. Cond.: G
M. Wölcke ca. 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 105x76cm. Cond.: G
W. Luynenburg '43 (1907 Wageningen), olieverf op paneel, zomers landschap met kerk 37x27cm. Cond.: G
Lambert Oude Wesselink (galerie Ootmarsum), acryl, kleurrijk hart 30x40cm. Cond.: G
J.F. Wiest 1938, olieverf op paneel, stilleven met vis 27,5x18cm. Cond.: G
Johan Nibben 1920, olieverf op linnen, schuur 't Everloo in de winter 55x45cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam (gaatjes in de hoeken) 60x100cm. Cond.: G
C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd,olieverf op linnen, Chinese school, Chinese vrouw bij venster. 90x60 cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, ridder met harnas (cracele) 31x41cm. Cond.: M
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap in 16e eeuwse stijl 26x16cm. Cond.: R
Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, boerderij met rieten dak 45x30cm. Cond.: G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Ingrid Meyer - Häckel 1933 - 2012; 4x linoleumsnede met abstarcte composities (Keith Haring stijl), allen handgesigneerd 27x27cm. Cond.: G
H.G.de Korte, ca. 198, olieverf op linnen, Moedereend met kuikens. 50x60 cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, ruïne met twee figuren en honden 15x24cm. Cond.: G
Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G
Dawson,olieverf op linnen, 2e helft 20e eeuw, zeegezicht met meeuwen. 40x50 cm., Cond.:G
Ikoon van Moeder Gods Feodorofskaja, Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 44,5x38cm.
J.R. Duthel 1852, olieverf op paneel, dame met hoed 21x18cm. Cond.: G
Feestdagen icoon met in het midden de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten. In de hoeken de 4 evangelisten, Rusland, 2e helft19e eeuw. 36x30,5cm.
Onduidelijk gemonogrammeerd, olieverf op linnen, slapende man bij venster (slecht gerestaureerd) 44x63 cm., Cond.:M
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, kustgezicht met schepen 29x17cm. Cond.: G