Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring GG fijn pave
Startprijs 250 EUR

Ring GG 750/000. Bovenaan wat breder. Op de helft van de bovenzijde van de ring zit een stukje met 14 briljant geslepen diamanten pave gezet. Totaal ca. 0.21crt SI. ø 52, ca.4,4 gr.

Broche GG tahitieparel
Startprijs 400 EUR

Broche GG, 585/000. Finse stijl. Langwerpige organisch-gevormde broche met aan het brede gedeelte een grilligeTahitieparel, ca. 9,7x12,6mm. Bij het smalle gedeelte aan de onderzijde zit een briljant g...

4-Streng parels, petrol
Startprijs 325 EUR

Zoetwaterparel collier, petrol kleur, 4 rij-ig, ø parel 5,7x3,8mm, met 19e eeuws GG ovale schuifsluiting. Lengte 40 cm.

Zwart/geel parelcollier
Startprijs 275 EUR

Parelcollier geknoopt met zwarte en gele parels, lengte 43 cm bevestigd aan een GG bolsluiting, ø 12 mm.

Ring GG briljant bol
Startprijs 1.100 EUR

Ring GG 750/000, bolmodel, volgezet met 148 briljanten, ca. 1,67 crt. SI/W. ø 55, 9,6 gr.

Collier met Tahitiparels
Startprijs 900 EUR

Collier met 31 Tahitiparels, chocolade bruin, ø 11,5-14 mm, met zeer weinig natuurlijke oneffenheden. Met RG 585/000 sluiting. lengte 45 cm.

Ring GG, witte onyx, saffier
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000, met grote wiite Onyx, 16x16mm en 24 donkere Saffieren. ø 54, 8,6 gr.

Tahitiparels 2
Startprijs 200 EUR

2 mooie Tahitie parels ø 13,5 mm, met weinig natuurlijke kenmerken.

Ring RG onyx
Startprijs 80 EUR

Ring RG 585/000, zegelring met ovale onyx, ø 65, 3,9 gr.

Ring GG diamant
Startprijs 130 EUR

Ring GG 585/000, met klassiekchaton met diamant ca 0.26 crt.. ø 60, 1,75 gr.

Ring GG aquamarijn
Startprijs 450 EUR

Ring GG 750/000 met een aquamarijn ca 10x15mm, emeraldslijpsel, met meerdere insluitsels. Het is een grote volle ring, de buitenzijde van de band is gematteerd. ø 55, ca 17,4gr.

Ring GG aquamarijn en 2 briljanten
Startprijs 450 EUR

Ring GG 750/000 met een met vlakken geslepen aquamarijn van 8x14mm en 2 briljanten van 0.02 per stuk. ø 54, ca 7 gr.

Broche GG gematteerd
Startprijs 250 EUR

Broche GG 585/000. Strakke markiesvormige broche met opening, waartussen een briljant geslepen diamant is gezet, 0.05 SI, voorzien van een kanonsluiting. Het oppervlak van de broche is gematteerd. Len...

Broche met Munt GG
Resultaat: 260 EUR

Broche GG 585/000 met GG tien gulden munt, Wilhemina, 1912, geklemd in brede bewerkte rand. 10,2 gr.

Manchetknopen met GG munt
Resultaat: 380 EUR

Manchetknopen met GG Zuid Afrikaanse munt. 15,7 gr.

GG dameshorloge
Startprijs 250 EUR

Horloge, GG 585/000, dames rondmodel, Prisma, quartz, met GG opengewerkte schakelband met klapsluiting. 18 cm, 14 gr.

2-Rij armband parel/ameth.
Startprijs 175 EUR

Amethist-Parel armband, 2 rij-ig, ø ca. 7 mm. Met GG 585/000 bloemvormige sluiting met parel. Lengte 20 cm

Gouden ring, 7 ameth.
Startprijs 350 EUR

Ring GG 585/000 met 7 amethisten. De bloemmodel met 1 grote en 6 wat kleinere amethisten. Om de stenen heen zitten meerdere bewerkingen in de vorm van blaadjes. ø 55, ca. 8,7 gr.

