Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21.5x15 cm (zonder hengsel) ca.886 gr., Cond.:U
Antiek kristallen ruitgeslepen karafje met zilveren montuur en stop. MT: Chr. Fontani Amsterdam 25xø7cm. Cond.: U
Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren 835/000 pillendoosje met geribt motief en monogram schildje. Grootkeur MT: onleesbaar, Jaarletter C: 1837, ø 5 cm., dik 2 cm., ca.24 gr., Cond.:U
Bijzonder mooie tafelkandelaar zilver 800/000, Mailand,1944-1968 . Gedraaide armen (4 kaarsen) afneembaar zodat men 1 kaars kan branden. H. 23/36 cm., ca.1045gre.
Oud Hollands zilveren 835/000 tafelschuier met nachtwakersafbeelding. Jaarletter F: 1915. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 10,5 cm. Cond.: U.
Engels zilveren kokertje met scharnierend dekseltje, ovaal trapeziumvormig model, waarin een barnsteen pijpje. Pijpje is voorzien van een 6 krt. gouden mondstuk en rand. gewicht koker ca. 15gr. H.: 5,...
Zwaar kristallen bonbonniere met zilveren voet 20e eeuw in zeer goede staat 12xø13cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren beugelbeursje, ca.1870, MT:Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 6 cm., Cond.:U
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G
3 Delen zilver, bestaande uit twee drietandvorkjes uit 1942 van Van Kempen en een Theezeef. Cond. R.
Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U
2 Antieke metalen horlogekettingen en 11 zilveren cijfers in doosje,
Zilveren 800/000 tafelkandelaar, 4-armig, ca.1900, ronde voet met bladreliëf, H.29.5 cm., ca.634gr.
3 Delig zilver: Roomlepeltje met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Sustering, Schijfsma en v.d. Berg, Sneek. Suikerlepel met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Zaanlandse Zilv...
Zilveren zoutlepeltje met aan voor- en achterzijde bewerkte steel ca. 6,7gr. L.: 7,5cm. Cond.: U
Kavel divers zilver waaronder: 4 zilveren theelepels uit 1840 van Pieter Cool uit Sneek, 4 zilveren potloden, 2 zilveren schoengespen en diverse zilveren fournituren. Totaal ca.139 gr.
6 Hollands zilveren theelepeltjes met 2 Hollands zilveren suikerschepjes. Samen 91 gr., Cond.:U
11 Antieke Hollandse zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel. 1e gehalte, begin 1900. MT: G.A. van Engelen en P. van Oostrom, Schoonhoven. Lengte 10,5 cm. ca. 60 gr. Cond.: U.
Mooi Gero bestek o.a; vorken, lepels, messen, opdienlepels en messenleggers in goede staat
Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.
Hollands zilveren servethouder, 2e gehalte Jaarletter W: 1931,14x4x9,5 cm.ca.117 gr. Cond.: U
Zes Hollands zilveren lepeltjes 835/000 MT: v. Kempen ca. 69gr. L.: 11cm. Cond.: U
Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G
Antiek plated 2-delig visbestek in orignele cassette 29x11x3,5cm. Cond.: G
2 Horlogekettingen, waarvan 1 zilver 800/000 met z.g.n. figaroschakel, L.28 cm., ca. 32gr., Cond.:U
Koffiekan, sterlingzilver 925/000, Engeland 1935,stadmerk Scheffield, MT: George-Hape, in het midden en aan de rand rondom een reliëfrand, kan heeft een houten handvat. bovensteknop beschadigd. H.19cm...
Twee Duitse zilveren 800/000 schaaltjes met gedreven florale motieven in binnenrand. Vervaardigd door fa. Heisler, 16,5x16,5x2,5 cm. ca. 400 gr. samen.Cond. :U.
Hollands zilveren Empire kandelaar, voorzien van klein zilverkeur en gekroonde jaarletter. Hoogte 18 cm. ø ovaal 10,5x7,5 cm. Cond. G
4 Antieke zilveren bekertjes met gelobde buik en bewerkt handgreepje, vermoedelijk Hongarije. Gehalteteken Z:800/000, 4xø6cm., ca.220gr. Cond.:U
Porseleinen flacon met Hollands zilveren dop. MT:onduidelijk. H.10cm., Cond.:U
Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm.,
Twee delen plated 20e eeuw; 1x 3-lichts kandelaar en 1x bewerkt tablet 25-45cm. Cond.: R
Djokja zilveren pennebakje met florale motieven aan binnenrand 800/000 ca. 69gr. 22,5x7cm. Cond.: U
Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G
6 Delige set zilver; bestaande uit 1 theezeef, 2 theelepels, 1 klontjestang, 1 paplepeltje en een vleesvorkje. Alles gekeurd zilver. ca. 92 gr.
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 182gr. ø20cm. Cond.: U
Hollands zilveren beugeltas, grootkeur 835/000, Jaarletter: F 1940, Schoonhoven. Beugelbreedte 14.5 cm., Cond.:U
Ronde warmhoudschaal, zilver 800/000, Duits,1e helft 20e eeuw, MT.:M.H.Wilkens &Söhne, Bremen-Hemelingen. Handvat van deksel is afschroefbaar kan dan dienst doen als schotel. ø2535 cm., ca.1037gr.
Antieke Hollandse bijbel (begin 1700) en zilveren gegoten bijbelslot vermaakt tot armband. 835/000, L.19 cm., ca.32 gr.
Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U 14.5cm.
Antiek Engels sterling zilveren 925/000 beursje, begin 1900, MT:J&O. 11.5x7x3cm/., Cond.:G
Twee zilveren zoutlepeltjes met verguld binnenbakje ca. 11gr. L.: 7,2cm. Cond.: U
Zilveren cachet ( lakstempel) 800/000, H.: 7cm. ca. 36gr. Cond.: U
Vistrancheercouvert met zilveren heften 800/000 in bijbehorend etui, begin 1900, waarschijnlijk Frankrijk. Cond.:G
Drie delen plated 20e eeuw; 1x koffiekan, 1x roomkan en 1x suikerpot 11-26cm. Cond.: G
Zes delen plated 20e eeuw; 2x fotolijst, 1x schaal bewerkt, 1x schaaltje 1929, 1x schaaltje met wapen, 1x schaaltje met glazen binnenbakje 10-25cm. Cond.: R-G