Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bureaulamp rood/bruin
Resultaat: 30 EUR

Bronskleurige bureaulamp in oude stijl. H:40cm.

Poppenhuis meubelset
Resultaat: 30 EUR

Poppenhuis meubelset, messing met porseleinen plaatjes. bestaande uit 2 bankjes, schommelstoel, en tafeltje met 4 stoelen. Cond.: G

2 Perzische kannen
Resultaat: 30 EUR

2 Perzische kannen ca. 1900. (Koffie en thee) koper filigrain met gekleurde stenen. 10x14x8cm. en 12x18x10cm.

Groot tinnen bord
Resultaat: 30 EUR

Groot tinnen bord. Antiek met keurmerk 3xØ42cm.

Kistje van krokodillenleer
Resultaat: 30 EUR

Kistje van hout bekleed met krokodillenleer begin 20e eeuw. 25x29x17cm.

9 diverse doosjes/kistjes
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 diverse doosjes/kistjes

2 stel designvazen
Resultaat: 30 EUR

2 Stel designvazen. In elkaar passend. H: 2x29cm en 2x24cm.

Koperen houtbak
Resultaat: 30 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 45x30x27cm.

5x pannen
Resultaat: 30 EUR

5 Geëmailleerde pannen in verschillende afmetingen en een rechaud (1 deksel ontbreekt)

bureau lamp
Resultaat: 30 EUR

Design lees/bureaulamp nikkel

2 Vazen
Resultaat: 30 EUR

2 xRood- en goudkleurige bloempotten

Tuinbeeld
Resultaat: 30 EUR

Tuinbeeld, buste van een vrouw H.50cm.

Diverse kerststal figuren
Resultaat: 30 EUR

Aarderwerken kerststal diverse delen. Cond.: G

7 Minitrix modeltreinwagons
Resultaat: 30 EUR

De volgende modellen Minitrix personenwagons in originele verpakking: 3001, 2x 3002, 3058, 3059, 3060. 1x Fleischmann 8875

2 antieke heilige kruizen
Resultaat: 30 EUR

2 Antieke heilige kruizen van koper en metaal. 18x8x0,5cm. en 16x5,5x1,5cm. Cond.: G

2 Koperen kunstvoorwerpen
Resultaat: 30 EUR

2 Aparte koperen kunstvoorwerpen begin 20e eeuw. 1x tablet met hondeportret 11x8x0,5cm. 1x houten voet met koperen hand met drukknopjes 15x7x4cm. Cond.: G

Schaalmodel MAN truck
Resultaat: 30 EUR

Schuco MAN 10.210 Bären Marke truck 1:43. In nieuwstaat

Schildpad poederdoos
Resultaat: 30 EUR

Antiek schildpad poederdoos met koperen biesjes ingelegd. ca. 1930,ø7.5cm.

Kavel divers
Resultaat: 30 EUR

Aardewerken serviesje gem. Societe Kermiek Maastricht, beschilderd met bloemdecor, 6 kop en schotels, theepot, suiker en melkkannetje, bronzen knopvijzel en 2 aardewerken vazen.

Tinnen dienblad
Resultaat: 27 EUR

Tinnen dienblad met theepot, suikerpot, melkkannetje en voorraadpot.

Koperen houtbak
Resultaat: 27 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 48x36x30cm.

Doos kinderspeelgoed
Resultaat: 25 EUR

Doos divers kinderspeelgoed, o.a: dambord compleet, diverse dominospellen, kwartetten,puzzels en kaartspellen

Kraantjeskan + eierkoker
Resultaat: 25 EUR

Tinnen kraantjeskan ca. 1970 H:39cm. Oude eierkoker gem. G. Whitfield 26xØ14cm.

kolenbak
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten kolenbak met Jugendstil beslag. 41x50x40cm.

Wekker met schildpad
Resultaat: 25 EUR

Art Deco wekker met schildpad. Veer is kapot.

Ketel
Resultaat: 25 EUR

Engelse roodkoperen appelketel. ca 1860

2 schaalmodellen auto's
Resultaat: 25 EUR

2x 1:18 schaalmodellen auto's. 1x Signature series 1956 Continental Mark II(kleine krasjes op dak). 1x Road Signature series 1949 Cadillac Coup de Ville.

Doos met verz.bestek
Resultaat: 25 EUR

Doos met diverse artikelen, verzilverd

Pop met stoeltje e.a.
Resultaat: 25 EUR

Kinderpop met stoeltje en diverse poppenspulletje o.a. serviesje

Paar meisjesschoenen
Resultaat: 23 EUR

Paar lederen meisjesschoenen maat 3 begin 20e eeuw (ongebruikt). Cond.: U

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Staande opaline petroleumlamp met bedrukte voorstelling (binnenglas ontbreekt)

8 diverse doosjes/kistjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 8 diverse doosjes/kistjes

Koetslamp
Resultaat: 20 EUR

Grote koetslamp van messing en koper en 4 facet geslepen glaasjes afgewerkt met bovenop een adelaar. Origineel met kaars. 93x20x20cm.

