4 Design kaarsenstandaards ongemerkt. H: 3x16,5cm 1x24,5cm.
Houten opbergkistje(incl sleutel) met diverse vakken begin 20e eeuw. 36x23x16,5cm
Lederen reiskoffer/toiletkoffer 1e helft 20e eeuw. 40x30x12cm.
Een zwart gekleurde ronde spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1930. Ø38cm.
1x mahonie Biedermeier eetkamerstoel met een gesneden kroon met roosjes. 1x eiken armelunstoel
Vruchtenhouten miniatuurkastje met koperen beslag. ca. 1900. Cond.: G
Japans sieradenkastje begin 20e eeuw met koper beslag(deurtjes missen). 20x15x31,5cm.
2 bijzettafeltjes van gebruind ijzer met messing balletjes en glasplaat 54x54x45cm.
Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.
Vertinde jugendstil schaal ingelegd met tegel voorzien van bloemdecor
Messing haardstel met pook, tang, schepje, borstel en vonkenvanger
Sigarettendoosje met speeldoosje, 50er jaren. met intarsia inlegwerk
1x Bburago schaal 1:24 Mercedes-benz 300SL(1954), 1 maal glazen 1:24 BMW 635 CSi.
5 Modeltreintjes uit de DelPrado collectie en 1x 1:43 Solido 4561 Simca Chambord 1958.
Kat van kunstglas, van binnen bewerkt met rode bloemen. 12x20cm.
Prent van een meisje met hoed, 30-er jaren, 24x34cm. Cond.: G
Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw
Ond. gesig. Italiaanse aquarel op papier 19e eeuw, verliefd paar 17x13cm. Cond.: U
Herman Stap, aquarel op papier, Jugendstil portret van een vrouw, 25x25cm. Cond.: G
Hoeketagère beukenhout, notengekleurd en Twents dekenkistje miniatuur
6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord
2 Houders met glazen onderzetters. Eenmaal met 12 stuks, eenmaal met 10 stuks. Midden 20e eeuw
Blauw aardewerken bonbonschaaltje in waaiervorm, beschilderd met boten eind 20e eeuw. 30x24cm.