Kistje van hout bekleed met krokodillenleer begin 20e eeuw. 25x29x17cm.
5 Geëmailleerde pannen in verschillende afmetingen en een rechaud (1 deksel ontbreekt)
De volgende modellen Minitrix personenwagons in originele verpakking: 3001, 2x 3002, 3058, 3059, 3060. 1x Fleischmann 8875
2 Antieke heilige kruizen van koper en metaal. 18x8x0,5cm. en 16x5,5x1,5cm. Cond.: G
2 Aparte koperen kunstvoorwerpen begin 20e eeuw. 1x tablet met hondeportret 11x8x0,5cm. 1x houten voet met koperen hand met drukknopjes 15x7x4cm. Cond.: G
Antiek schildpad poederdoos met koperen biesjes ingelegd. ca. 1930,ø7.5cm.
Tinnen dienblad met theepot, suikerpot, melkkannetje en voorraadpot.
Tinnen kraantjeskan ca. 1970 H:39cm. Oude eierkoker gem. G. Whitfield 26xØ14cm.
2x 1:18 schaalmodellen auto's. 1x Signature series 1956 Continental Mark II(kleine krasjes op dak). 1x Road Signature series 1949 Cadillac Coup de Ville.
Kinderpop met stoeltje en diverse poppenspulletje o.a. serviesje
Paar lederen meisjesschoenen maat 3 begin 20e eeuw (ongebruikt). Cond.: U
Staande opaline petroleumlamp met bedrukte voorstelling (binnenglas ontbreekt)
Grote koetslamp van messing en koper en 4 facet geslepen glaasjes afgewerkt met bovenop een adelaar. Origineel met kaars. 93x20x20cm.
4 Design kaarsenstandaards ongemerkt. H: 3x16,5cm 1x24,5cm.
Houten opbergkistje(incl sleutel) met diverse vakken begin 20e eeuw. 36x23x16,5cm
Lederen reiskoffer/toiletkoffer 1e helft 20e eeuw. 40x30x12cm.
Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.
Vertinde jugendstil schaal ingelegd met tegel voorzien van bloemdecor
Messing haardstel met pook, tang, schepje, borstel en vonkenvanger
Sigarettendoosje met speeldoosje, 50er jaren. met intarsia inlegwerk
1x Bburago schaal 1:24 Mercedes-benz 300SL(1954), 1 maal glazen 1:24 BMW 635 CSi.
5 Modeltreintjes uit de DelPrado collectie en 1x 1:43 Solido 4561 Simca Chambord 1958.