Ring WG, 750/000, met een markies geslepen Citrien, 27x10 mm., 9,68 crt met een zeer goede kleur, en Briljanten, totaal 0.05 crt. SI/W, ø 55, 4,5 gr.
Ring GG/WG, met een peervormig geslepen Citrien, 10 crt. met een zeer goede kleur, en Briljanten totaal 0,11 crt. SI/W. ø 57, 5,5 gr.
Ring GG 585/000, met vierkant gefac. toermalijn, gezet op een verhoogde bewerkte kop. ø 60, 5,3 gr.
Armband GG 585/000, bewerkte schakels, 11,5 mm breed, met klein bolvormig hangertje met enkel kwartsje, ,een stukje los erbij, GG 585/000. Lengte 19,3 cm, ca. 20,85 gr.
Ring GG 750/000 met bolgeslepen labradoriet met mooie kleuren, ø 54 ca 11 gr.
Ring GG 750/000 met 5 wat kleinere briljanten in de ring gezet. Naast de kleinere stenen, zitten 3 grotere briljanten gezet in 4-pootchatons totaal 0.28 crt. ø 52, ca. 2,3 gr.
Paar oorclips GG 14krt.,ieder bezet met 4 streepagaten , cabuchon geslepen. .
Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.
Ring WG/GG 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd, gezet met fancybrown briljanten, tot. 3,0 crt. en briljanten tot. 0.50 crt SI/W. ø 57, 11,8. Een spectaculair kleurenspel!
Ring WG, met in het midden 2 rijen met zwarte briljanten, tot. 0,80 crt. Aan de beide zijkanten een rij met briljanten, tot. 0,35 crt. SI-P1/W. ø 55, 6,7 gr.
Ring WG 585/000, strakke slagring met 21 princes geslepen diamanten, 1,00crt SI/W. ø 54, 6,3 gr.
Briljant Ring WG, 750/000, met 26 briljanten in een hart gezet. totaal ca 0,40 crt.W/SI. ø 56, ca 2,8 gr.600
Ring WG 585/000, met zwarte briljanten, totaal 0,75 crt en briljanten, totaal 0,25 crt. SI-P1/W. ø 54, 5,0 gr.
2 Tahitieparels, ø 13,5 mm met zeer weinig natuurlijke oneffenheden.
Ring GG/WG 585/000, strak model met rechte bovenzijde, waartussen een briljant geslepen diamant, 0.15 crt. VSI, is geklemd. In het witgouden gedeelte zijn 9 kleine diamanten gezet, 9x0.005 crt.
Strakke ring GG/WG, 585/000. Het ene deel van de ring is witgoud en het andere deel is geelgoud, waartussen een briljant geslepen diamant van 0.18 crt. VSI/TW geklemd zit. ø 55, ca 3,8 gr.
Ring GG/WG, met in het een midden een mooie briljant geslepen diamant van 0.19 crt. VVS/TW. De steen is gezet in een witgouden 4 poots-zetting met een witgoudenbalkje dat doorloopt in de scheen. ø ...
Rijring GG 585/000 met 3 briljant geslepen diamanten gezet in een witgouden 4 poot-zetting. 3x0.09 crt. SI/P W. ø 49, ca. 2,6 gr.
Ring GG 585/000, entourage model met iets opkomende middensteen met strakke volle band. De rozet bestaat uit 9 briljant geslepen diamanten van een mooie kwaliteit, totaal 0.45 crt. VSI/TW. ø 53, ca. ...
Oorclips, GG 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr.
Tedora ketting, Zilver, met zilveren vierkante hanger met oranje zirconia en markesietjes. Lengte 42 cm. 33,2 gr.
Parelcollier 2 rijen, L.41 cm., sluiting GG/WG 585/000 bezet met pareltjes. (1 parel ontbreekt op het slot, 4 parels van kettting reserve))
5 Rijen Gittensnoer, met groot zilveren streekslot, bewerkt met gitten. ø kraal 8 mm, lengte snoer ca 38 cm.
Ring WG/GG 750/000, met een briljant van 0.80crt SI fancyyellow, en 2 mooie trapezium geslepen saffieren in een zeer goede kleur, ø 55, 6,2gr.