20 delige Winkler Prins.
Resultaat: 20 EUR

20 delige Winkler Prins rood. uitgever Elsevier.

Schaakspel
Resultaat: 20 EUR

Schaakspel compleet ingelegd. Alle schaakstukken aanwezig.

4 design kaarsenstandaards
Resultaat: 20 EUR

4 Design kaarsenstandaards ongemerkt. H: 3x16,5cm 1x24,5cm.

haal + 2 wafelijzers
Resultaat: 20 EUR

Een smeedijzeren haal met 2 wafelijzers

Houten opbergkistje
Resultaat: 20 EUR

Houten opbergkistje(incl sleutel) met diverse vakken begin 20e eeuw. 36x23x16,5cm

Lederen reiskoffer/toiletkoffer
Resultaat: 20 EUR

Lederen reiskoffer/toiletkoffer 1e helft 20e eeuw. 40x30x12cm.

Scheepsolielamp messing
Resultaat: 20 EUR

Scheepsolielamp van messing op een eiken plank. ca. 1900.

4 sets Schaakstukken
Resultaat: 20 EUR

4 Sets schaakstukken, 1x chinees(mooi uitgewerkt).

3-armige kaarsenstandaard
Resultaat: 20 EUR

Koperen 3-armige kaarsenstandaard. ca.1920.

Borstbeeld
Resultaat: 20 EUR

Terracotta kleurig borstbeeld met druivendecor

Zilverkleurige etagere
Resultaat: 20 EUR

Zilverkleurige etagere bonbonschaal met 3 etages 45xØ25cm.

Lamp
Resultaat: 20 EUR

Chinese hanglamp met glas beschilderd 1 glas ontbreekt

Sokkel
Resultaat: 20 EUR

Grote sokkel, voorstellend Griekse zuil. H. 40cm.,ø 40cm.

Champagnekoeler met 6 glazen
Resultaat: 15 EUR

Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.

lepelrekje
Resultaat: 15 EUR

Lepelrekje van eikenhout met 4 lepels. ca 1880

Jugendstil schaal
Resultaat: 15 EUR

Vertinde jugendstil schaal ingelegd met tegel voorzien van bloemdecor

6 lepels
Resultaat: 15 EUR

6 Verzilverde lepels in cassette

Haardstel met vonkenvanger
Resultaat: 15 EUR

Messing haardstel met pook, tang, schepje, borstel en vonkenvanger

Doofpot
Resultaat: 15 EUR

Geelkoperen doofpot

Sigarettendoos met speeldoosje
Resultaat: 15 EUR

Sigarettendoosje met speeldoosje, 50er jaren. met intarsia inlegwerk

Tuinvaas
Resultaat: 15 EUR

Tuinvaas, voorstellend gevlochten mand H.36 cm. ø35 cm.

2 modelauto's
Resultaat: 15 EUR

1x Bburago schaal 1:24 Mercedes-benz 300SL(1954), 1 maal glazen 1:24 BMW 635 CSi.

5 treintjes + modelauto
Resultaat: 15 EUR

5 Modeltreintjes uit de DelPrado collectie en 1x 1:43 Solido 4561 Simca Chambord 1958.

Crucifix
Resultaat: 15 EUR

Ingelijste crucifix bol glas,ovale lijst. ca. 1910

hoedenrekje met hoed
Resultaat: 15 EUR

Houten hoedenrekje met hoed

Zuil
Resultaat: 15 EUR

Wit marmeren zuil. 72x22x22cm

cloisonné
Resultaat: 10 EUR

Cloisonné dekselpot en 6 tinnen lepels

2 Wandborden + 2 kruiken
Resultaat: 10 EUR

2 Wandborden, 2 kruiken en een pan

Diversen
Resultaat: 10 EUR

Diversen,w.o. glaswerk,bordjes,lamp,en houten doosje

Divers porselein
Resultaat: 10 EUR

Divers porselein,borden, kop en schotels, theepot, enz

Kolenkit + 2 strijkijzers
Resultaat: 10 EUR

Kolenkit en 2 strijkijzers

doos div.verpleegspulletjes
Resultaat: 10 EUR

Doos div.verpleegspulletjes

Pendule
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten grootmoederstijd pendule. 22x47x15cm.

Steenvorm
Resultaat: 10 EUR

Houten steenvorm

tuinpot
Resultaat: 10 EUR

Tuinpot, voorstellend griekse pot. H.28 cm.

Servies
Resultaat: 10 EUR

Duits koffieservies 10 persoons