2 mooie Tahitie parels ø 13,5 mm, met weinig natuurlijke kenmerken.
Ring GG 585/000, met klassiekchaton met diamant ca 0.26 crt.. ø 60, 1,75 gr.
Horloge, GG 585/000, dames rondmodel, Prisma, quartz, met GG opengewerkte schakelband met klapsluiting. 18 cm, 14 gr.
Amethist-Parel armband, 2 rij-ig, ø ca. 7 mm. Met GG 585/000 bloemvormige sluiting met parel. Lengte 20 cm
Ring GG 585/000 met 7 amethisten. De bloemmodel met 1 grote en 6 wat kleinere amethisten. Om de stenen heen zitten meerdere bewerkingen in de vorm van blaadjes. ø 55, ca. 8,7 gr.
Ring WG/GG 585/000, met een gefac. Amethist 3,0 crt, 2 baquette geslepen toermalijnen, totaal 0,44 crt met een goede kleur en briljanten totaal 0.18 crt. SI/W. ø 53, 4,4 gr.
Ring WG/GG 585/000 met peervormig gefac. Amethist, 10 crt met een goede kleur en rondom bezet met briljanten, totaal 0.11 crt. SI/W. ø 58, 5,6 gr.
Ring GG, 585/000. Fantasie model met aan de bovenzijde 3 rijen met 14 briljanten in diverse groottes. Totaal 0.12 crt. Randen om de stenen zijn gerhodineerd. ø 47, ca. 3,9 gr.
Collier met hanger GG 585/000. Strakke langwerpige hanger met daarin een bolgeslepen chalcedon aan een massief geslepen koordcollier, ø 1,7 mm, lengte 42 cm. Totaal ca. 10,35 gr.
Ring GG 585/000, rijmodel met 4 witgouden balkjes, iets opliggend, waartussen 3x3 briljant geslepen diamanten zitten, totaal 9x0.03 crt. SI, ingestoken in de band. ø 55 ca. 4,3 gr.
Ring GG, 585/000, entourage. Bloemmodel met 9 briljant geslepen diamanten, een grotere middensteen en 8 wat kleinere stenen eromheen. totaal 0.40 crt. SI. ø 55, ca. 2.1 gr.
Briljanten hanger WG 750/000, met 152 briljant en baquette geslepen diamanten, totaal ca. 0,94 crt W/SI. lengte 21 mm, 2,4 gr.
Ring GG 750/000 met lichte aquamarijn, 10,5x7,5mm, baquete geslepen met wat wollige insluitsels. Een strakke, gematteerde ring met een zetting die iets hoger op de ring is geplaatst. ø 55, ca. 12,8gr.
Collier GG 585/000, platte Vent. schakel en fijn GG 585/000 Gourm. col. met kleine bewerkte GG 585/000 kruisje met maria-afbeelding. Lengte 43 cm,5,2 gr.
Rutielkwartshanger GG 585/000, peervormig met insluitsels als engelenhaar. Lengte 58 mm, 25,3 gr.
Ring GG met 15 granaten gezet in een ovaalrozet. Div. kleine stenen zijn beschadigd en breuk in middensteen. ø 62, 5,4 gr.
Ring GG 585/000, met ovale gefac. granaat, 9,8x16mm. Om de granaat zit een getorste draad en daaronder een geschulpte rand. ø 51,ca. 5,2 gr.
Granaat armband, 3 rij-ig, bevestigd aan een RG 585/000 slot met 2 vierkante granaten en 8 kleine pareltjes. Lengte ca.22,5 cm, met veiligheid.
Ring GG/WG, 585/000, ca. 3 mm breed en 1,8 mm dik met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt. SI/P gezet tussen 2 witgouden balkjes. ø 58, ca. 4,6 gr.
Ring WG 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd met zwarte briljanten, tot. 2,00 crt en briljanten tot. 0.40 crt W/SI, ø 57, 14,2 gr.
Ring GG 585/000 met een gefac. Rookkwarts, 5,00 crt, 10x12mm met een mooie kleur en briljanten 0,25 crt. SI/W, ø 54, 5,1 gr.
Ring GG 585/000, met in het midden een gefac. Rookkwarts, 5,00 crt. en 2 briljanten, tot. 0.02 crt. SI/W. ø 55, 3,4 gr.
Granaat- ZWparel collier, 4 rij-ig, ø parel ca.7,4mm, ø granaat ca. 4,1mm, met grote 14krt sluiting met filligrain en ronde gefac. granaat in het midden. Lengte 39,5 cm.
Armband, granaat met grillige zw parels, 5 rij-ig, met 14krt slot, klassiek bloemmodel met ronde gefac. granaat in het midden. Lengte 19,5 cm.
Ring GG 585/000 met gefac. ovale onyx, 10x19,8mm. Om de onyx zit een geschulpte GG zetrand. ø 55, ca. 6 gr.
Oorhangers GG 585/000, oorhaak met peervormige gefac. granaat met daaronder loshangend een granaat kraal. 4,3 gr.
Horloge GG, 585/000. Dames rond model, met een gouden fijne band bestaande uit verende schakels. Lengte 16 cm.
Speld met RG kastje met daarin 2 gefac. granaten aan een onedele steker en een speld met RG rozet met 7 granaten en onedele speld.