Ring GG 585/000, met in het midden een donker blauwe, ovaal cabouchon geslepen saffier, ca 7,8x9,8 mm. Om de saffier zit een brede gouden rand waarnaast 2 witgouden bewerkte stukjes zitten met daarin ...
Oorstekers GG 585/000, in de vorm van een waaier met geruwde binnenzijde, Finse stijl. De oorsteker is bezet met een markies geslepen saffier ca. 2,6x5,4mm en een briljant geslepen diamant ca. 0.015cr...
Ring GG 585/000, ca 7 mm breed met grote ovale gefac. saffier, 5x7mm, met aan weerszijden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt SI/P. ø 53, ca. 5,6 gr.
Parelcollier om en om met 54 GG 14krt bolletjes bevestigd aan een GG 14 krt sluiting met 2 parels. In het midden hangt een GG 14krt briljant hanger met 1 grote en 6 kleine briljanten gezet in een blo...
Dameshorloge Omega GG 585/000, met GG 585/000 gevlochtenband,mechanisch. De band is wat geknikt en beschadigd. 15,6 gr. goud
Broche GG 585/000, staaf met gourmetschakels. Lengte 3,8 cm., 2,1 gr.
Broche GG, 585/000. Langwerpig, organische model, gematteerd met aan de bovenzijde een grillige, vlakke, witte zoetwaterparel, 6,5x8,5mm. De broche is voorzien van een veiligheidssluiting. Lengte ca. ...
Ring GG/WG 585/000, met 1 ovaal en 2 rond gefac. blauw saffieren en diamanten met oudslijpsel totaal 0,20 SI-P1/ GW. ø 58, 3,8gr.
Ring GG 750/000, strak model, met in het midden een rij baquetten en aan weerszijden een rij met Briljanten, totaal 0,78 crt. SI/W. ø 55, 6,7 gr.
Ring GG 750/000, bolmodel, pave gezet met briljanten, totaal 1,23 crt, SI/W. ø 55, 6,9 gr. WP € 3290,-, zeer hoogwaardige kwaliteit van vervaardiging.
Collier met hanger GG 585/000. Langwerpige hanger, fantasie druppelmodel met 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0.12 crt. SI, welke hangt aan een rond cobracollier van ca. 1,5 mm dik voorzien van e...
Ring GG 585/000, strak model, aan de bovenzijde gespleten met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.07 SI/W. De band van de ring is dik, ca 2,5 mm. Iets aflopend naar het midden toe. ø 58,...
Ring GG 585/000 met camee, 15x19,7mm, gezet in een gladde rand. ø 56, ca. 3,6 gr.
Ring GG, 585/000 met een grote mooie camee, 14,6x19,7mm. Om de camee zitten meerdere GG getorste randen, mist een klein zijstukje. ø 60, ca. 7,4 gr.
Collier van streepagaat bollen met 18 tussenbolletjes van GG 14krt. bolsluiting GG 14 krt. hieraan een hanger GG bezet met een streepagaat. L. 43-46 cm.
Broche, RG 585/000, ongekeurd, getoetst, met 2 rond gefac. Robijnen ø 3mm, een ovaal gefac Robijn 4x3 mm. met een zeer goede kleur, 2 Akoyaparels ø 4 mm. en diverse diamanten met oudslijpsel totaal 0....
Ring GG 585/000 met grote gefac. ovale carneool. ø 53, 3,9gr.
Ring GG 585/000. Trouwring vermaakt met ovaal cabouchon geslepen carneool in een gladde zetrand. (Voorzien van gravure) ø 59, ca.3,2 gr.
Dameshorloge RG 750/000, vierkant model, Regatta, mechanisch met bruin lerenband. ca. 6,2 gr.
Ring GG 585/000, met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.75 crt. SI/W. De stenen zijn gezet in een ruitvorm, welke is gerhodineerd. ø 53, ca.4 gr.
Ring, WG/GG, 585/000. In het midden zit een rij met baquette geslepen diamanten. Daarboven en daaronder zit een rij met 6 briljant geslepen diamanten. Totaal 0.43 crt. SI/P. Aan weerszijden van de dia...