Ring WG/GG toermalijn, amethist brilj.
Resultaat: 320 EUR

Ring WG/GG 585/000, met een gefac. Amethist 3,0 crt, 2 baquette geslepen toermalijnen, totaal 0,44 crt met een goede kleur en briljanten totaal 0.18 crt. SI/W. ø 53, 4,4 gr.

Ring GG/WG Amethist briljant
Startprijs 380 EUR

Ring WG/GG 585/000 met peervormig gefac. Amethist, 10 crt met een goede kleur en rondom bezet met briljanten, totaal 0.11 crt. SI/W. ø 58, 5,6 gr.

Gouden ring, 14 brilj.
Startprijs 130 EUR

Ring GG, 585/000. Fantasie model met aan de bovenzijde 3 rijen met 14 briljanten in diverse groottes. Totaal 0.12 crt. Randen om de stenen zijn gerhodineerd. ø 47, ca. 3,9 gr.

Collier met hanger GG chalcedon
Startprijs 350 EUR

Collier met hanger GG 585/000. Strakke langwerpige hanger met daarin een bolgeslepen chalcedon aan een massief geslepen koordcollier, ø 1,7 mm, lengte 42 cm. Totaal ca. 10,35 gr.

Ring GG rij fant.
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000, rijmodel met 4 witgouden balkjes, iets opliggend, waartussen 3x3 briljant geslepen diamanten zitten, totaal 9x0.03 crt. SI, ingestoken in de band. ø 55 ca. 4,3 gr.

Ring GG entourage
Startprijs 350 EUR

Ring GG, 585/000, entourage. Bloemmodel met 9 briljant geslepen diamanten, een grotere middensteen en 8 wat kleinere stenen eromheen. totaal 0.40 crt. SI. ø 55, ca. 2.1 gr.

Hanger briljant WG
Startprijs 700 EUR

Briljanten hanger WG 750/000, met 152 briljant en baquette geslepen diamanten, totaal ca. 0,94 crt W/SI. lengte 21 mm, 2,4 gr.

6-Rij jade armband
Resultaat: 200 EUR

Jade-armband, 6 rij-ig, met fijne gefac. jadekralen, ø ca. 3mm. Bevestigd aan een GG 585/000 schuifsluiting met gegraveerde bovenzijde. Lengte 19,5cm

Ring GG topaas
Startprijs 350 EUR

Ovale ring GG 585/000 met mooie lichte blauwe topaas, ovaal cabouchon geslepen, ca. 10x14mm, met aan weerszijden van de steen een briljant, 2x002 crt. SI/W. De gehele ring is gematteerd. ø 55, ca 8,5 ...

Ring GG met aquamarijn
Startprijs 375 EUR

Ring GG 750/000 met lichte aquamarijn, 10,5x7,5mm, baquete geslepen met wat wollige insluitsels. Een strakke, gematteerde ring met een zetting die iets hoger op de ring is geplaatst. ø 55, ca. 12,8gr.

Choker GG swinging diamond
Startprijs 650 EUR

Choker GG 585/000, open middenstuk met daarin een briljant geslepen diamant, 0,25 crt. VSI, welke los kan bewegen, "swinging diamond". Het stuk is bevestigd aan een ankercollier van ca. 1,7 mm dik. Le...

Ring GG 1x0.39/ 8-0.14
Startprijs 750 EUR

Ring GG, 585/000,elegant model met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.39 crt. VSI, wat hoger in een ronde zetting. In de band zijn aan weerszijden 4 briljant geslepen diamanten gezet in...

Ring GG, bol fantasie
Startprijs 375 EUR

Bolle zware GG585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed met een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr.

Collier 2x met kruis
Resultaat: 90 EUR

Collier GG 585/000, platte Vent. schakel en fijn GG 585/000 Gourm. col. met kleine bewerkte GG 585/000 kruisje met maria-afbeelding. Lengte 43 cm,5,2 gr.

Rutielhanger GG
Startprijs 70 EUR

Rutielkwartshanger GG 585/000, peervormig met insluitsels als engelenhaar. Lengte 58 mm, 25,3 gr.

Ring GG rozet granaat
Resultaat: 50 EUR

Ring GG met 15 granaten gezet in een ovaalrozet. Div. kleine stenen zijn beschadigd en breuk in middensteen. ø 62, 5,4 gr.

Gouden ring, granaat
Startprijs 160 EUR

Ring GG 585/000, met ovale gefac. granaat, 9,8x16mm. Om de granaat zit een getorste draad en daaronder een geschulpte rand. ø 51,ca. 5,2 gr.

Granaat armband, gd slot
Startprijs 100 EUR

Granaat armband, 3 rij-ig, bevestigd aan een RG 585/000 slot met 2 vierkante granaten en 8 kleine pareltjes. Lengte ca.22,5 cm, met veiligheid.

Ring GG/WG 1 briljant
Startprijs 200 EUR

Ring GG/WG, 585/000, ca. 3 mm breed en 1,8 mm dik met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt. SI/P gezet tussen 2 witgouden balkjes. ø 58, ca. 4,6 gr.

Ring WG zwart briljant
Startprijs 950 EUR

Ring WG 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd met zwarte briljanten, tot. 2,00 crt en briljanten tot. 0.40 crt W/SI, ø 57, 14,2 gr.

Ring GG Rookkwarts/ Bril
Startprijs 380 EUR

Ring GG 585/000 met een gefac. Rookkwarts, 5,00 crt, 10x12mm met een mooie kleur en briljanten 0,25 crt. SI/W, ø 54, 5,1 gr.

Ring GG briljant Rookkwarts
Startprijs 150 EUR

Ring GG 585/000, met in het midden een gefac. Rookkwarts, 5,00 crt. en 2 briljanten, tot. 0.02 crt. SI/W. ø 55, 3,4 gr.

4-Rij collier, parel/granaat
Startprijs 700 EUR

Granaat- ZWparel collier, 4 rij-ig, ø parel ca.7,4mm, ø granaat ca. 4,1mm, met grote 14krt sluiting met filligrain en ronde gefac. granaat in het midden. Lengte 39,5 cm.

5-Rij armband, granaat/parel
Startprijs 300 EUR

Armband, granaat met grillige zw parels, 5 rij-ig, met 14krt slot, klassiek bloemmodel met ronde gefac. granaat in het midden. Lengte 19,5 cm.

Gouden ring, onyx
Startprijs 175 EUR

Ring GG 585/000 met gefac. ovale onyx, 10x19,8mm. Om de onyx zit een geschulpte GG zetrand. ø 55, ca. 6 gr.

Oorhangers GG granaat
Resultaat: 45 EUR

Oorhangers GG 585/000, oorhaak met peervormige gefac. granaat met daaronder loshangend een granaat kraal. 4,3 gr.

Horloge
Resultaat: 120 EUR

Horloge GG, 585/000. Dames rond model, met een gouden fijne band bestaande uit verende schakels. Lengte 16 cm.

Ring GG tulpmodel
Startprijs 350 EUR

Ring GG 585/000, met in het midden een briljant geslepen diamant, 0.10 crt. VSI gezet in een witgouden V. Daarnaast twee princes geslepen diamanten, 2x0.05 crt. VSI gezet in witgouden balkjes. De band...

Ring GG/WG briljant pave
Startprijs 500 EUR

Ring GG, 585/000, met in het midden een witgouden gladomzetting waarin een briljant geslepen diamant zit, 0.17 crt. VSI. Aan weerszijden van de de diamant zitten witgouden hoefijzervormige stukjes waa...

Speld granaat
Resultaat: 30 EUR

Speld met RG kastje met daarin 2 gefac. granaten aan een onedele steker en een speld met RG rozet met 7 granaten en onedele speld.